Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fahri1156 -- 4 Mayıs 2017; 6:55:22 >

• keşke 07 alsaydın, 05 çok uç kırıyor.
  • yaşın kaç bilmiyorum ama, bir an önce çalışmaya baslamassan hayatın boyunca toparlayamazsın, matematiğin olduğu her yerde başarısız olacaksın. ki matematik her alanda var.
    en temelden basla ve her konuda en az 10ar 20ser soru çöz.

edit: matematik okuyarak öğrenilmez, notlardan çalışılmaz. Soru çözmen lazım bol bol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SecurityMJ -- 3 Mayıs 2017; 16:33:56 >
  • boşver çalışma. nasıl olsa kalmışsın
  • Nasıl olsa kalmışsın başka derslere yönel hatta okulu bırak o matematikle çoğu alanda başarılı olamazsın
  • kaçıncı sınıftasın hangi konular vardı?
  • Matematik çok önemli. Matematiğe yoğunlaş. Diğer dersleri sonra yaparsın. Her yerde karşına çıkıyor ve 1 ay da yapıbacak ders değildir. En az 1 seneni vermen lazım adam gibi öğrenmek için. Şu an ben de öyle yapıyorum. Saf Mat. çalışıyorum.
  • 04 al hep aynı yerde saymaktansa hareketlilik daha iyi
  • Ulan lise 1'de 02 almıştım ilk sınavdan
  • Zirvede bırakmalısın bence
  • Nerdeyse ekrana püskürüyordum Sınıfı geçebildin mi bari
  • ders çalış en ön sıraya geç hocanı dinle
  • Bi an lise 1 aklima geldi ilk donem 1 getirdim,ikinci donem 4 gelmisti karneme...

Boş işler okuma kardes
  • sanayi de tornacı olarak işe başla, boşuna okuma sen
  • Orta okulda alismisiz 60 70 e kotu diyorduk liseye bi gectim ilk mat sinavi 14 bi an herkes noluyor wtf modunda 2. Sinavdan 20 3.sinavdan 30 aldim 2. Donemde dusuk geldi projeyle felan kurtardim.

10. Sinifta calisip 70 almıştım hic unutmuyorum sonra onun verdigi gazla 1.5 ay yatmistim 2. Sinav 30 tabi gene gectik ama bu nasil bir havadir 70 alinca sinifta yuruyusum bile degismisti.Hey gidi hey keske 10.sinifa tekrardan donebilme firsatim olsaydi.
  • ben de 0 aldım cuma günü sınav var şimdi 3. biradayım

not: calculus 2. birinciden de kalmıştım.
  • Bir matematikci adayi olarak derim ki; asla yapamayacagini dusunme, bol soru coz.
  • Liseye yeni geçtin heralde. Alışırsın zamanla benimde ilk sınavlarım 25 30du hep.
  • Yarın sanayide iş aramaya başla.
  • Evin terasina cik o yolu dumduz izle
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.