Şimdi Ara

Sınavın Ertelenmesi ve Konuların Çıkarılması Hakkında Düşünceleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilmiyorum bir çoğunuza basit ve hatta sınava girecek sınava girecek herkesin lehine gelişen bir durummuş düşüncesine sahip olabilirsin ama bu imkansız çünkü bazılarının lehine olabilmesi için bazılarının da aleyhine olması gerekiyor bu kararlar.

Şimdi beyin fırtınası zamanı ; Sizce ?

'- Bu kararlar bazı sıralama aralıklarında bir yığılmaya sebep olur mu ?
    '- Bu kararlar sınavın eleyici olmasını gerektirdiği için sınav çok mu zor olur ?
    '- Bu kararlar sonucunda %40 TYT %60 AYT oranı değişmemiş olsa da değişen konular ve buna bağlı olarak değişen soru dağılımlarının nasıl bir etkisi olur
    '- Kırık OBP ile girilmesi doğru olmayan bir yıl mı ?

Sizde aklınızdaki soruları yapıştırın gelsin bir beyin fırtınası yaparsak bir çoğumuzun aklındaki soru işaretlerini yok etmiş oluruz.

Teşekkürler <<<

• Sinav kol gibi olacak kirik icin gununde olmali ve saglam calismis olman lazim eleyici bir sinav bekliyorum ozellikle de sistemler
  • LET THE LINC BEGIN kullanıcısına yanıt
    Bende sınavın zor olmasını bekliyorum sanırım siz ayt'nin zorluk seviyesinin artacağını söylüyorsunuz ama ben her ikisi için de bekliyorum hiç olmadığı kadar barajı geçemeyen öğrencilere ihtiyacı var yök'ün bir yığılma olmasını istemiyorsa
  • Gerçekten öyle düşünen ve sınav ertelendiği için sadece kendisi zaman kazanmış gibi hisseden rahatlığa kavuşan rehavete kapılan arkadaşlar size diyorum lütfen kulak verin

Dewamke <<<
  • sıralamalar 2018 den bir tık kötü 2019 dan 2 tık iyi gelecek at fava sınav gününü bekle
  • Sınav geçen seneki gibi olur. Ama hangi konuların hangi testte çıkacağı bile belli değil(mesela ayt fizikte basınç sorusunun olması gibi). Zaten senenin başındam beri düzenli çalışanlar sınavı ciddiye alanlar her türlü karşılığını alacaktır bu da böyle biline.
  • hanıncipsi kullanıcısına yanıt
    Fav <<<
  • Bahtsızbirmezun B kullanıcısına yanıt
    Bu adil olmuyor bana kalırsa umarım bu ve benzeri konu kaymaları olmaz ayt kısmına.
  • Bu ülkede neyin adil olduğunu gördün ki. Yine de Umudumuzu kesmeyelim Allah yardımcımız olsun her şeyden önce sıhhatli olalım ne diyeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahtsızbirmezun -- 4 Nisan 2020; 22:43:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.