Şimdi Ara

sony 40v4000 alınmıştır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum ama bu kadar araştırmanın,
    hergün gidip tvnin karşsında 30 dakka oturmanın ardından v4000 de karar kıldım.

ilk olarak şunu söylemem lazım lcd nin feriştahını alsanız türkiyedeki yayınlarla cam gibi görüntü elde etmek zor gibi geldi bana.
    misal ben de digiturk var pihilps recieverlı trt1 i açıyorum yayın bir felaket ama national geographic açıyorum canvar, lig tv açıyorum canavar.yani herşey yayında bitiyor bence.size kalan sizin ne yapacağınıza karar verip ona göre seçim yapmanız..

Şimdi üstadlarıma soracağım benim digiturk pihilps recieverle en iyi görüntüyü elde etmem için nasıl bir kablo almam lazım(hdmi mı altın uçlu scart mı) marka da belirtirseniz çok sevinirim
    ayrıca hangi tv de hangi ayarları tavsiye edersiniz.?

• quote:

Orjinalden alıntı: zokkas

iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum ama bu kadar araştırmanın,
    hergün gidip tvnin karşsında 30 dakka oturmanın ardından v4000 de karar kıldım.

ilk olarak şunu söylemem lazım lcd nin feriştahını alsanız türkiyedeki yayınlarla cam gibi görüntü elde etmek zor gibi geldi bana.
    misal ben de digiturk var pihilps recieverlı trt1 i açıyorum yayın bir felaket ama national geographic açıyorum canvar, lig tv açıyorum canavar.yani herşey yayında bitiyor bence.size kalan sizin ne yapacağınıza karar verip ona göre seçim yapmanız..

Şimdi üstadlarıma soracağım benim digiturk pihilps recieverle en iyi görüntüyü elde etmem için nasıl bir kablo almam lazım(hdmi mı altın uçlu scart mı) marka da belirtirseniz çok sevinirim
    ayrıca hangi tv de hangi ayarları tavsiye edersiniz.?

Hayırlı olsun kardeşim.Bende çok uzun araştırmalar sonunda aynı tv'yi aldım.İnanılmaz memnunum.Bilgisayara Sony Hdmi kablo ve 4870 ile bağlıyorum,inanılmaz bir görüntü oluyor.Şimdi iyi ki bu tv'yi almışım diyorum.Fiyat/Performans anlamında piyasadaki en iyi cihaz(tabi bence)..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.