Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ TAVSİYESİ RENAULT CLİO MU FORD FİEASTA MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADADAŞLAR SIFIR ARAÇ ALMAK İSTİORUM İKİ ARAÇ ARASINDA KALDIM RENAULT CLİO 1.2 JOY VEYA FORD FİESTA 1.25 TREN Mİ ALAYIM YADA BAŞKA RAÇ TAVSİYE EDERMİSİNİZ MAXSİMUM 35 NİNİ GEÇMEMEK KAYDIYLA.

• Trend ciddi bos bildigim kadari ile.

Clio bakmanizda fayda var. Ford'un dolu olani olsa tartismasiz bu sinifin en iyisi fakat onda da fiyat ucuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayacan -- 18 Kasım 2013; 9:06:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • clionun içine oturdunuzmu bilmiyorumda bana kullanılan plastik çok uyduruk geldi, arka diz mesafesi çok dar, arka görüş açısı çok küçük fiesta hakkında bir şey diyemeyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 clio'nun 2. eli daha hareketli. iki araç da lpg'ye uyumlu. gerçi tavsiye etmem ya. fiesta daha iyi bir araç ama baz donanımları iyice incelemek lazım. donanım olarak clio biraz önde gibi.
  • trend fiesta ne kadar boş ise joy clio da o kadar boştur. bunlar baz donanımlı düşük bütçeli araçlar.örnek vermek gerekirse, ikisinin de ön konsolu basittir. ancak clio diğer modellerinde kullandığı teyp sistemini joy'da kullanmamıştır. ancak ford'da her donanımda standart gelen teyp sistemi bir sony kadar başarılıdır. buna karşın ford yol tutuşunda iyidir ama esp'si yoktur. clioda baz donanımda dahi esp vardır ancak yine yol tutamaz
  • Clio tabii ki, daha donanımlı

edit: alternatif i20 olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 18 Kasım 2013; 18:19:20 >
  • fiesta
  • Çok zor bir soru sormuşsunuz. İki araba da birbirine çok benziyor, clio nun boşunda hız sabitleme yokuş kalkış, esp ne ararsan var. Yol da çok güzel tutuyor.

Clio'nun süspansiyonu biraz sert, radyosu joyda biraz kötü. Almadan önce araç ile test sürüşü kesin yapın kendi kararınızı verin. İki araçta birbirinee çok yakın ama eşiniz de sürecekse kesinlikle clio (yokuş kalkış gerekiyor)

Not: ben clioyu tercih ettim ama fiesta da çok güzel bir tercih.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.