Şimdi Ara

Son 1 Ayda YGS-LYS Geometri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba tm3 de 92k dayım hedefim mat+30 edb +45 ama geometrim sıfır geçen gün deneme sınavına girdim boş boş baktım kağıda.En azından 10-12 tane geometri yapmam gerekiyor.Bunun için Üçgenden itibaren başlicam Güray Küçük ve Sonuç fasikülleirm var onları cozucem 3-4 güne 1 tane fasikül bitirmeyi planlıyorum.Bana önerebileceginiz taktik,fasikül,kitap var mıdır ? En azından 10 net yapayim diyorum geometride.

Benim gibi birçok TMci arkadaş var bu forumda,tecrübeli arkadaslar hepimize yol gösterip hep beraber bir plan program yapalım diyorum +10 net geometri için tecrübeli arkadaslar yardım ederse hepimizi çok sevineceğiz geometri özürlüler olarak.

İyi forumlar.

• Fasiküllerle uğraşma zaman kaybedersin behzat nejdet kirpi dinle ama 1 ayda ygs lys geometri tamamı yetişmez hele bu yazdıklarına göre temelinde yok sanırım. O yüzden imkansız yetişmesi. 10 - 12 net olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ac4

Fasiküllerle uğraşma zaman kaybedersin behzat nejdet kirpi dinle ama 1 ayda ygs lys geometri tamamı yetişmez hele bu yazdıklarına göre temelinde yok sanırım. O yüzden imkansız yetişmesi. 10 - 12 net olur bence.

Temelim yokdu bu senede çok çok az çalıştım geometri hep kaçtım sonunda yumurta kapıya dayanınca farkettim.Aslında yetişir yetişmesine de geometriye biraz fazla yüklenmem lazım.Sıkıntı mat ve edb tam bitmedignden.Coğrafyayı 1 haftada bitiririm de mat ve edebiyatı halletseydim geoyu cok rahat hallederdim.10-12 net için konu seçmem gerekecek bu yüzden.

Behzat,nejdet kirpi hızlı mı anlatıyor konuları ? İyilerse hergün 1 konu dinleyebilirim.Video dinleyip üstüne ne önerirsin peki ?
  • Başka önerisi olan yok mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.