Şimdi Ara

Sıfır Araç Tavsiye : Nissan Micra & Fiat Egea Sedan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
4.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: lordford50

%20 kadar da döviz indirimi olması lazımdı,

Dolar 6.70 liralardan 5.40 liraya düştü.
    Otomobil fiyatları böyle değerlendirilmez. Ogünün koşullarına göre bakarsınız fiyat uygunsa ihtiyacınız varsa alır geçersiniz üzerine çok fazla kafa yormanın gereği yok. Eğer kur bazlı bakarsanız şu anda bazı araçlar bedava dersiniz.

Örneğin biz o corsayı 2016 da aldığımızda kur 2.8 civarıydı biz 45 e aldık. Sonra bir ötv artışı geldi. Ve bugün kur tam iki katı o halde o arabanın liste fiyatı tam doğru deyip 100.000 liraya alınır dememiz gerekir.

Veya bahsini ettiğimiz micra o zaman bizim corsadan da pahalıydı 50.000 civarıydı kur şu anda ikiye katlandığı için 100.000 lira etmesi gerekir.

O yüzden bu hesaplar piyasayı bilen insanların yapacağı hesaplar değil.

Araç ihtiyacınız varsa piyasasını biliyorsanız uygun bulduğunuz yerden hemen alacaksınız.

Benim bunca yıllık tecrübem bunu söylüyor.

Bu fiyatlara micra alanlar gerçekten güzel bir fiyata araç aldılar güle güle kullansınlar.

Bayidekiler pislik yapmasalar dı.

Sıfır gibi araca görmeden fiyat vermeyiz diye tutturdular gelin biz size çok iyi fiyat verceğiz diye laf salatası yapmaşar falan, 42 gibi bir fiyat verceklerini bilsem ben aracı başka bir galeriye bile berirdim resmen pçlik yaptılar yoksa ben aracı perşembe günü bile kaparoyu gönderir alırdım.

Neyse dedim ya nasip değilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Egea tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.