Şimdi Ara

şimdi benim bu kızla çıkmam mı gerekiyor yani?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 seneden beri aynı sınıftaydık. Her gün yan yana oturduk. Canım... Sabah sınıfa girdiğinde, benim başka bir yere oturduğumu gördüğünde hemen gelir otururdu yanıma, aa hoca bugün onu mu istemişti getirmeyi unutmuşum, senden bakarım diyip. Bir gülüşü var arkadaşlar tatlı mı tatlı doğal mı doğal. Hiç yapmacık bir hareketi olmadı. Çok temiz kalpli ve neşeli birisi. Benim gibi yıllarını pc ekranında metin 2 cs 1.5-1.6 oynayarak geçiren bir insan tohumu için çok fazlaydı bunlar bunun da farkındaydım. Bu tatlı kız bana yaklaşmaya çalıştıkça,günden güne, ben kendimi geri çekmeye çalışıyorum sanki. Çünkü ben kendimi buna layık görmüyorum. Bu tatlı kız gibi birisini hak edecek ne yaptım ki ulan ben! diyorum kendime. Yıllarca hıyarlık yapmış ben, pc başında gençliğini çürütmüş ben, bu kızla kıyasladığımda kendimi, aramızda uçurum fark varmış gibi görüyorum, bunu kabul edemezdim. Bu kızın bende ne bulduğu da ayrı bir muammaydı. Ama ben de bir şeyler hissediyorum kıza karşı. Omzuma yaslanıp dursa ölene kadar ne yapıyorsun sen demeyecek gibi hissediyorum kendimi. Bu ilk oluyor bu hayatta, bu his. Onun yanımda kendimi emin ellerde hissediyorum nedense. Ailemin yanındaymış gibi. Kız bana küfür etse ben cevap olarak tamam derim yani o kadar. Yalan söylediğinden yüzde yüz emin olsam bile inanır taklidi yaparım incinmesin, diğerlerinin yanında rencide olmasın diye.

Derslerde kız benim içime girecek gibi yapıyor kendini. Bir şey konuşurken bana çok yaklaşıyor. Bir kaç defa eli elime değdi onda da yüzüm kızardı,kendimden geçtim, zaten sorduğu soruya cevap falan da veremedim. Diğer bir taraftan,daha önce bir kız benimle çıkmıştı. 7. sınıfta. Tamam teklifi ben etmiştim o da kabul etmişti fakat 1 haftada ne mal olduğumu anlayıp, hayatının hatasını yaptığını anlaması çok üzün sürmeden sepetledi beni. Dışarıda, eve doğru giderken yolda bir mesaj gelmişti, gözümün önünde o an. "Bitti." yazıyordu sadece. Cevap yazamadım. Çünkü biliyordum hatanın kesinlikle ama kesinlikle bende olduğunu. Benim gibi boş birisini ne yapsın ki zaten?

Whatsappta ekli benimle konuşuyor ama çok sık değil. Bakın ama şöyle bir olay var, bir şey yazdığı zaman çok derin konuşuyor. Gülücük işaretlerini bol bol kullanıyor gereksiz,anlamsız yerlerde bile. Ben de karşılık olarak gülücük gönderiyorum. Kızın benden bir şeyler beklediğini düşünüyorum kesinlikle. O kadar serbest bir kız değil kişilik olarak. Zaten kendisi Türk vatandaşı da değil Türkmenistanlı. Üni. okumak için gelmiş Türkiye'ye. Babasıyla kalıyor İstanbul'da. Şimdi ben bu kıza WhatsApp'tan ne yazayım ki benim sevgilim olsun? Ya da ayrıladabilirim isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frambuazsız Pasta -- 12 Haziran 2017; 4:12:41 >

• Okumadım ama çık hiç bulamayanlar da var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi benim bu kızla çıkmam mı gerekiyor yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız kendi kararını verebilir bence. Seni sevmiş ki yakinlasiyor. Sen onun yerine karar verme ben ona layık değilim gibisinden. Kuşkun varsa biraz daha tanıyın birbirinizi. Yarı flort yarı arkadaş olarak. O zaman hala aynı şekilde yakınsa, sende kendi içindeki duygulardan hala eminsen sevgili olmak için adım atmaya başlarsın.

Bu arada ayrilabilirim isterseniz ne demek?? Biz ne bilcez ne seni ne kızı tanıyoruz. En fazla fikir veriririz ki herkesin fikrine güvenmemelisin zaten.

• 2 cümleyle özet geçersen her şey muhteşem olabilir.

Başlık her şeyi açıklıyo gibiydi aslında, sevmiyosan niye çıkıyosun;seviyosan neden çıkmıyosun.
  • Spleace S kullanıcısına yanıt
    Diyelim ki kıza açılacağım. Sevgilim olur musun mu demek gerek yani? Yoksa tanışabilir miyiz falan mı diyeceğim? Benim hiçbir tecrübem yok bu konularda. Belki de başıma kötü şeyler gelecektir, mutsuz olacağım bilemiyorum. O yüzden bilen vardır belki diye yazdım ayrılabilirim diye.
  • Nereye çıkıcan ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • son cümleden csb kokusu aldım.ayriladabilirim isterseniz nedir sanki hikaye yaziyor da nasıl bitiriyim çıkalım mi ayrılalım mi diye soruyor.

• "Dersten sonra şuraya gidelim mi" diye sor. Bir iki saat normal sıcakkanlı muhabbet edin. Sonra yeterince gülüştükten sonra ondan hoşlandığını söyle. Gerisi gelir zaten. "Bu işlerden anlamam, nasıl söyleyeceğim bilmiyorum ama senden hoşlanıyorum" gibi bir cümle de kurabilirsin. Kız dediğin gibi iyi kalpli biri ise daha da hoşuna gider.

Bu arada bırak da senin nasıl biri olduğuna başkası karar versin. İçinde kötülük yoksa sıkıntı yok. Dünyadaki herkes mükemmel değil. Herkes aynı, senin de bir farkın yok. Böyle sürekli kendini geri çekersen yalnız kalırsın hayatın boyunca. Şimdi tam zamanı. Bunu boşa harcama. Hadi aslanım göreyim seni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frambuazsız Pasta

Diyelim ki kıza açılacağım. Sevgilim olur musun mu demek gerek yani? Yoksa tanışabilir miyiz falan mı diyeceğim? Benim hiçbir tecrübem yok bu konularda. Belki de başıma kötü şeyler gelecektir, mutsuz olacağım bilemiyorum. O yüzden bilen vardır belki diye yazdım ayrılabilirim diye.

Tanışabilir miyiz

Bir şey söylemek istiyorum de. Sana karşı bir şeyler hissediyorum de o da başlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.