Şimdi Ara

Sıfır Araç Tavsiye : Nissan Micra & Fiat Egea Sedan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
4.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: civilengineer23

İyi ki gidememişsiniz o zaman indirim ile biraz daha düşer fiyatı ama finansman kampanyası yine olacak mı bakalım. Ben az kalsın alacaktım eleman fiyatlar artabilir falan diyordu iyi ki gaza gelip almamışız benim hoşuma gitmedi araç o da ayrı bir mesele ama bayanlar çok seviyor tasarımını.
    Bende kız kardeşime alacağım aracı zaten, sadece şehir içi araç kullanıyor, mevcutta sıfır aldığımız 2016 model corsası var ve bu aracın o corsadan bence tek artısı otomatik olması. Ancak şimdi çorsa 3 yılına giriyor muayenesi var, bakım yapılması gerekiyor, lastiklerin yenilenmesi gerekiyor araç 40.000 km ye geldi falan filan.
    üzerine çok fark veremeden aracı otomatik ve 3 yıl garantili bir araçla değiştirmek çok mantıklı olduğundan bu işe sıcak bakıyorum.
    Ama dediğim gibi bizim aracı mantıklı bir fiyatla (tabiki kar edecekler biz kullanıcıya satılacak fiyata saymalarını beklemiyoruz) takasa almaları lazım yoksa arabayı satmakla uğraşacak vaktimizde yok.
    bakalım cumartesi herşey belli olur.
    hayırlısı.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Beni şimdi aradılar nissandan hurdasız 71 bin micra için fiyat verdiler.Hurda ile 63 falan olur dediler, sıfır faiz için ise 24000 12 ay olarak devam ediyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: civilengineer23

Beni şimdi aradılar nissandan hurdasız 71 bin micra için fiyat verdiler.Hurda ile 63 falan olur dediler, sıfır faiz için ise 24000 12 ay olarak devam ediyormuş.
    zaten liste fiyatı 71.000 den düşük açıklandı, tamamen çakallık yapmışlar bütün indirimi ceplerine atmışlar bizede öyle fiyat verirlerse kesinlikle almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

zaten liste fiyatı 71.000 den düşük açıklandı, tamamen çakallık yapmışlar bütün indirimi ceplerine atmışlar bizede öyle fiyat verirlerse kesinlikle almam.

Alıntıları Göster
    Benim de hiç alasım yok o aracı zaten

• 1.4 eski tip bildigimiz duz motor.

1.6 yeni tip degisken subapli motora sahip.

bu yuzden yeni motorun uzerinde ayrica calisilmis ve yag yakma gibi sorunlara mahal verilmemis olabilir.

Mikra alacaginiza 1.4 otomatik i20 bakiniz veya kia rio. Lpg takip ekonomik gezersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖTV indirimi gelmeden önce 70 dedikleri arabaya şimdi 67 dediler. Bakanlığın şikayet hattına şikayet edin. Kimse devletin fedakarlığını cebe indirmemeli. Aslında almamaya devam edip bunları süründürmek lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    örnek ?
  • 81 e 30000 faızsız kredı kullandırıp corolla verıyorlar 30 u faıze at 7 k gelır oesın alsan arabayı 74 e vermıyorlar
  • Kişi Rio Cool 1.4L Benzin 4 Tam Otomatik Vites 100 PS 78.500 TL

• Micra ve 70k acırım paraya gidin o paraya temiz i20 i30 kia ceed yada polo falan bakın temiz ikinci el

• Almayın bu fiyatlardan dahada düşsün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nissan pulsar 1.2 X-TRONIC (A/T) 82.000 tl

• Merak edenler Micra için bugun yaşananları paylaşayım.

Bizim aracı 42.000 liraya saydılar.

Aracın emsali en düşük fiyatlısı sahibinden.com da 56.000 lira

2 yaşında hatasız boyasız ilk sahibinden bir corsa ve bayiler sıfırına en düşük 75.000 lira civarı fiyat veriyorlar.

Dedim hadi size güle güle.

Halbuki piyasa fiyatının 5000 altına yani 50_51.000 e aracı takasa vermeye hazırdık.

Araç alım satımıyla hem uğraşacak vaktimiz yok hemde aracı bir başka ilden getirmemizde şu tempoda mümkün değil. Dolaysıyla bizim micra işi çok istememize rağmen olmadı.

Neyse nasip değilmiş.

Ama ilgilenenler acele etsinler bayilerde micra araç kalmadı gibi birşey.

En azından bizim görüştüklerimizde ya bitti yada son 1_2 araç var.

Bu fiyata 24 liraya sıfır faiz ile bu araç gerçekten uygundu.

• Toyota Yaris 1.5 Fun Special Multidrive S. 79,350 TL

Hem kendi araçlarından hemde senin aracından kar etmeye kalkıyorlarya , ifrit olmamak elde değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Hem kendi araçlarından hemde senin aracından kar etmeye kalkıyorlarya , ifrit olmamak elde değil.

hocam kar edecekler ama piyasası 55_56 dan aşağı olmayan arabaya 42 demek küfür etmektir.

Yani insanın bunu söylemeye yüzünün olması bile mümkün değil.

ÖTV KDV indiriminden Opel muaf mı!

90000 liradan aşağı Opel Yok.

Sıfır Araç Tavsiye : Nissan Micra & Fiat Egea Sedan

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

ÖTV KDV indiriminden Opel muaf mı!

90000 liradan aşağı Opel Yok.

Opeli psa aldıktan sonra opel cozuttu. Aynı pejo citroen gibi artık liste fiyatları uçuk tıtturabildiklerine satıyorlar.

Bu indirim olmuş hali geçen hafta 100 den aşağı araç yoktu. Bizim 42 bin verdikleri araba 105 falandı

Hoş şu anda da bayiler 75 civarı fiyat veriyor bizim arabaya.

• Skoda Fabia 1.0 TSI 110 PS DSG Style. 89.500 TL

%20 kadar da döviz indirimi olması lazımdı,

Dolar 6.70 liralardan 5.40 liraya düştü.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.