Şimdi Ara

Sizce Garantiye Götürmelimiyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Beyler İphone 5 Var Genpa Garantili Ekrana Tıklayınca Az Bastırınca Çıt Çıt Sesler Geliyor Kırılacakmış Gibi Garantiye Göndermek İstiyorum Sizce Değiştirirler Mi ? Sonuçta 1 Ay Gelmeyecek Boşa Beklemiyim Diye Size Sorayım Dedim Deneyimlerinizi Paylaşırmısınız Benimle Lütfen.

• Aynı sorun + kamera lensindeki toz dan dolayı teleservice degisim yapmisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Aynı sorun + kamera lensindeki toz dan dolayı teleservice degisim yapmisti.

teşekkür ederim yorum için, 1-2 güne kadar yollamak istiyorum bende inşallah değişim sağlanır
  • Kesinlikle yollayın kaybedecek bişeyiniz yok benimde bugün başka bir sorundan cihazımı sıfırı ile değiştirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorbey.messi

Kesinlikle yollayın kaybedecek bişeyiniz yok benimde bugün başka bir sorundan cihazımı sıfırı ile değiştirdiler.

teşekkürler mesaj için, inşallah değiştirirler 2 gün sonra yollayacağım teşekkürler.
  • Bencede yollayın sonuçta 2.200 verip türkiye garantili alıyorsun sırf bu problemler yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: omer_Faruk.

Bencede yollayın sonuçta 2.200 verip türkiye garantili alıyorsun sırf bu problemler yüzünden

haklısınız,yollayacağım 2 güne kadar şimdi kullanmalık telefon arıyorum 1 ay boyunca inşallah para felan çıkartmazlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: caney2244

quote:

Bencede yollayın sonuçta 2.200 verip türkiye garantili alıyorsun sırf bu problemler yüzünden

haklısınız,yollayacağım 2 güne kadar şimdi kullanmalık telefon arıyorum 1 ay boyunca inşallah para felan çıkartmazlar :)

Para çıkaracak problem gibi gözükmüyor.

• quote:

quote:

quote:

içimi rahatlattınız inşallah çıkartmazlar sonuçta benim vereceğim telefonda sıfırdan farksız sadece çıt çıt sesler geliyor rahatsız ediyor insanı kırılacakmış gibi oluyor bende 2 gün sonra göndereceğim garantiye inşallah sıkıntı çıkartmazlar yorumunuz için teşekkür ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

içimi rahatlattınız inşallah çıkartmazlar sonuçta benim vereceğim telefonda sıfırdan farksız sadece çıt çıt sesler geliyor rahatsız ediyor insanı kırılacakmış gibi oluyor bende 2 gün sonra göndereceğim garantiye inşallah sıkıntı çıkartmazlar yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Ben teşekkür ederim iyi forumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.