Şimdi Ara

SixPackkkkk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Size bi sorum olucak uzun süredir karin kaslarina calismaya agirlik ve önem verdim elimle derimi biraz bastirarak aşşagiya indirdigimde karin kaslarim belli oluyor bu deriyi yani yagi nasil hizli bir sekilde yakabilirim kardio hareketlerine devam mi diet mi diet dedigimde yagsiz sadece protein agirlikli cunku fazla kilolu degilim kilo kaybedemem cogu erkegin gozdesidir karin kasi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• çalışmaya devam et ekmek felan yeme fazla , protein agırlıklı ye kilolu değilim demişin yani karın kası yapman daha kolay bende ek olarak artık karın kası egsersizlerini yapıyorum evde her gün artık yanma güzel oluyor, zaten göbeği olan birine göre bizim yapmamız daha kolay karın kası onlar kolay yapamaz düzenli çalısırsan olur kardeşim ama en zor olan kaslardan bu karın kasları baya düzen ve çalısma istiyor kolay değil ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 4 Nisan 2017; 18:8:14 >
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    O zaman kardeşim yaza dogru cikartiyo muyuzz sixpackleeri editleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    İki günde bir çalışın da karın kaslarınız biraz kendisini toparlasın hocam.
  • Kardeş çöp gibi kolların, goguslerin, omuzlarına sixpackler olsa ne olmasa ne? Vücudunu komple geliştirmeye odaklan.. yeterli kütleyi elde ettiğinde yag oranini aşağı çektiğinde istediğin sixpacklerde kendini gostericektir.

• 1 sendir uğraşıyorum derim mi kalın anlamıyorum gerçekten göbek derim çok kalın olmuyor olmuyor tatlıyı çok az yiyorum 1 2 küp şeker kadar günde diyelim
    protein ağırlıklı besleniyorum kabız oluyorum :)
    haftada 3 gün koşuyorum olmuyor

90 kilodan 70 kiloya düştüm hala yok 60 düşsem deri kemik kalıcam anlamadım ben buişi yapan nasıl yapıyor genetikte mi alakası var
  • merak etme yaşim 20 sırf karin kasi yapip ciplak miletine gozune soka soka dolasacak zihniyete sahip degilim sadece dedigim gibi ayri bi önem veriyorum estetik bakimdan omuz kol gögüs de çöp degil hocam onlarsiz ne anlami kalir

• ozkan1979 kullanıcısına yanıt
    Ahaha bi aralar ayni şeyleri bende düşünmüştüm fakat erken farkettim sadece diet yapiyodum sadece diet yapmak degilde hem diet hem calisma lazim hocam yeterince hacim katamamissindir belki karin kaslarina belirginlesmesi icin önemli bi detay daha bu ,eger ki calişiyosanda genetik olabilir cok daha zor cikiyo olabilir bilemem profesyonellere danismak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: soofreaky

Ahaha bi aralar ayni şeyleri bende düşünmüştüm fakat erken farkettim sadece diet yapiyodum sadece diet yapmak degilde hem diet hem calisma lazim hocam yeterince hacim katamamissindir belki karin kaslarina belirginlesmesi icin önemli bi detay daha bu ,eger ki calişiyosanda genetik olabilir cok daha zor cikiyo olabilir bilemem profesyonellere danismak lazim

şöyle bişey var sorvivor takip ediyorum

orada ogeday ve ademin karın kasları mükemmel ama diğerleri zayıflamasına rağmen değerlerinde yok kilo kaybediyorlar şeker tüketmiyorlar ama yinede çıkmıyor

hatta elif kilo bile almış görünüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.