Şimdi Ara

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI? (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
9
Favori
27.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki

SICAK FIRSATLAR DIŞARIYA HATTA BELLİ Bİ RÜTBENİN ALTINA KAPATILSIN MI?

(En Son Oy Tarihi: 2.6.2017)
Giriş
  • rütbeli olanlar ve referansı olanlar çok mu sağlam kişilerde böyle bir konu açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunç1 -- 12 Eylül 2015; 12:37:57 >
  • Süleyman Demirel'in tanıttığı bir deyim vardır: ABESLE İŞTİGAL. Duyan var mı acaba?
  • rütbeyle olmaz o iş en az 5 senelik üyelik istensin
  • sıcak fırsatlar sadece dh de yok bütün forumlarda mevcut. bazen konu buraya açılana kadar diğer forumda malı götürmüş oluyorlar.
  • En temizi 1 yil uyelik ve mobil onay kodu siniri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en az 1 yıl üyelik, en azından er olmayan (15 mesaj), telefonunu onaylatmış üyeler. bu nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni uye alimi davetli olmasi mantikli geldi bana
  • Bu baslik site yoneticisini baglayacak mi ? Yoksa kendi aramizda mi konusuyoruz :)
    Bildigim kadariyla kapatma karari almamislardi

• Çok mantıklı bir girişim

• diyelim ki kapatıldı.benim günahım ne? birilerinin şartları uyuyor diye kendi kendine kamuoyu oluşturmasına ne gerek var?

ben sürekli sıcak fırsatları takip ederim. beni bu foruma sıcaklaştıran da bu konudur. takip ederim bana uyan ürünleri fırsatları kaçırmam. ihtiyacım olanı alırım. ben bu foruma o konu sayesinde alıştım.benim gibi yüzlercesi de vardır. sizin bu hareketiniz bir kere bulunduğunuz bu foruma çok yanlış bir hareket olur. benim gibi yüzlerce üyeyi kaybedersiniz.

kaldı ki bahsettiğiniz sömürücülerin kıdemli mi kıdemsiz mi olduğunu kimse tahmin edemez.

Sizin bu tartışğınız konu resmen demokrasiye ihanettir
  • Yöneticiler hiç bakmıyor bile konuya.

• Bizim gibi düşük rütbeler napcak. Herkes kendini düşünür olmuş, vay arkadaş..
  • Bence gereksiz

• quote:

Orijinalden alıntı: tince54

diyelim ki kapatıldı.benim günahım ne? birilerinin şartları uyuyor diye kendi kendine kamuoyu oluşturmasına ne gerek var?

ben sürekli sıcak fırsatları takip ederim. beni bu foruma sıcaklaştıran da bu konudur. takip ederim bana uyan ürünleri fırsatları kaçırmam. ihtiyacım olanı alırım. ben bu foruma o konu sayesinde alıştım.benim gibi yüzlercesi de vardır. sizin bu hareketiniz bir kere bulunduğunuz bu foruma çok yanlış bir hareket olur. benim gibi yüzlerce üyeyi kaybedersiniz.

kaldı ki bahsettiğiniz sömürücülerin kıdemli mi kıdemsiz mi olduğunu kimse tahmin edemez.

Sizin bu tartışğınız konu resmen demokrasiye ihanettir

Üyelik tarihine olacak muhtemelen.

• Bu işi tamamen engellemek zor yapmak isteyen her türlü yapacaktır. Gerekirse buraya üye olan birinin hesabını satın alır yine haberi olur ancak belirli bir sınırlama getirilirse en azından bu tiplerin sayısı düşecektir. Foruma üyeliği dahi bulunmayan biri sıcak fırsatlara bakma amacı taşımadan dahi girse bile sıcak fırsatlar konusunu popülerde görüyor ve aklında olmasa bile aklına düşüyor. Üyelik şartı dahi olsa bir sınırlama getirilmeli. Bence de en iyisi en az 1 yıllık üyeliği bulunanlar bu konuları görebilmeli.
  • üyelik yılı +1
  • Temmuzda uye oldum ve aktif olarak forumu kullaniyorum ve tavsiye ediyorum. Zaman icinde bende paylasimlara baslayip sicak firsat yakaladikca paylasacagim. Acaba bazi kendini bilmezlerin yuzunden ben forumdan neden mahrum kalayim ki? Bu konuyu acan arkadasim neyin kafasini yasiyor anlamadim dogrusu. Forum dedigin herkese acik olur ve insanlar buradan paylasimlarda bulunurlar. Cok gereksiz bir tartisma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yil olursa katildigim basliktir.

• 1 yıl veya 6 aydan eski üyelerin girebilmesi daha mantıklı olacaktır
  • Yüzbaşı altına kapatılsın
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.