Şimdi Ara

Smile adı gibi komedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garanti kampanyasından 2 ay ücretsiz smile abonesi olma hatamla başladı maceram ,bu 2 aylık sürede telekom kota sayfasında kota bilgileri göremeyince biraz huylandım aradım sordum sizinki ücretsiz o yüzden 2 ay 0 görünecek dendi, aldırış etmedim nasılsa görünür diye.Ücretsiz aylar bitip de normal tarifeye döndüğümde kota sayfasında hala kota bilgilerimi sıfır olarak görmeye devam edince çağrı merkezi macerası başladı yaklaşık 1,5 aydır mücadele vermekteyim gerek mail yoluyla gerekse sürekli telefonla taciz ederek yaklaşık 6 kez şikayetmi dile getirdim bana sunulan çözüm aynen kota sayfasında gördüğüm değerler gibi koskoca bir sıfır.Bugün sağolsunlar eşimi aramışlar (abonelik onun üzerine) kotayı göstermek gibi bir sistemlerinin olmadığını söylemişler tabi ben yine sinirlenip aradım psikopata bağlanmak istediğimi böyle saçma birşey olamayacağını söyledim ve tarafıma tahakkuk edecek herhangi bir kota aşım ücretini ödemeyeceğimi söyledim her defasında yaptıkları gibi durumu ilgili birimlere ileteceklerini söylediler.Başlarda memnun olmama rağmen nasıl böyle bir hata yapıp 2 yıllık sözleme imzaladım.Ben yandım siz yanmayın

• Herkese ders olsun...Smile'ında TTnetten bi farkı yok..Hatta çakma TTnet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Herkese ders olsun...Smile'ında TTnetten bi farkı yok..Hatta çakma TTnet
    Doğan grubundan nerde hayır gelmişki burda gelcek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Realknight

Alıntıları Göster
    şu smile için pozitif bir mesaj okumadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakra

Alıntıları Göster
    5-10 kuruş indirim için neden kendinize eziyet çektiriyorsunuz. Suyu kaynaktan içmek varken, azıcık akan çeşmeden niye içmeye çalışıyorsunuz?
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

nedense bende
  • quote:

Orjinalden alıntı: remote

Garanti kampanyasından 2 ay ücretsiz smile abonesi olma hatamla başladı maceram ,bu 2 aylık sürede telekom kota sayfasında kota bilgileri göremeyince biraz huylandım aradım sordum sizinki ücretsiz o yüzden 2 ay 0 görünecek dendi, aldırış etmedim nasılsa görünür diye.Ücretsiz aylar bitip de normal tarifeye döndüğümde kota sayfasında hala kota bilgilerimi sıfır olarak görmeye devam edince çağrı merkezi macerası başladı yaklaşık 1,5 aydır mücadele vermekteyim gerek mail yoluyla gerekse sürekli telefonla taciz ederek yaklaşık 6 kez şikayetmi dile getirdim bana sunulan çözüm aynen kota sayfasında gördüğüm değerler gibi koskoca bir sıfır.Bugün sağolsunlar eşimi aramışlar (abonelik onun üzerine) kotayı göstermek gibi bir sistemlerinin olmadığını söylemişler tabi ben yine sinirlenip aradım psikopata bağlanmak istediğimi böyle saçma birşey olamayacağını söyledim ve tarafıma tahakkuk edecek herhangi bir kota aşım ücretini ödemeyeceğimi söyledim her defasında yaptıkları gibi durumu ilgili birimlere ileteceklerini söylediler.Başlarda memnun olmama rağmen nasıl böyle bir hata yapıp 2 yıllık sözleme imzaladım.Ben yandım siz yanmayın

Diger arkadaşların butun yorumlarına katılıyorum ama ben başka bı noktaya dıkkat cekmek ıstıyorum.sozum sana remote.senın ne tatlı bı uslubun var yaa cidden cok guzel yazmışsın okurken keyıf aldım sanırım cok kıtap okuyosun adeta roman gıbı dokturmussun

• quote:

Orijinalden alıntı: cosef

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bu demekki smile'den kotalı tarife almak epey riskli şahsen ben kota sayfasına nerdeyse her gün bakan biri olarak böyle bir duruma katlanamazdım gerçi şimdi kota takip programları epey yaygın ama ben bunlara pek güvenemiyorum tt.net'in kota sayfasıyla aynı çıkmıyor gerçi ciddi bir fark'da yok en fazla %10 fark oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sero77

bu demekki smile'den kotalı tarife almak epey riskli şahsen ben kota sayfasına nerdeyse her gün bakan biri olarak böyle bir duruma katlanamazdım gerçi şimdi kota takip programları epey yaygın ama ben bunlara pek güvenemiyorum tt.net'in kota sayfasıyla aynı çıkmıyor gerçi ciddi bir fark'da yok en fazla %10 fark oluyor

Alıntıları Göster
    telekomun adslkota.ttnet.net.tr sayfasından smile adsl nin de kota bilgileri görünüyor. ben 1 yıldır smile adsl kullanıyorum iş yerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcank

telekomun adslkota.ttnet.net.tr sayfasından smile adsl nin de kota bilgileri görünüyor. ben 1 yıldır smile adsl kullanıyorum iş yerinde.

Alıntıları Göster
    walla benimkide kotalı ama ne hikmetse bir günde bir güne kotam ne kadar diye bakmadım. hatta adresini bile bilmiyorum bilen arkadaşlarım buraya koyarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

walla benimkide kotalı ama ne hikmetse bir günde bir güne kotam ne kadar diye bakmadım. hatta adresini bile bilmiyorum bilen arkadaşlarım buraya koyarsa sevinirim.

Alıntıları Göster
    http://adslkota.ttnet.net.tr/adslkota/login.jsp

kullanıcı adınızı sonunda @smileadsl.com olarak girin..

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bcank

telekomun sayfasına girebiliyorum lakin kulladığım kotayı görmek yerine tüm değerleri sıfır olarak görüyorum sağolsunlar bana sundukları çözüm böyle bir sistemlerinin olmadığı belki ileride olabileceği kardeşim de smile kullanıyor onda gözükmesine rağmen benim kota sayfası icraatını yerine getirmemek için direnç gösteriyor.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kurum Ve kuruluşlar Hakkında Yorum Yaparken Lütfen Dikkatli Olalım. Bu konuda Özen Gösterelim.
    Anlayışınız İçin Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda

Kurum Ve kuruluşlar Hakkında Yorum Yaparken Lütfen Dikkatli Olalım. Bu konuda Özen Gösterelim.
    Anlayışınız İçin Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Ewt arkadaslar yapılan yannsları fazla goze batırmayalım(!)
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

aynen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenix

quote:

aynen..

Alıntıları Göster
    forumda konularda yazdım hala yazıyorum smıle superonlıne turbonet vs... gıbı fırmaların hepsı arkadaslar altyapısını turktelekomdan alıyor(ttnet)den sorun oldugunda zaten smıle yapacak bırseyı kalmıyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihann

forumda konularda yazdım hala yazıyorum smıle superonlıne turbonet vs... gıbı fırmaların hepsı arkadaslar altyapısını turktelekomdan alıyor(ttnet)den sorun oldugunda zaten smıle yapacak bırseyı kalmıyor!

Alıntıları Göster
    smile ye abone olmadan once istersenız su adrese bır bakın ;
    http://sikayetvar.com/index.php?ara=smile&s22.x=0&s22.y=0&loc=ara
    aman aman uzak durun derım
    onlarca sıkayet var.

• quote:

Orijinalden alıntı: micro77

smile ye abone olmadan once istersenız su adrese bır bakın ;
    http://sikayetvar.com/index.php?ara=smile&s22.x=0&s22.y=0&loc=ara
    aman aman uzak durun derım
    onlarca sıkayet var.

Alıntıları Göster
    bildiğim kadarı ile kota sayfasında ... kullanıcı adınızıın sonuna internet sağlayıcınızın adını yazarak kota görüntüleyebiliyorsunuz.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Realknight

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Realknight

smile da mu doğanın yaf amma abarttı bu adamlarda biri bunlara dur desin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

quote:

nedense bende

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kamilinsan

quote:

nedense bende

bende

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.