Şimdi Ara

Son 8 maçta 1 gol yedik !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Defansımıza, kalecimize ve orta sahamıza nazar değmesin. Oyunun defansif yönünü çok iyi oynuyorlar. Son 7 maçta 1 gol yedik diye bir konu açmıştım ama Fenerliler bizimle oynamadığınız için diye ahkam kesmişti. 8. maçta onları da gördük...

• Daş gibi defans... Helal olsun milli takıma doğru gidiyorlar
  • Servetin payı çok büyük

• Gülme serveti ilk oynadığı maçtan beri destekliyorum çevremdilerle tartışmaya girerdim. Şimdi takımın en iyi istikrarlı adamı. Öngörüşe bak be
  • servet ve emre coştu yaa hepsine helaalllll
  • quote:

Orjinalden alıntı: xswordfishx

servet ve emre coştu yaa hepsine helaalllll

milli takımın bence 2 stoperi belli

servet - emre iyi anlaşıyorlar iyi de oynuyorlar fb nin bugün 1 ciddi atağı var oda alexin karşı karşıya kötü vurduğu pozisyon. bunun dışında fbli oyuncular ceza sahasında top alamadı 1 2 karambol pozisyonları vardı sadece.

gökhan(fb) - servet - emre - volkan yaman

bence milli takımımızın geri dörtlüsü

• Beyler yapmayın defansın nesi iyi i tane adam gibi takım geldiğinde avrupada görüyoruz savunmayı FEner maçındada arkada hep gökhan boş kalıyor 1e1 savunurken bile adama vurdurtuyorlar.
  • Servet haksızlık yapmışım objektif bakamamışım
  • Arkadaslar Servet e laf yok Servet artik gercek bir GALATASARAYLİ OLDU BUNU DUN KU MACTADA HATASİZ OYNAYARAK GOSTERDİ !
  •  Son 8 maçta 1 gol yedik !!!
  • Şuan iyi gidiyor ama önümüzdeki sezon Song giderse stopere kaliteli bir yabancı şart. Büyük ihtimal şampiyonlar liginde mücadele ediceğimiz için tecrübe eksikliği başımıza bela olur. Leverkusen maçında Song'un yokluğunu çok aramıştık, seneye bu sıkıntıları çekmememiz lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.