Şimdi Ara

Sigarayı bıraktım tek kalemde sildim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben iki yıldır içiyorum ama birakasim yok keyif alıyorum günde yarım paket falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digitalix kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim darısı başıma

• Winston soft Marlboroya hakaret etme bir daha

• şu anda kim olursanız olun sarılıp ağlayacak boyuttayım

ölmek var dönmek yok ... ne kadar aciz kalırsam kalayım dönmek yok pes diye bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digitalix -- 17 Ocak 2015; 14:26:23 >
  • Başlaması çok lanet birşey. Keşke başlamasaydım. Süz siz olun sakın merak bile etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Ben iki yıldır içiyorum ama birakasim yok keyif alıyorum günde yarım paket falan

Birader o yarım paket günü geliyor bir paket oluyor iki paket oluyor.Moralin bozuk oluyor içiyorsun.Moralin yüksek oluyor içiyorsun.Arkadaşlarla buluşuyorsun içiyorsun.Alkol alıyorsun içiyorsun.

Yaşın büyük ihtimal daha genç.Ergen demiyorum ama gençsin işte.Ben de gencim daha 25 yaşındayım ama 4-5 sene önceki gibi değilim.

Önceden bi çıkardım dışarı 11-12 km koşardım.Şimdi bi saat yürüsem yoruluyorum.
    Eskiden bi yatardım 70-75 şınav çekerdim.Şimdi 20-25 diyince arkamdan soluyorum.

En iyisi hiç içmemek ama zararın neresinden dönsen kardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: benimadimkuntakinte

Başlaması çok lanet birşey. Keşke başlamasaydım. Süz siz olun sakın merak bile etmeyin.

aynen 1 kere bile içinize çekmeyin sonra bırakması en büyük çile eroin bağımlılık yapar derler eroinin koması vardır sigara koması bence hepsinden daha eziyet verici düşünün nefes alıp hiç bir şey yapmak istemediğinizi şu koma halindeki durum en ağır depresyonu aşan müthiş motivasyonsuzluk nirvanası bunalımdan kendimi kaybettim

yav piyango vursa trilyon kazansam sevinemiyicem nasıl bir bunalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Digitalix -- 17 Ocak 2015; 14:42:30 >
  • tamam sakinim kullanıcısına yanıt
    Nedense No.1'in "sağlığımdan şüphe değil nefret ediyorum" sözü geldi aklıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Ben iki yıldır içiyorum ama birakasim yok keyif alıyorum günde yarım paket falan

Birader o yarım paket günü geliyor bir paket oluyor iki paket oluyor.Moralin bozuk oluyor içiyorsun.Moralin yüksek oluyor içiyorsun.Arkadaşlarla buluşuyorsun içiyorsun.Alkol alıyorsun içiyorsun.

Yaşın büyük ihtimal daha genç.Ergen demiyorum ama gençsin işte.Ben de gencim daha 25 yaşındayım ama 4-5 sene önceki gibi değilim.

Önceden bi çıkardım dışarı 11-12 km koşardım.Şimdi bi saat yürüsem yoruluyorum.
    Eskiden bi yatardım 70-75 şınav çekerdim.Şimdi 20-25 diyince arkamdan soluyorum.

En iyisi hiç içmemek ama zararın neresinden dönsen kardır.

18 yaşındayım abi. Bilmiyorum ben hayatta keyif aldığım şeyleri yapıyorum yapmayı seviyorum sigarada bana keyif veriyor vucuduma verdiğim zararın farkındayım ama

• Bende Sigara İçiyorum Ama Hiç Bir Zaman Bağımlı Olmadım.İçimede Çekiyorum Dudak Triyakisi Değilim Yani Kafama GÖre Günde Yarım Paket İçiyorum Sonra 2-3 Gün İçmiyorum Sonra 2-3 Tane İçiyorum Günü Geliyo 1 Paket İçiyorum Ama Hiç Bi Bağımlılık Hissi Bana Vermedi Sigara İradem Heralde Çok Kuvvetli Sadece İstediğim Zaman İçiyorum Bu Bağımlılarıda Zerre Anlamıyorum Kendilerine Yazık Ediyorlar Bırakamıyoz Bağımlıyız Diye.Ben Kimyasalda İçtim Alkolde içtim Ama Hiç Bağımlı Olmadım Bu İş Kendinde Bitiyor İradenizin Güçlü Olması Lazım Ben İrademi Kontrol Edebiliyorum Mesela
  • Bırakalı 7 ay oldu, hiç de zor değil bırakmak bir kere de bırakacaksın azaltayım filan hikaye.Cidden çok boş bir şey bildiğin boş dumanı çekip veriyorsun , kafanı güzel yapsa neyse, birde bok gibi kokuyorsun otobüste sigara içen biri yanıma geliyo leş gibi kokuyo yani aklı olan içmez.stres filan da hikaye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Bende Sigara İçiyorum Ama Hiç Bir Zaman Bağımlı Olmadım.İçimede Çekiyorum Dudak Triyakisi Değilim Yani Kafama GÖre Günde Yarım Paket İçiyorum Sonra 2-3 Gün İçmiyorum Sonra 2-3 Tane İçiyorum Günü Geliyo 1 Paket İçiyorum Ama Hiç Bi Bağımlılık Hissi Bana Vermedi Sigara İradem Heralde Çok Kuvvetli Sadece İstediğim Zaman İçiyorum Bu Bağımlılarıda Zerre Anlamıyorum Kendilerine Yazık Ediyorlar Bırakamıyoz Bağımlıyız Diye.Ben Kimyasalda İçtim Alkolde içtim Ama Hiç Bağımlı Olmadım Bu İş Kendinde Bitiyor İradenizin Güçlü Olması Lazım Ben İrademi Kontrol Edebiliyorum Mesela

Aradan zaman geçmiş ama genede ahaa haaa ahaaaa haaaaaa Sen bağımlı odun kendini kandırma. bütün varınla yoğunla o sigarayı unut inanki yarın en büyük tedavileride görsen bırakamıyacaksın bana inan. Sigaranın iradeyle zerre ilişkisi yok.Anlıyacan sigarayla oyun olmaz yegen

• Digitalix kullanıcısına yanıt
    Eroini de kullan öyle konuşalım :)

• Bir de ben bırakabilsem o kadar çok istiyorum ki şu illetten kurtulmayı keşke hiç başlamasaydım diyorum.
  • sagopa senmisin la

• 3-4 gün daha geçsin kıvranacaksın sigarasızlıktan
  • kalemle nasıl siliyon
  • yakamoz0618 kullanıcısına yanıt
    hocam bağımlı değilim şuan 3 hafta oldu ağzıma sürmemiştim ama dün aldım bi paket şu an bitmek üzereyim bağımlı insan her gün içer ben triyaki değilimki sadece canım isteyince alıyorum triyakiler her gün alıyor amaçsızca artık onlar için monotonlaşmış tekel'e gitmek
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Bak arkadaşım şunu iyi bilmeni isterim; kahvenin, çayın, kolanın tirtakiliği vardır ama sigaranın bağımlılığı olur yani tiryakiliği olmaz. Eskiden bende sinin gibi derdim inan ki. Tiryakiyim işte istesem bugün bırakırım. gerçekten çokta istedik nerede bırakmak,25 sene ciğerlerimizi yoketmişiz, geleceğimizi yatakta solunum cihazına bırakmışız ama sigarayı bırakmamışız. Çok şükür ogünlere gelmeden bırakmanın yolunu tuttuk. Ha ızdırap çekiyoruz ama yatakta solunum cihazına bağlı insanların çektiklerinin yanında cenneti yaşıyoruz.
  • Shredded kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan 9 aylık olmalısınız nasıl gidiyo değişimleri anlatabilirmisiniz bizim gibi yeni bırakanlara.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.