Şimdi Ara

sony ericsson xperia mini pro mükemmel =)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun elime geçti, almanyadan kuzene getirttim, beyaz renk, 250 euroya geldi. hem tasarım hem de özellik olarak çok güzel, çok beğendim. herkese tavsiye ;)
    bu arada biraz iddaalı bi cümle olacak belki ama sanırım türkiyedeki ilk mini pro kullanıcısı olabilirim =D

slm arkadaşlar, kusura bakmayın geç oldu biraz oldu fotoları ekliyorum birazdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahirorhan -- 3 Ekim 2011; 21:54:23 >

• boyutlarına göre cok kral bir cihaz. bencede ilk olabilirsin güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

boyutlarına göre cok kral bir cihaz. bencede ilk olabilirsin güle güle kullan
    eyvallah, hakkaten oyle, kurcalıyoruz bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirorhan

eyvallah, hakkaten oyle, kurcalıyoruz bakalım..

Alıntıları Göster
    garantisini işlettinmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

garantisini işlettinmi?

Alıntıları Göster
    yarın kaydını yaptırıcaz ama garantisi nasıl olacak onu bilmiyorum?
  • quote:

yarın kaydını yaptırıcaz ama garantisi nasıl olacak onu bilmiyorum?

Alıntıları Göster
    Yunus adında arkadas var forumda görmüssündür o daha iyi biliyor ama yanlıs hatırlamıyorsam faturayla beraber sony ericsson türkiye ye basvurulması lazım. böylece 1 senelik garanti oluyor.
  • quote:

bugun elime geçti, almanyadan kuzene getirttim, beyaz renk, 250 euroya geldi. hem tasarım hem de özellik olarak çok güzel, çok beğendim. herkese tavsiye ;)
    bu arada biraz iddaalı bi cümle olacak belki ama sanırım türkiyedeki ilk mini pro kullanıcısı olabilirim =D

pil süresi nasıl bilgi verebilirmisin
  • Telefonu inceledikten sonra detaylı bi açıklama yaparsın inşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

Yunus adında arkadas var forumda görmüssündür o daha iyi biliyor ama yanlıs hatırlamıyorsam faturayla beraber sony ericsson türkiye ye basvurulması lazım. böylece 1 senelik garanti oluyor.

teşekkürler, vala iyi oldu hatırlattığın çünkü telefon heyecanıyla unutmuştum, 1 yıl 1 yıldır:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: IR0N

quote:

bugun elime geçti, almanyadan kuzene getirttim, beyaz renk, 250 euroya geldi. hem tasarım hem de özellik olarak çok güzel, çok beğendim. herkese tavsiye ;)

pil süresi nasıl bilgi verebilirmisin

ilk şarjı dün yaptım, bilgisayardan şarj ettim ki zaten normal şarj aletine de usb kablosu bağlanarak şarj oluyor, 6 saat gibi bi sürede %100 şarja ulaştı, bitince bilgi veririm:) ama android olduğu için arkada ne kadar fazla program çalşırsa o kadar çok pil götürüyor o kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasargs07

Telefonu inceledikten sonra detaylı bi açıklama yaparsın inşallah :)

yaparım tabi ki aklımda:) almanyadan geldiği için klavyesindeki y ve z tuşlarının yerleri farklı, ilk gördüğümde "nasıl yani? yanlış koymuşlar heralde??" falan dedim ama sözlükten(ekşi:) araştırınca almanyadaki klavyelerde boyle olduğunu öğrendim. kapasitif özellikli dokunmatik ekranı çok hassas; önceki telefonum 5800 ın "bastırmatik" ekranıyla kıyaslanamaz bile. Kamera çekim tuşunun yanda olması çok kullanışlı olmuş, ses yükseltme-azaltma tuşları da öyle, kamera özelliğinde zoom yapmaya da yarıyor; dijital zoom ama. kutunun içinden mikrofonlu kulaklık, ön ve arka yüzey için plastik koruma, şarj aleti ve usb kablo çıktı, netteki bazı videolarda ekstra kapak da çıktığını gördüm fakat benimkinde yoktu. Kullandığınız ekranı kişiselleştirmeyi seviyorsanız çok başarılı o konuda; görmüşsünüzdür 5 bekleme ekran var ayrıca 4 köşeye de 4 er tane uygulama ekleyebiliyorsunuz. Müzik performansı çok iyi; kutu içinden çıkan kulaklık kulak içi kulaklık değil yalnız, önceden satın aldığım sennheiser cx200 kulaklığımla sağlam ses veriyor. Müzik modunda gördüğüm eksiklik ekolayzır modunda önayarlı olan seçenekler var sadece, manuel ayarlama yapılmıyor. Eski ericssonlarda bekleme modundaki şebekenin olduğunu gösteren (yanıp sönen) yeşil bir led olsaymış daha mutlu olurdum ama onu sadece cevapsız çağrı ve mesaj geldiğinde uyarı vermesi için eklemişler, telefon olduğunu unutup asıl görevi olan konuşmadan bahsetmedik=) ortamdaki gürültüyü engelleyip gürültüsüz bir ses vermek için kulaklık çıkışı yanına 2. bir mikrofon koymuşlar, sesinizin daha temiz gitmesini sağlıyor karşıya, Gördüklerim bunlar şimdilik biraz daha zaman geçince + ve - leri yazarım yine.

• teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: doğuştannicksiz

teşekkürler :)
    bende yurtdışından x10 mini pro getirdim bu garanti işini nasıl yapıcaz bi yardımcı olursanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FthGTI

bende yurtdışından x10 mini pro getirdim bu garanti işini nasıl yapıcaz bi yardımcı olursanız çok sevinirim

Alıntıları Göster
    ilk degilsin ama inceleme yazarsan ilk incelemeyi sunabilirsin prototip cihazlar vbar ortalıkta çünkü bundan haberdarım ;)
    müsait bi zaman bulsam bunları elden incelemeye gidicemde zaman yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: rezalet forum

ilk degilsin ama inceleme yazarsan ilk incelemeyi sunabilirsin prototip cihazlar vbar ortalıkta çünkü bundan haberdarım ;)
    müsait bi zaman bulsam bunları elden incelemeye gidicemde zaman yok

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Cihaz kontrat ile alınmamışsa faturası da varsa elinizde, önce Pasaporta kayıt ettirin. Ardından SE TR müşteri hizmetlerini arayın onlar yardımcı olurlar,

Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Merhaba,

Cihaz kontrat ile alınmamışsa faturası da varsa elinizde, önce Pasaporta kayıt ettirin. Ardından SE TR müşteri hizmetlerini arayın onlar yardımcı olurlar,

Hayırlı olsun

teşekkür ederim yunus, sana soracaktım ben de ama sormaya vaktim olmamıştı iyi oldu bu bilgi;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Merhaba,

Hayırlı olsun

teşekkür ederim yunus, sana soracaktım ben de ama sormaya vaktim olmamıştı iyi oldu bu bilgi;)

Alıntıları Göster
    Fiziksel klavyenin kullanımı nasıl? Telefon küçük olduğu için sıkıntı çıkartıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

Fiziksel klavyenin kullanımı nasıl? Telefon küçük olduğu için sıkıntı çıkartıyor mu

evet küçük biraz ve başta zorlanabiliyorsunuz ama sonradan alışılıyor, insanoğlu işte; herşeye alışır =D şaka bi yana kullanışlı gerçekten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

evet küçük biraz ve başta zorlanabiliyorsunuz ama sonradan alışılıyor, insanoğlu işte; herşeye alışır =D şaka bi yana kullanışlı gerçekten

Alıntıları Göster
    Ben Xperia Pro almayı düşünüyorum da, onun ekran 3.7 inç. O yüzden sordum, ama onunda çıkacağı yok, bunun iyiyse, seri şekilde kullanılabiliyorsa bunu alırım belki. İnceleme videolarına bakayım bi. Teşekkürler.

Hayırlı uğurlu olsun bu arada, üstünde paralansın

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Ben Xperia Pro almayı düşünüyorum da, onun ekran 3.7 inç. O yüzden sordum, ama onunda çıkacağı yok, bunun iyiyse, seri şekilde kullanılabiliyorsa bunu alırım belki. İnceleme videolarına bakayım bi. Teşekkürler.

Hayırlı uğurlu olsun bu arada, üstünde paralansın

Alıntıları Göster
    sony ericsson xperia mini pro acaba türkiyede ne zamn raflarda yerini alacak bir bilgisi olan var mı acaba...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.