Şimdi Ara

sınıf öğretmenliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sınıf öğretmenliğinin puanı artar mı ya da düşer mi ? Cocukluğumdan beri tek hayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• artma ihtimalinin olduğunu sanmıyorum bize önermiyorlardı bu sene falan hiç yinede benimde istediğim o ne olursa olsun bende merak ediyorum.

• Umarım aynı kalır :(

• Bende artacagını sanmıyorum alımları baya düştü çünkü. DKAB ve ya PDR falan oluyorsa onu yazın hocam alımlar fazla 4-5 seneye kapanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DtHsn

Bende artacagını sanmıyorum alımları baya düştü çünkü. DKAB ve ya PDR falan oluyorsa onu yazın hocam alımlar fazla 4-5 seneye kapanmaz.

Dkab çok istiyordum ama kapandı malesef. İlahiyattan alıyor artık

• sınıf yazma 3. senem atanamıyorm 21.000 le çukurova kazanmştm zamannda 444 die bi sistemin kurbanı olduk bende sınava girdim zihinsel okuyacm biz mezun oldgmz için 2 senede bitiyor ondan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • korkuyorumcesaretimkayıp K kullanıcısına yanıt
    Hicbir hocam onermiyor atanmasi en sikintili meslek dediler bence baska ogretmenliklere bak sonucta onemli olan okuyup meslek sahibi olmak.Atanamayacaksanda bi anlami yok.s

• korkuyorumcesaretimkayıp K kullanıcısına yanıt
    Bende dkab istiyordum kapaninca uzuldum ama uzmanla konustum onu acik dedi ilahiyattan girsende formasyon var ayni sey dedi sinif ogretmenligini yazacagina kesinlikle ilahiyat yaz bence atamasi 55

• Sinif ogretmeniyim atanamiyorum sinava tekrar girdim baska bolumden tercih yapicam lysden daha zor atanmasi kesinlikle yazma aklin varsa

• kubbra01 K kullanıcısına yanıt
    Bende cok isteyerek gitmistim ama su hallerr dusecegimi bilseysim kapisindan gecmezdim

• hayalprest33 H kullanıcısına yanıt
    Ben o yüzden ilahiyat yazıcam sınıf öldü

• quote:

Orijinalden alıntı: kubbra01

Bende dkab istiyordum kapaninca uzuldum ama uzmanla konustum onu acik dedi ilahiyattan girsende formasyon var ayni sey dedi sinif ogretmenligini yazacagina kesinlikle ilahiyat yaz bence atamasi 55

5 yıl değil mi ilahiyat ? Biz bitirene kadar atama puanı yükselir emin ol.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.