Şimdi Ara

Sizce Aydın Üni Mimarlık %50 burslu mu YTÜ şehir ve bölge planlama mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar sizce hangisini tercih etmeliyim? Gönlüm mimarlıktan yana hatta onun için mezuna kaldım 70kyla ama sıralamam prk değişmedi 50 55 arası bekliyorum

• Paran varsa mimar
  • İşte anca aydına yetiyo ona bile vermek istemiyorum
    param olsaydı geçen seneden bilgi özyeğin falan tercih ederdim
  • merMD M kullanıcısına yanıt
    Hocam şehir ve bölge planlama nın mimarlarla ortak dersleri var diye biliyorum üni içi yatay geçişle ortalama kasıp mimarlığa geçişi düşünebilirsin bence ya da yine ortalamayla yatay geçiş yaparsın eğer olursa başka bi mimarlığa, tabi bu arada alttan alman gereken derslerin de olacak 2 ihtimalle de
  • emonetti E kullanıcısına yanıt
    ben de şbpyi o yüzden seçicektim ama eğer yatay geçiş olmazsa risk almış olur muyum düşünmeden edemiyorum
  • Yatay geçiş çok riskli dostum ben mimar olmak istiyorum diyorsan kesinlikle mimarlığı seçmelisin
  • Yüzde elliden tam bursluyu seçemez misin yatay geçiş ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: tom91

Yatay geçiş çok riskli dostum ben mimar olmak istiyorum diyorsan kesinlikle mimarlığı seçmelisin
    Ama parası ve toplumda statüsü için istiyorsan mimarlığı ben de mimarlık istiyordum fakat hem para olarak hem de statü olarak inşaat müh den farkı çok az o yüzden mimarlık tutmayınca inşaat mühendisliğini düşünmeye başladım sen de düşünebilirsin...
  • Okan Devrim kullanıcısına yanıt
    Öyle bi şey yok hocam eğdr ortalaman yüksek olur da bölümde ilk 3 e falan girersrn başarı bursu veriliyo bazı üniler %15 bazıları daha fazla o da gelecek sene için oluyo
    Hocam özelden devlete gecıs var diye biliyorum
  • tom91 T kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam yatay geçiş zor düşünsene 60 kişiden sadece 3ü veya 1i geçiyo yine stresli yine yarış içinde yine baskı altında.... zor
    evet o var tabiki :D siz demişsiniz ya %50den tam bursluya ben ona yok dedim
  • Para yoksa iç mimarlık düşün.
  • 90.nxmcnakka 9 kullanıcısına yanıt
    Onı da düşündüm ve istanbul bilgi gayet güzeldi 28kydı ama olmicak. Ondan sonra da fatih sultan mehmey vakıf geliyo 54k ve ona hiç ısınamadım üni ortamo giden kişiler olsun o da silindi.
    Çok salağım ya tmden de girseydim rahat çekerdi sıralamamı ve bajçeşehir kadir has iç mimarlığa falan giderdim tmyle alıyp onlar
    Yav %50 burslu mımaelıga gıt ort yüksek tut daha sonrada tam burslu devlete gec :)
    aynen onu yapmak daha mantıklı kültür olsa çok harika olur akademik kadrosu iyi ama aydın tutar büyük ihtimal ama tereddütteyim biraz aydın üni için
    Beykent nasıl Aydın ile kıyaslarsak
    Beykentin mimarlıkta %50 yok diye hiç araştırmadım hocam
    Üni olarak
    Bilmiyorum hocam araştırmadım :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.