Şimdi Ara

sizce?vodafone mu şaşırdı? aveamı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • avea on odemeli hattımı vodafone taşıdım bugun itibariyle nmt şıma gerçekleşti..my vodafone e bile uye oldum....esas bundan sonrası cok komik..avea dan gelen 2 mesajı aktarıyorum size....

1.MSJ:HATTINIZ DIŞ ARAMALARA KAPALIDIR,KONTOR YUKLEYİN.HEM HATTINIZ DIŞ ARAMALARA AÇILSIN.HEMDE MEVCUT HEDİYE KONTOR,DAKİKA YADA SMS LERİNİZİ KULLANIN.............

2.MSJ:ONEMLİ BİLGİ:HATTINIZIN İPTAL EDİLMEMESİ İÇİN ACİLEN KONTOR YUKLEMENİZ GEREKMEKTEDİR.YUKLEME YAPTIYSANIZ LUTFEN BU UYARIYI DİKKATE ALMAYINIZ..BİLGİ İÇİN:500 U ARAYIN

bu ne yaa şimdi işin içinden cık cıkabilrsen nasıl bi operator avea nerde yaşıyo anlamadım gitti yufff yani

• salla arkadaşım

ekranda vodafone yazıyorsa geçç
  • ekranda vodafone yazıyoda avea nasıl operatormu deilmi bilemiycem artık walla faturalı bi avea hattım var korkuyorum hiç guvenmiyorum avea ya:(buyuk ihtimalle o numaramı da taşırım ben bu msj lardan sonra...
  • Sistem otomatik atmıştır sana mesajları..

Dediğim gibi Boşver..

Vodafone Ailesine Hoşgeldin..
  • hoşbulduk saol tşk ederim:)
  • Bu Aile Beni Katil eder
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolky1141

avea on odemeli hattımı vodafone taşıdım bugun itibariyle nmt şıma gerçekleşti..my vodafone e bile uye oldum....esas bundan sonrası cok komik..avea dan gelen 2 mesajı aktarıyorum size....

1.MSJ:HATTINIZ DIŞ ARAMALARA KAPALIDIR,KONTOR YUKLEYİN.HEM HATTINIZ DIŞ ARAMALARA AÇILSIN.HEMDE MEVCUT HEDİYE KONTOR,DAKİKA YADA SMS LERİNİZİ KULLANIN.............

2.MSJ:ONEMLİ BİLGİ:HATTINIZIN İPTAL EDİLMEMESİ İÇİN ACİLEN KONTOR YUKLEMENİZ GEREKMEKTEDİR.YUKLEME YAPTIYSANIZ LUTFEN BU UYARIYI DİKKATE ALMAYINIZ..BİLGİ İÇİN:500 U ARAYIN

bu ne yaa şimdi işin içinden cık cıkabilrsen nasıl bi operator avea nerde yaşıyo anlamadım gitti yufff yani

panik yapılacak bir durum yok

• quote:

Orjinalden alıntı: wolky1141

avea on odemeli hattımı vodafone taşıdım bugun itibariyle nmt şıma gerçekleşti..my vodafone e bile uye oldum....esas bundan sonrası cok komik..avea dan gelen 2 mesajı aktarıyorum size....

BANADA geliyor 2 haftada 1
  • takma avea ne yapsa yeridir son kozlarını oynuyor bende 2 hattımı vado ya taşıdım
  • ben de iki avea hattımı vodafone'a taşıdım en sonunda. nerdeyse ilk çıktığından beri vardı avea hatlarım ama şu son sınırsız olaylar falan çıkınca konuşamamaya başlamıştım. konuşurken kendi kendine kapanıyordu bir de. ben de konuşamadıktan sonra bedava olsa ne yazar deyip geçtim vodafonea. şimdilik gayet memmnunum hayırlısı bakalım.
  • avea mesajlara başladımı kendinden geçiyo durduramıyo kendini
  • aveadır ne yapsa yeridir
  • quote:

Orjinalden alıntı: awares

aveadır ne yapsa yeridir

HER AN HER ŞEY BEKLENİR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.