Şimdi Ara

Silinsin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • silinsin deyip silinmeyen ne çok konu vardır oysa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shapsgh -- 27 Ekim 2016; 12:24:1 >

• Kötü bir yorum olacak ama,

Tüvtürk servis faturalarını getirin düzeltelim demez. Ben de o Zaman servisten rapor alayım yıl yıl düşüreyim ne basit.

Evet böyle km yanlışları oluyor, muayene sonucunda biz kağıdı kontrol edip imzalıyoruz. Km yanlış ise ve imza attıysak sorumluluk bizde oluyor ve tüvtürk bunu düzeltmiyor. Düzeltmez, düzeltemez. Arada bir dalavere çevrilmezse tabi.

Kısacası Tüvtürk e zamanım yoktu gidemedim siz gidin hemen düzelir açıklamasını gördükten sonra ilanın bütün inandırıcılığı gidiyor. Bence siz o cümleleri çıkartın. Tüvtürk böyle yazmış eski sahibinin suçu düzelmiyor deyin geçsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moonwhite kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumun için teşekkürler mümkün olduğunca dürüst olmak üzere yazmıştık o yorumu dediğiniz gibi düzeltme yapılabilir. Araç abimin olduğu için sadece şunu biliyorum tramer sorgusunda km ilk bakımda işte atıyorum 181.000km sonraki bakım 42.000km bir sonraki 61.000km ve sonralarıda normal periyodik artış gösteriyor. (Bu durumda haliyle alıcı için km düşürme sorununu gündeme getiriyor). Konuyla alakalı benim bildiğimse TüvTürk mevcut belgelerin incelenmesi ile yazdıkları o ilk bakım km si için atılan fazla sıfırı kaldırmak üzere işlem yapabileceğini söylüyor yoksa her yıl ya da birden fazla hatayı düzeltmek için değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shapsgh -- 24 Mart 2016; 0:03:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shapsgh

Hocam yorumun için teşekkürler mümkün olduğunca dürüst olmak üzere yazmıştık o yorumu dediğiniz gibi düzeltme yapılabilir. Araç abimin olduğu için sadece şunu biliyorum tramer sorgusunda km ilk bakımda işte atıyorum 181.000km sonraki bakım 42.000km bir sonraki 61.000km ve sonralarıda normal periyodik artış gösteriyor. (Bu durumda haliyle alıcı için km düşürme sorununu gündeme getiriyor). Konuyla alakalı benim bildiğimse TüvTürk mevcut belgelerin incelenmesi ile yazdıkları o ilk bakım km si için atılan fazla sıfırı kaldırmak üzere işlem yapabileceğini söylüyor yoksa her yıl ya da birden fazla hatayı düzeltmek için değil.

Bence madem böyle bir şey var siz düzelttirin, bakım km ile yapılacağına inanacak birini bulmak zor.
    En azından temiz bir şekilde satmış olursunuz.

Saygılar hayırlı satışlar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.