Şimdi Ara

Sivasspor Beşiktaşı yendiiii!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün Ali Samiyen' de yapılan dostluk maçında Sivasspor Beşiktaşı 2-1 yendi(şaka değil).Bir Beşiktaşlı olarak üzüldüm ama ne de olsa dostluk maçı.Beşiktaşın golünü Ahmet Hassan attı. Seneye Sivas ligi karıştıracak galiba.Malum, Beşiktaşı yenen Feneri,Gsyi ne yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle_blk -- 11 Mayıs 2005, 1:24:26 >

• e yuh ulam bizede...dün açtım şom ağzımı
    ama olumlu bir tarafı var olayın;kadroya bi baktım özetlerde gideceklerin hemen hemen hepsi belli oldu bi maçta...
  • bune ya bjklisi gslisi trabzonlusu hep fenerin yenilmesini istiyo..ilginç.
  • ya onu bunu geçtim ben de bu maç neden Ali Sami Yen Stadında oynandı bunu çıkaramadım bi türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 11 Mayıs 2005, 0:59:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

ya onu bunu geçtim ben de bu maç neden Ali Sami Yen Stadında oynandı bunu çıkaramadım bi türlü

onu ben de anlayamadım.İnönü de niye olmadı mesela. Hafta sonu Sarıyer-Sivas maçı da Şükrü Saraçoğlu stadında olacakmış!!!

• Sivaslılar doldurmuştur yine stadı. Adamlar İnönüyü dolduruyolardı bir o kadar da dışarıda kalan oluyordu. Bence iyi oldu Sivasın çıkması Süper Lig'in böyle potansiyeli olan takımlara ihtiyacı var..
  • Sivassporun gecesi falan vardı herhalde devre arasında gösterdi...
  • SİVAS İYİ DE TOP OYNUYOR.HADİ HAYIRLISI.
  • maç inonu de oynanmadı çünkü

stadın zemini çok bozuk bu yüzden yönetim 19 mayıs kutlamalarının bile stadta yapılmasını kabul etmedi
  • Şu süperlig bir başlasaydı....
    Bu haftada saraçoğlunu dolduruyoruz. Ha birde duydumki galatasaray-fenerbahçe maçını 15 bin kişi izleyecekmiş
    Bu sene oynanan Fatih karagümrük-SİVASSPOR maçında olimpiyat stadında 40 bin sivaslı vardı.
    Renk getireceğiz birinci lige renk...
  • Hazirlik maçi nede olsa
  • valla bence hazırlık maçı değilde "eleme maçı"oldu akşamki maç..
    Rıza Hoca sanırım seneye kim kalacak kim gidecek kafasında vermiştir kararı.
    "bir maçtada olurmu"demeyin.herkese şans verdiki kim gayretli kim umursamıyor,gitmek istiyor bu tür maçlarda çok iyi görünüyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

valla bence hazırlık maçı değilde "eleme maçı"oldu akşamki maç..
    Rıza Hoca sanırım seneye kim kalacak kim gidecek kafasında vermiştir kararı.
    "bir maçtada olurmu"demeyin.herkese şans verdiki kim gayretli kim umursamıyor,gitmek istiyor bu tür maçlarda çok iyi görünüyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: yakee

bune ya bjklisi gslisi trabzonlusu hep fenerin yenilmesini istiyo..ilginç.

Siz işi cıvıttığınız için size
  • Fenere Tum takımlar gıcık bi parası olmasa fenerin kimse yuzune bakmaz size soleyiyim O kadar cok havalandınız ki....

Ya Bu sivas FB yi de yenmesin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

Fenere Tum takımlar gıcık bi parası olmasa fenerin kimse yuzune bakmaz size soleyiyim O kadar cok havalandınız ki....

Ya Bu sivas FB yi de yenmesin...

HARBI BU FENERI KIMSE SEVMIYO YAA GARIP GERCEKTEN
  • sevmez tabii..türkiye hiçbir takımın başkanı televizyonda "tv muhabirine seni tokatlarım" demiyo
    seviyesizliği basitliği buradan belli..o yüzden hiçbir zaman bir bok yapamıyorlar....anca ligte ötüypr boruları, o da zar zor
    başka O....görüyoruz parayı, o da bir boka yaramıyormuş demek....
  • arkadaşlar
    Sivasspor hazırlık maçında BJK yi yenmiş,biliyormusunuz?
    (konu başlığına dikkat çekmeye çalışıyorum)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç arkadaşlar Sivasspor hazırlık maçında BJK yi yenmiş,biliyormusunuz? (konu başlığına dikkat çekmeye çalışıyorum)

Gerek yokki canım. öyle yada böyle yukarıda durur bu topic
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.