Şimdi Ara

SKYRIM PC mi PS mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben PC'de full ayarlarda oynamama rağmen, keşke Ps3'te mi başlasaydım diyorum.Bazen grafikten öte konsolda oynamanın keyfini özlüyorum.
  • Bu kadar sorunlu mu PS3'te? Vazgeçtim birden...
  • collectors edition için ps3 yada xbox 'da , sadece grafik için pc'de oynanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

Bu kadar sorunlu mu PS3'te? Vazgeçtim birden...

ssorun yok arkadaşım, alakası yok level 35 oldu karakterim başından kalkamıyorum ps3 ümün .. ben de ps3 e al derim
  • Bu oyun pc de oynanir gerek modlari gerekse kullanim kolayligi olarak ve ayrica yakinda skyrim creations kit yayinlanicak bunun sayesinde oyunu turkcelestirme imkanida olucak bu da oyunu pc de oynamanin ayri bi sebebi ha konsol da oynanmaz mi oynanir tabikide ama pc deki mod+turkce yama gibi seylerden mahrum kalirsin ki bunlar pc de oynamanin baslica sebebi. Yukarda paypay arkadasimiz demis bi mod oyunu ne kadar degistirebilir diye ona sadece OBLİVİON ornegini veriyorum bi arastirsin baksin :) Ve ayrica yukarda skyrimin pc de ki sorunlarina da deginmis oyuna cikan patchler sadece xbox yada ps3 e cikmiyo pc ye de cikiyo bunuda goz onune al ole yorum yap bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnbzkrt -- 19 Ocak 2012; 12:02:38 >
  • Skyrimde pcde logitechin gamepadini baglayabiliyor muyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berksus

Skyrimde pcde logitechin gamepadini baglayabiliyor muyuz?

Baglaniyodu sanirim ama emin de degilim yanlis bilgi vermek istemem. Bu soruyu pc bolumunde sorsan daha iyi olur bence
  • görüntü kalitesi bug filan bilmemde zaten bu oyunu oynamadımda :D ama hiç bi oyunu artık pc ye alasım gelmior tv de yatağa uzan oyna bu rahatlık pc de yok tabi pc yi tv ye bağlıcam aynı şeyi yapacam diırsa oda olabilir ben laptop kullandığım için oyun larda pc ye hiç girmiorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Bu oyun pc de oynanir gerek modlari gerekse kullanim kolayligi olarak ve ayrica yakinda skyrim creations kit yayinlanicak bunun sayesinde oyunu turkcelestirme imkanida olucak bu da oyunu pc de oynamanin ayri bi sebebi ha konsol da oynanmaz mi oynanir tabikide ama pc deki mod+turkce yama gibi seylerden mahrum kalirsin ki bunlar pc de oynamanin baslica sebebi. Yukarda paypay arkadasimiz demis bi mod oyunu ne kadar degistirebilir diye ona sadece OBLİVİON ornegini veriyorum bi arastirsin baksin :) Ve ayrica yukarda skyrimin pc de ki sorunlarina da deginmis oyuna cikan patchler sadece xbox yada ps3 e cikmiyo pc ye de cikiyo bunuda goz onune al ole yorum yap bence :)

Mod mod diyorsunuz adam gibi elde tutulur bir mod yok neyin modu bu? Türkçe imkanı hayal bu oyuna okadar milyon tane diyalog var
  • Dostum, yuksek cozunurluklu kaplama paketlerini indir, 1080p full AA calistir, dagin tepesine cik ve asagilara bak bir PC'den.

Skyrim tamamen atmosferik bir oyundur ve en verimli sonucu PC surumu ceriyor, bu Morrowind'de de, Oblivion'da da boyleydi, bunun tartismasina girmen cok gereksiz.

Ayrica mod toplulugu acisindan cok yeni bir oyun, Oblivion'da yapilan saheserlerden sonra cok guzel calismalar yapilacagindan eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 19 Ocak 2012; 13:24:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Dostum, yuksek cozunurluklu kaplama paketlerini indir, 1080p full AA calistir, dagin tepesine cik ve asagilara bak bir PC'den.

Skyrim tamamen atmosferik bir oyundur ve en verimli sonucu PC surumu ceriyor, bu Morrowind'de de, Oblivion'da da boyleydi, bunun tartismasina girmen cok gereksiz.

Ayrica mod toplulugu acisindan cok yeni bir oyun, Oblivion'da yapilan saheserlerden sonra cok guzel calismalar yapilacagindan eminim.

Aciklama yapman bosuna kardes hic ugrasma hani bi soz vardir on yargiyi kirmak atomu parcalamktan daha zordur bu arkadas icinde ayni ole :)
  • Benim pc bu oyunu son ayarda oynatmaya rahat yeter lakin böyle geniş bi oyunu oynamak için uzun saatlere ihtiyaç var ve pcde genelde kardeşim oynar ben konsolda oynarım acaba ps3de var olduğu söylenen sorunlar pathclerle düzeltildimi.
  • PS'te öyle abartıldığı kadar sorun yok beyler, bazı miscellaneous görevlerinde yaptığın halde quest listesinde yapmamışsın gibi görünüyor o kadar.. Onun dışında HİÇBİR sorun yok.. Eğer PS3'te oynamak istiyorsan diye söylüyorum..
  • Onlinesi nasıl acaba
  • Skyrim'de online bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nlp

Skyrim'de online bir şey yok.

Neyse zaten pc'ye çektim bide high reselotuion diye bi şey var onuda çektim sanırım textureleri yükseltiyor.
  • Pc'de daha iyi bence görüntüler daha iyi,bir sürü mod var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

bu skirim çokmu iyi bi oyun hep bahsediliyor zaten yeni pc topladım oyun çeviri ekibi bununda altyazısını çıkarırsa bi bakayım

Altyazı çalışması var.
    http://www.oyunceviri.com/forum/threads/5460-The-Elder-Scrolls-V-Skyrim-T%C3%BCrk%C3%A7e-Yama-%C3%87al%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1
  • Bu Skyrim Online Oyunmu ? Levelden bahsetmişsiniz, İtem ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

PS'te öyle abartıldığı kadar sorun yok beyler, bazı miscellaneous görevlerinde yaptığın halde quest listesinde yapmamışsın gibi görünüyor o kadar.. Onun dışında HİÇBİR sorun yok.. Eğer PS3'te oynamak istiyorsan diye söylüyorum..

Aylardır söyledik ama halen PC diyen var. Sanki yerlerde geziyorda ps3'de alınınca para boşa gidecek. Biri ortaya bişey attı herkes peşinden gidiyor ve halen de ps3'de kötü olduğunu sanıyorlar. Tek sorun şu , sorunlu diyenlerin yüzde 100'e yakın'ı ps3'de oynamaması.

Bence de ps3'de oynanılacak bir oyun.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.