Şimdi Ara

Sistemim Nasıl Olmuş ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1 veya 2 hafta içerisinde kesin alıyorum sizce sistem nasıl bir eksiklik varmı benim aklım psu da kaldı sizce yeterli gelirmi önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim .)

Sistemim Nasıl Olmuş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan811 -- 23 Temmuz 2015; 0:31:06 >

• batuhan811 B kullanıcısına yanıt
    Dostum sinerjiden yazıyorum alternatif olarak belki bşr yardımım dokunur.
    Msi h81m pro vd anakart (kasa ön usb 3.0 bağlantı desteği mevcut sizin yazdığınız anakartta yoktu)
    İ5 4460 işlemci
    Zalman zm600 psu
    Deep cool tesseract bf kasa
    1 tb toshiba hdd (fiyatı daha düşürmek için toshiba yazdım 20 lira farkla wd carvair blue yada seagate alabilirsiniz)
    Kingston hyperx 4 gb ram (fiyatı arttırmamak için 4 gb yazdım ileride 4 gb daha eklersiniz)
    Sapphire r9 280 3 gb ekran kartı
    Dell 21.5 e2214h monitör ( isterseniz kendi seçtiğiniz monitörü ekleyebilirsiniz sizin seçtiğiniz 10 lira daha pahalı )
    Montaj ücreti
    2318,91 lira ediyor.
    Sizin yazdığınız sistemden 100 lira daha pahalı ama işlemci ekran kartı ve anakart olarak daha kaliteli...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• aytug25 kullanıcısına yanıt
    Çok sağolasın allah razı olsun yardımın için ben vatandan toplamayı düşünüyorum birde arkaşım alcak sistemi birlikte toplaycağız fakat birde su sisteme bakarsanız iyi değilmi sizce :
     Sistemim Nasıl Olmuş ?
    Bu arada harddiski değiştircem seagate alcağım o stokta kalmadığı için bunu koydum .)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan811 -- 23 Temmuz 2015; 2:13:30 >
  • Eksenden:
    i5 4460
    Kingston 8gb
    corsair 200+550watt
    Asus strix r7 370 2gb
    msi b85m anakart
    toshiba 1tb hdd
    toplam 2.395.49tl ediyor, bu bütçe ye alabileceğin en iyi sistem diyebilirim, üstüne istediğin monitörü alirsin.

Sistemim Nasıl Olmuş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fabby -- 23 Temmuz 2015; 2:43:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabby kullanıcısına yanıt
    Monitör dahil 2200 lira bütçe
    Hadi ya:/ o zaman işlemci i3 4160 olucak ama biraz daha para elinize geçince i5 4460 almanizi kesinlikle öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabby kullanıcısına yanıt
    aynen güzel bir işlemci fakat o işlemciye o kadar verceğimize ekran kartına koysak daha mantıklı olmaz mı ?
    dostum amd en üst modeli bile oyunlarda i5 işlemciden düşük kalıyor o yüzden amd sistem tavsiye etmem oyun için...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.