Şimdi Ara

Sonax Balıkesir'de Profesyonel Araç Bakımının Ne Olduğunu Öğrendim... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
6.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Shellci

beyoğlu caddesindeki sonax sanırım orası çok kötü, suları da kireçli ön cam lekeli kalıyor. 2 defa gittim daha da uğramam.

savaştepe caddesi üzerinde camiye gelmeden susuz (buharla) yıkayan biyer açılmış orası iyi gibi ben orayı denicem..

bide bu kipanın otoparkındakiler fena değil efendi insanlar..

Savaştepe caddesindeki yeri ben denedim, fena değil. İç-dış yıkama için 20 TL alıyorlar.
    Hizmet kaliteleri iyi. (yeni oldukları için de olabilir) Araç temizlenmişti, ancak buhar iç elektronik parçalara zarar verir mi diye düşünmeden kendimi alamadım.
  • zonemaster kullanıcısına yanıt
    Icinide buharla mi temizliyorlar? Eger oyleyse dediginiz gibi bana da riskli geldi..
    Kipadakine devam ozaman :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu açan arkadaştan allah razı olsun. daha bugün meşur sonax a gittim. yeni araç aldım 10-15 güne kadar gelecek boya koruma yaptırmayı düşünüyordum. bahsettiğiniz bayan kasada oturuyordu bana bilgi verdi. 2 tane genç araç yıkıyordu. aklıma geldi ama sormadım boya korumayı bunlar mı yapacak diye. telefon numaralarını aldım. tarih kesinleşince ararım dedim. ne yapacağız şimdi? nereden yaptıracağız boya korumayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

Bence en profesyonel araç bakımı kendi yaptığın araç bakımıdır..kimse arabana kendi gösterdiğin itinayı göstermez..geçmiş olsun..

Cok dogru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calyante

konuyu açan arkadaştan allah razı olsun. daha bugün meşur sonax a gittim. yeni araç aldım 10-15 güne kadar gelecek boya koruma yaptırmayı düşünüyordum. bahsettiğiniz bayan kasada oturuyordu bana bilgi verdi. 2 tane genç araç yıkıyordu. aklıma geldi ama sormadım boya korumayı bunlar mı yapacak diye. telefon numaralarını aldım. tarih kesinleşince ararım dedim. ne yapacağız şimdi? nereden yaptıracağız boya korumayı.

bulunduğunuz ilde iyi bir "detailing"ci bulun, sonaxın ziebartın hepsinin yaptığından 1000 kat daha iyi iş çıkarırlar. öncelikli olarak malzeme değil işçilik önemli :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: calyante

konuyu açan arkadaştan allah razı olsun. daha bugün meşur sonax a gittim. yeni araç aldım 10-15 güne kadar gelecek boya koruma yaptırmayı düşünüyordum. bahsettiğiniz bayan kasada oturuyordu bana bilgi verdi. 2 tane genç araç yıkıyordu. aklıma geldi ama sormadım boya korumayı bunlar mı yapacak diye. telefon numaralarını aldım. tarih kesinleşince ararım dedim. ne yapacağız şimdi? nereden yaptıracağız boya korumayı.

Ben Boya korumayı mayıs ayında sanayideki Autoking'de yaptırmıştım. Hizmet kaliteleri ve standartları oldukça iyi, ancak fiyat bir miktar yüksek. Ama yağmur yağdığında hala damla etkisini araçta görüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.