Şimdi Ara

Şirket Kurmak & Poster Bastırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar hepinize iyi akşamlar, konu dışını sakin bir o kadarda bilgili insanlarar sormak üzere biriktirdiğim sorularım var, bilgisi olupda cevaplayan olursa cok sevinirim.

şimdiden teşekkürler.

1 - Kişisel Şirket Kurmak
    Aslında amacım basit, fatura kesebilmek istiyorum, bunu en basit yoldan nasıl yapabilirim? arkadaslarımdan kulakdan duyma kişisel şirket açılabildiğini duydum cok basit deselerde kimse tam oalrak nasıl oldugunu bilmiyorum. bu konuda bilgisi olan var mı?

2 - Poster Bastırmak
    Suan bulundugum bölgede kaliteli matbağa mevcut değil, bilgisayarımda bioshock infinite fotoğrafı var bunu kaliteli bir poster olarak bastırmak istiyorum, bunu internet üzerinden kaliteli biçimde yaptırabileceğim yer var mı?

şimdiden teşekkürlerimi sunar, bu saate kaliteli müzik dinlemek isteyenlere aşağıdaki grubu öneririm.

http://raremonk.bandcamp.com/album/sleep-attack

tekrar teşekkürler.

• sen var şirket kurmak
    ödeyecek hey ay 200 lira
  • Şahıs şirketi demek öyle masraftan kaçmak değil gene masrafın oluyor vergi veriyorsun.

Matbaa için ise matbuu.com u öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: scaryscreen

sen var şirket kurmak
    ödeyecek hey ay 200 lira

Her ay 200 ödmemk ne demek

Tek vergi olsa iyi :) açılış masrafı fişinda her ay sabit giderler
    Muhasebeci defter =50 en kötüsü
    Bagkurlu olacaksın onuda primi nr kadar bilmiyom = 330 civari galiba
    Bide vergin olucaktr aylık en kötüsü 50
    Bildiklerim bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JindaR -- 19 Nisan 2013; 2:13:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vergimi tabiyki ödeyecem amacım bu zaten, fakat ek masraflardan kurtulmak için daha dogrusu en ekonomik bi şekilde fatura kesebilmek için şahıs şirketi sanırım öyle değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dildOsman

vergimi tabiyki ödeyecem amacım bu zaten, fakat ek masraflardan kurtulmak için daha dogrusu en ekonomik bi şekilde fatura kesebilmek için şahıs şirketi sanırım öyle değil mi?

Sahiş şirketi uzun iş sen esnafliğa bakman gerekrcek yazar kasa bulman gerekecek onlarda bagkur veya vergi nekardardr muhasebe giderleri varmi yokmu bilmiyorum ama bagkur vardr buyuk ihtimal yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esnaflık değilde şöyle söyliyim internet siteme bir banka reklam vermek istiyor fakat fatura istiyo, nasıl yapabilirim.

edit: matbuu ya baktım resmi yükledim fakat seçeneklerde poster şıkkını göremedim neyse yarın canlı destekden soracam artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dildOsman -- 19 Nisan 2013; 2:32:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.