Şimdi Ara

Sony E Serisi mi, B Serisi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce iPOD Video kullandım, 2 sene kadar; fakat sonra sattım onu ama tekrardan MP3 çalar gereksinimi duyuyorum. iPOD'a o kadar para tekrardan vermek istemediğim için alternatif olarak Sony'nin mp3 playerlarına baktım. Daha önceden de E50x'lerden müzik dinlemiştim yani kısa sürelide olsa onlarıda kullanmışlığım var fakat şimdi bir baktım; ürünler çoğalmış ve aklım karıştı. Hafızası benim için önemli değil(1GB altı olmasa iyi olur tabi ) ancak ses kalitesi oldukça önemli... Kullananlar ve deneyimlilerden tavsiye istiyorum;

* Ses kalitesi iyi olan
    * FM Radyo fark etmez
    * Fiyatıda 100-250TL arası

E veya B serisi? Yardımlarınız için teşekkürler

• e serisi her konuda üstün.ses kalitesi pil ömrü vs.b serisi alt segment bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leylandi

e serisi her konuda üstün.ses kalitesi pil ömrü vs.b serisi alt segment bir ürün.
    SonicStage ile uğraşırım diyorsan e serisi, yok ben uğraşamam diyorsan b serisi derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jet lag

SonicStage ile uğraşırım diyorsan e serisi, yok ben uğraşamam diyorsan b serisi derim.

Alıntıları Göster
    Sonicstage iTunes gibi değil mi? Yazılım üzerinden atıyoruz, Mp3 Player'a?
    E serisi önericebileceğiz modeller nedir peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xzer

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: xzer

Evet. iTunes benzeri bir yazılımdır ve müziklerini bu yazılım sayesinde atıyorsun zımbırtıya. Ayrıca isteğine bağlı olarak walkmaninde dinleyeceğin parçaları sıkıştırarak (atrac3 ya da atrac3plus olarak) atabilirsin.
    Ben E serisini kullanmadım hiç. Nwz-A818'i beklemekteyim. Fakat tercihimi E serisinden yapacak olsaydım Nw-E016F'i seçerdim.

Düzenleme: Nw-E016F, fiyat olarak 270 Ytl civarında.(morfare.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jet lag -- 20 Eylül 2007; 22:37:14 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: xzer

Evet. iTunes benzeri bir yazılımdır ve müziklerini bu yazılım sayesinde atıyorsun zımbırtıya. Ayrıca isteğine bağlı olarak walkmaninde dinleyeceğin parçaları sıkıştırarak (atrac3 ya da atrac3plus olarak) atabilirsin.
    Ben E serisini kullanmadım hiç. Nwz-A818'i beklemekteyim. Fakat tercihimi E serisinden yapacak olsaydım Nw-E016F'i seçerdim.

Düzenleme: Nw-E016F, fiyat olarak 270 Ytl civarında.(morfare.com)

Alıntıları Göster
    E013'lerle tek farkı hafızasının düşük olması galiba... 4GB benim için fazla yani doldurunca dinlenmiyor o kadar şarkı :) E016F'in fiyatı 336TL, biraz fazla...iki model düşüğü E013F'ler daha makul gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xzer

E013'lerle tek farkı hafızasının düşük olması galiba... 4GB benim için fazla yani doldurunca dinlenmiyor o kadar şarkı :) E016F'in fiyatı 336TL, biraz fazla...iki model düşüğü E013F'ler daha makul gibi :)

Alıntıları Göster
    Evet. Tek farkı Nw-E013F nin sığası 1Gb. Sana 4 Gb olanı tavsiye etmemin sebebi rahat bir şekilde flashdisk olarak kullanılmasıydı. Hafıza sorunu yaşamazdın fazla1Gb bana yeter diyorsan güzel bir seçim yapmış olursun

• quote:

Evet. Tek farkı Nw-E013F nin sığası 1Gb. Sana 4 Gb olanı tavsiye etmemin sebebi rahat bir şekilde flashdisk olarak kullanılmasıydı. Hafıza sorunu yaşamazdın fazla1Gb bana yeter diyorsan güzel bir seçim yapmış olursun

Alıntıları Göster
    arkadaşlar SONY NW-S205F 2GB RADYOLU MP3 PLAYER satıyorum (sıfır ve garantili)..

ilgilenenler bana pm ile ulaşsınlar lütfen ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

arkadaşlar SONY NW-S205F 2GB RADYOLU MP3 PLAYER satıyorum (sıfır ve garantili)..

ilgilenenler bana pm ile ulaşsınlar lütfen ..

Alıntıları Göster
    E>B
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: joven

Arkadaşlar bilginiz olsun Sony'nin yeni NW-E815 serisinde sonic stage mahkum değilsiniz. Direk mp3 atabiliyorsunuz.

sony nin sitesinde böyle bi ürün yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz40

quote:

Arkadaşlar bilginiz olsun Sony'nin yeni NW-E815 serisinde sonic stage mahkum değilsiniz. Direk mp3 atabiliyorsunuz.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: yakamoz40

quote:

nwz-a815 olcak

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: yakamoz40

quote:

nwz-a815 olcak

Alıntıları Göster
    B serisi mp3 playerda ek bir yazılıma ihtiyaç yok, tak çalıştır, sürükle bırak, işlem tamam, dinlemene bak.
    Bana ha kolay geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

yani ister sonicstage kullanabiliriz, istersek te direkt mp3 atabiliriz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: katilimci

quote:

yani ister sonicstage kullanabiliriz, istersek te direkt mp3 atabiliriz değil mi?

Alıntıları Göster
    bu seride sonicstage yok.sadece sürükle bırak

• quote:

bu seride sonicstage yok.sadece sürükle bırak

Alıntıları Göster
    pek bi fark yok sadece şarkı yükleme farkı var zaten oda engüzel şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman_

pek bi fark yok sadece şarkı yükleme farkı var zaten oda engüzel şey

Alıntıları Göster
    Kesinlikle büyük farklar var

1.E serisinde clear bass ve clear stereo var
    2-E serisinde Atrac3plus var buda çok işe yarar 1gb alana atrac3plus ile 800 şarkı koyulabilir ama mp3 ile 250 şarkı civarı
    3-E serisinde şarj 30 saat civarındadır ama b serisinde 12 saat.
    4-Sonicstage in esas amacı atrac3plus kullandırmak yoksa sony kasıtlı bir şekilde koymuyor atrac3plus formatını sadece sony kullandığı sonicstage programı zorunlu hale geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ckm

Kesinlikle büyük farklar var

1.E serisinde clear bass ve clear stereo var
    2-E serisinde Atrac3plus var buda çok işe yarar 1gb alana atrac3plus ile 800 şarkı koyulabilir ama mp3 ile 250 şarkı civarı
    3-E serisinde şarj 30 saat civarındadır ama b serisinde 12 saat.
    4-Sonicstage in esas amacı atrac3plus kullandırmak yoksa sony kasıtlı bir şekilde koymuyor atrac3plus formatını sadece sony kullandığı sonicstage programı zorunlu hale geliyor.

Alıntıları Göster
    slm arkadaslar bende bu E ve B serisi araasında kaldım.ben attrack la falan ugrasmak istemiyorum hemen her bilgisaayara takıp sürükle bırak yapmak istiyorum ayrıca.sarj lı değilde PİLLİ olsun istiyorum acaaba B serisi KALEM PİLLE (AAA) mi calışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: u_g_o_189

slm arkadaslar bende bu E ve B serisi araasında kaldım.ben attrack la falan ugrasmak istemiyorum hemen her bilgisaayara takıp sürükle bırak yapmak istiyorum ayrıca.sarj lı değilde PİLLİ olsun istiyorum acaaba B serisi KALEM PİLLE (AAA) mi calışıyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: u_g_o_189

hayır pili kendinden bilgisayarda şarj oluyor

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: u_g_o_189

hayır pili kendinden bilgisayarda şarj oluyor

Alıntıları Göster
    ya ben b serisinden bi mp3 çalar aldm sesi iyimidir sizce daha ulaşmadı elime cok merak ediyorum inş kötü çıkmaz ya :(

• quote:

Orijinalden alıntı: cRn.

ya ben b serisinden bi mp3 çalar aldm sesi iyimidir sizce daha ulaşmadı elime cok merak ediyorum inş kötü çıkmaz ya :(

Senin bi mp3 çalardan ne beklediğine ve daha önce hangi aletleri dinlediğine göre değişir. Ama B14x serisi aldıysan geçmiş olsun biraz problemliymiş o seri.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.