Şimdi Ara

siteyi jpeg olarak kaydetmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar acil olduğu için araştırma yapamadım bunu paint kullanmadan kısa bişekilde nasıl yapabilirim yardım ederseniz sevinirim

• sitenin mi resmini çekmek istiyosun
    açıklarsan yardımcı olabilirm
  • evet dreamweaverde sayfa tasarladım ve linkler verdim fakat bunlara ayrı ayrı çıktı almak istiyorum a4 nasıl yapabilirim???
  • ya elimde tasarımı yapılmış bi site var arkadaşım yardım istedi daha doğrusu onun bütün sayfalarını jpeg olarak kaydetmek istiyor paint le uğraşmadan kısayolu varmı bu işin onu soruyorum
  • oda gelmiş zaten :D
  • sinagit programı işini görür internette arat bulursun tek yapman gereken programı kurduktan sonra printscreen tuşuna basıp resmini çekeceğin alanı belirlemek hepsi bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: smooge

sinagit programı işini görür internette arat bulursun tek yapman gereken programı kurduktan sonra printscreen tuşuna basıp resmini çekeceğin alanı belirlemek hepsi bu

Doğrusu SnagIt
    İşini görecektir, fazlası da var.
  • evet SnagIt olacak programın adı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smooge -- 30 Mayıs 2007; 2:16:54 >
  • Bence en iyisi "Gadwin Printscreen" programı.. üzerine tanımam ve tek geçerim.. (istediğin boyutu ve formatı ayarlıyabilirsin bu arada)
  • quote:

Orjinalden alıntı: bymuratcan

Bence en iyisi "Gadwin Printscreen" programı.. üzerine tanımam ve tek geçerim.. (istediğin boyutu ve formatı ayarlıyabilirsin bu arada)

Gadwin sadece gördüğünü kaydeder, SnagIt scrool'u hareket ettirerek tüm sayfayı kaydeder.
    Pratiklik açısından, sadece ss için ben de Gadwin kullanıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

Bence en iyisi "Gadwin Printscreen" programı.. üzerine tanımam ve tek geçerim.. (istediğin boyutu ve formatı ayarlıyabilirsin bu arada)

Gadwin sadece gördüğünü kaydeder, SnagIt scrool'u hareket ettirerek tüm sayfayı kaydeder.

ya bi ekran görüntüsü almak için programa ne gerek var. tabi sayfa pek uzun değilse. print screen sysrq'yi kullanın. sonra photoshopda yada painte birleştirin yada kısım kısım arşivleyin ama tabiki pratik açısından örnek verdiğiniz programa laf yok

• quote:

Orjinalden alıntı: hatred

quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

ya bi ekran görüntüsü almak için programa ne gerek var. tabi sayfa pek uzun değilse. print screen sysrq'yi kullanın. sonra photoshopda yada painte birleştirin yada kısım kısım arşivleyin ama tabiki pratik açısından örnek verdiğiniz programa laf yok

tek bir tuşa basıp kaydetmek varken, neden printscreen, prog. aç, dosya>yapıştır> kes kırp vs, dosya>save as. Uğraşmaya değer mi sence?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.