Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B6CCF231 -- 2 Ekim 2017; 19:40:30 >

• Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B6CCF231 -- 2 Ekim 2017; 19:42:18 >
  • 4 gündür iplenmemek nasıl bir duygu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rid Of Me

4 gündür iplenmemek nasıl bir duygu
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B6CCF231 -- 2 Ekim 2017; 19:42:26 >
  • Hocam sen hanz de fuko ürünlerini temin edebiliyorsan şampuanıda hanz de fuko kullan ben sprey olarak nivea kullanıyorum iyimi iyi ama çoğu kişi osis önerir ama hanz de fukonun şampuanını bulamazsan american crew kullan çok sağlamdır kendileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendim kullandıklarımı yazayım ,ince telli , yağlı ile kuru arasında gidip gelen saçlara sahibim , birkaç güne kadar big quiff kullanıyordum berber sağolsun artık yapacak şaçım yok buradan ona bela okuyorum. (Bu kadar yakınma yeter)

Prestyling: osis blow and go thick , davines volume (osis daha fazla hacim veriyor )

Şampuan: bonacure volume, nashi argan

Sabitleyici sprey : silhouette (umarım doğru yazmışımdır) , osis session label strong hold

Köpük : ben fazla kullanmıyorum o yüzden fazla marka denemedim ama syoss hacim köpüğü benim işimi görüyor . (Ayda yılda bir kullanıyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: Specdra

Hocam sen hanz de fuko ürünlerini temin edebiliyorsan şampuanıda hanz de fuko kullan ben sprey olarak nivea kullanıyorum iyimi iyi ama çoğu kişi osis önerir ama hanz de fukonun şampuanını bulamazsan american crew kullan çok sağlamdır kendileri
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B6CCF231 -- 2 Ekim 2017; 19:44:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanhh

Kendim kullandıklarımı yazayım ,ince telli , yağlı ile kuru arasında gidip gelen saçlara sahibim , birkaç güne kadar big quiff kullanıyordum berber sağolsun artık yapacak şaçım yok buradan ona bela okuyorum. (Bu kadar yakınma yeter)

Prestyling: osis blow and go thick , davines volume (osis daha fazla hacim veriyor )

Şampuan: bonacure volume, nashi argan

Sabitleyici sprey : silhouette (umarım doğru yazmışımdır) , osis session label strong hold

Köpük : ben fazla kullanmıyorum o yüzden fazla marka denemedim ama syoss hacim köpüğü benim işimi görüyor . (Ayda yılda bir kullanıyorum)
    Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6B6CCF231 -- 2 Ekim 2017; 19:44:27 >
  • Kardeşim tekrardan merhaba şöyle diyim her markette var nivea hacim veren saç köpüğü ve claymation kullanırsan saçın kolay kolay inmez yani zaten kullanmasını biliyosundur bu arada şampuanı saç dökülmesini önlemek istiyorsan sana başka bi öneride bulunayım aynı fiyata Kerastase desnifique Bain densite homme olması gerek gerçekten mükemmel saç dökülmesini aza indirip yoğunlatırır

• prestyling olarak yazdığım ürünler hacim verme özelliğine sahipler. Osis blow and go thick , bir fön spreyidir fön çekerken saçlarını ısıya karşı korur asıl olarak en sevdiğim özelliği güzel bir parlaklık veriyor :) (kıskanan baya kişi oluyor o parlaklığı (ama ürünlerim sırdır) )

spreylere gelirsek
    Şöyle söyliyim eğer ince telli saçlara sahipsen saçını yaparsın spreyini sıkarsın ve dışarı çıkarsın o anda bir esinti gelir biraz güçlüce ve spreye rağmen yaptığın saçın birçok teli öne düşmüştür evet daha saçı yapalı 10dk olmuştur ama tüm güzelliğini kaybetmiştir. Daha bunu engelleyebilen bir sprey bulamadım açıkcası umudum da yok ne olursa olsun istersen kafanı spreye boğ yinede o teller düşer eğer wax kullanmazsan. (sprey haricindeki ürünleri kullanmayı pek sevmem)

silhouette : tutuşu güzel ve fazla bir parlaklık vermiyor saçtan kolayca çıkıyor yapıldıktan sonra 3 saat fln saçı bozmadan korumayı başarıyor bende (çoğu sprey 1 saatten fazla durmaz) .

session label flexible hold: Bir karışıklık üzerine strong hold yerine bunu göndermişlerdi bende kısa bir deneme yapmak istedim uzun süre kullanmadım (2 sefer saç yaptım sadece sonrasında iade ) ince telli saçı olanlar bu spreyden uzak dursun ne kadar sıkarsam sıkayım saçı tutmuyor saç resmen ışıldıyor fazla spreyden ama sanki saçta sprey yokmuş gibi bir yumuşaklık ve dayanıksızlık.

session label strong hold : Tutuşu cidden güzel olan bir sprey eğer ayarını tutturabilirsen güzel doğal bir parlaklık veriyor.

sabah 8 de evden çıkıp akşam 4 de eve geldiğimde aynı saçı bulabildiğim bir sprey şu ana kadar bulamadım. denediklerim: syoss-morfose-redist-osis freeze(güçsüz olanı (güçlü olanını bulamamıştım) )-toni and guy extreme hold - sebastian güçlü tutucu (beni en çok üzen spreydir tavsiye üzerine denemelik 50 ml almak yerine 400 ml aldım 90tl çöpe gitmişti aslında silhouette ye yakın bir performansı var ama bilmiyorum sevemedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanhh -- 1 Ekim 2016; 18:54:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.