Şimdi Ara

Simdi bu ne anlama geliyo ki?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaslar yaklasik 1 haftadir pc ile cebelleşiyorum yaa...ilk defalarda ntldr hatasiyla karsilastim daha sonra baska bi hdd ye yukleme yaptim ve forumda onerilen yollari kullanarak hallettim...
    o bitti bu sefer hdd ye fdisk atamadim hdd yi gormedi...windows kurulum cd si ile goruyo ama fdisk atmak istiyorum ve onda basarili olmuyo...

suanda windows yuklenirken kurulumun 2.asamasinda ekran ara sira karariyor ve gidip geliyo biliyorum bu olayin bi probleme işaret oldugunu ama neden olabilir ?? bi fikri olan varmi ?yani artık bas agrisi geldi bi dertten kurtulmadi olmuyo olmuyo olmuyo

• hdd yi biçimlendirirken önceden ntfs le biçimlendirdiysen fdisk te göremezsin windows yüklerken ikinci aşamada ekranın gidip gelmesine gelince aygıtlar yükleniyor kısmında oluyorsa monitörünü yüklüyordur yani bir problem yok
  • şimdi bitti format attim pc ye ve restart yaptiğimda herhangibir hareketlilik olmadi pc de !!!daha yeni basarili şekilde biten yukleme işi uctu ve boot yapilamiyo:S

Verdiği hata mesaji ise:

copyright (c) 2001-2004 Nvidia corporation
    copyright (c) 1997-2000 intel corporation
    PXE-E61:media test failure,check cable
    PXE-MOF:exiting Nvidia boot agent.
    DİSK BOOT FAİLURE,İNSERT SYSTEM DİSK AND PRESS ENTER

• quote:

Orjinalden alıntı: ae_

hdd yi biçimlendirirken önceden ntfs le biçimlendirdiysen fdisk te göremezsin windows yüklerken ikinci aşamada ekranın gidip gelmesine gelince aygıtlar yükleniyor kısmında oluyorsa monitörünü yüklüyordur yani bir problem yok

3-4 defa arka arkaya ekranin kararmasi daha once hiç karsilasmadiğim bi durum windows yuklerken...ve fat 32 ile de goremedim fdisk yapmaya calisirken...anlam veremedim ben bu duruma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.