Şimdi Ara

sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu yil 12.sinifim. Temel liseye gidiyorum. Günde 9 ders var. Hem 12.sinif müfredatı veriliyo hem de ygs. Yani karışık gidiyoruz. Benim sorum özellikle mezun arkadaslara. Sizce konular biter mi? Dersaneyimi takip etmeliyim konu olarak yoksa bagimsiz olarak da mi ilerlemeliyim? Konularda ilerleniyo ama yığınla konu var ne ara bitecek bunlar diye düşünüyorum. Yazin da pek fazla calismadim.
    Bi de sizce günde kac test/soru çözülmeli? Günde 9 ders var. Sadece fkb mat geo tarih cog dil anl var. Tavsiyeleriniz neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden çöp vakit, para tuzağı olsun ki. Özel okullarda daha fazla ilgileniyorlar devlettekiler tabi herkes için konuşmuyorum ama çoğu hoca dersi anlatır çeker gider. Ama özel okulda haftasonu etütü var, haftaiçi etüdü var. Hocalar senin peşinde geziyor resmen. Sen onların reklamısın çünkü senin başarın onların işine gelir. Ayrıca 1. Sınıf çocuklar 8 ders görüyor özelde, 12. Sınıf 9 derste zorlanmaz. Her okul benim anlattığım gibi değildir, iyi devlet okulları ve kötü özel okullar tabiki var ama iki okul tipini de görünce farkı çok rahat anlıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.