Şimdi Ara

SİSTEMİM NASIL OLMUŞ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler +5 olumlu mesaj gelirse yarın ya da sonraki gün gidip alıyorum. Amd alacaktım, intel daha iyi bir seçenek olarak daha yakın geldi. Tek sorum olacak, oradaki 212 evo fanına gerek var mı? O.c yapmayacağım (2 sene falan) ama yine de k aldım ilerde yetersiz kalırsa falan diye. İlerde alıp taksam bi sıkıntı çıkar mı? Ne kadar yüke sokarım pc'yi tam emin değilim ama BF4'ü, RigorZ (yaz da yaklaşıyor tabii ) stabil 5-6 saat oynarım. Gerek olur mu? Stok fana ihtiyaç var mı o.c yapmasam da?
     SİSTEMİM NASIL OLMUŞ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metobayrak -- 28 Mart 2014; 18:37:38 >

• o soğutucuyu çıkar gerisin tamam
  • Sistem genel olarak fiyat ve performans açısından dengeli bir sistem olmuş fakat overclock yapmayacaksan zaten soğutucu almanın bir anlamı yok.Stok soğutucu ses yapar diye endişen olmasın İntel işlemciler için bu durum söz konusu değil ancak %100 Yük altında hissedilir bir gürültü olur onunda pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Overclock yapacak bile olsan G45'in sana sağladığı pek bir avantaj söz konusu değil (Extra PCI-E girişi ve USB dışında) o yüzden anakartı G43 yapıp soğutucuyu çıkarırsan sisteme SSD ekleyip daha yüksek performans elde edebilirsin SSD olarak Samsung EVO 840 modeli önerimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexmason78

Sistem genel olarak fiyat ve performans açısından dengeli bir sistem olmuş fakat overclock yapmayacaksan zaten soğutucu almanın bir anlamı yok.Stok soğutucu ses yapar diye endişen olmasın İntel işlemciler için bu durum söz konusu değil ancak %100 Yük altında hissedilir bir gürültü olur onunda pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Overclock yapacak bile olsan G45'in sana sağladığı pek bir avantaj söz konusu değil (Extra PCI-E girişi ve USB dışında) o yüzden anakartı G43 yapıp soğutucuyu çıkarırsan sisteme SSD ekleyip daha yüksek performans elde edebilirsin SSD olarak Samsung EVO 840 modeli önerimdir.

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

o soğutucuyu çıkar gerisin tamam

Eyvallah saolasınız.

• metobayrak M kullanıcısına yanıt
    Intel Core i5 4670K

MSI Z87-G45 GAMING

POWERCOLOR R9 280X TurboDuo GDDR5 3GB 384Bit

XIGMATEK ASSASIN BLACK EDITION TAURO 80PLUS 700W

GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V

SEAGATE 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm

ADATA SP900 2,5" SSD Disk Sata3 128GB(n11.com)

XIGMATEK S1283W Dark Knight(n11.com)(Mağazası inventus olandan al.)

CM SİCKLEFLOW 120MM KIRMIZI LED

%30 İndirim ile 3047,36 Tl.

Not:Powercolor abartıldığı kadar kötü bir firma değildir.
    Not2:İstersen işlemci soğutucusunu çıkartıp 280x vapor-x yapabilirsin ekran kartını.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.