Şimdi Ara

______SONY VAIO KULLANICILARI_______ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
0
Favori
28.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: SukSuk

Arkadaslar selam
    Bende de VGN-BX196XP var ve asırı derecede ısınma yapıyor cıhaz. Onun ıcın gıdıp Toshıba aldım ozelıkllerı vaio dan daha yuksek ama bu pc de ole bır ısınma olmuyor. Galıba bu sony e ozel bır durum.

nasıl yani toshiba ısınmaz saglam sorunsuz dıe cok duydum da aynı seyı sony vaio içinde duyuyodum 1-2 aya kadar laptop alıcam vistanın türkçesini bekliyorum ya sony ya toshiba olur başka markanın modellerini incelemem diodum da sen boyle dıyınce içime kurt düşürdün resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0107AE845 -- 12 Mart 2007; 0:27:08 >
  • arkadaşlar ısınma olayı genel olarak bx serinde oluyor
    o da çözülemeyen bir durum değil
    bu arada vista türkçe mayıs sonunda geliyor en erken
    şuan satılan vaiolar zaten vista uyumlu ücretsiz geçilebiliyor
    türkçe olayıda arayüzle halledilebilir beklemeye gerek !!
    quote:

Orjinalden alıntı: # jackal #

quote:

Arkadaslar selam
    Bende de VGN-BX196XP var ve asırı derecede ısınma yapıyor cıhaz. Onun ıcın gıdıp Toshıba aldım ozelıkllerı vaio dan daha yuksek ama bu pc de ole bır ısınma olmuyor. Galıba bu sony e ozel bır durum.

nasıl yani toshiba ısınmaz saglam sorunsuz dıe cok duydum da aynı seyı sony vaio içinde duyuyodum 1-2 aya kadar laptop alıcam vistanın türkçesini bekliyorum ya sony ya toshiba olur başka markanın modellerini incelemem diodum da sen boyle dıyınce içime kurt düşürdün resmen

• quote:

Orjinalden alıntı: t@mer

arkadaşlar ısınma olayı genel olarak bx serinde oluyor
    o da çözülemeyen bir durum değil
    bu arada vista türkçe mayıs sonunda geliyor en erken
    şuan satılan vaiolar zaten vista uyumlu ücretsiz geçilebiliyor
    türkçe olayıda arayüzle halledilebilir beklemeye gerek !!
    quote:

quote:

Arkadaslar selam

ben fs serisi dusunuyorum arkadasm pc yı aldım vista uyumlu diyelim ki ucretsız gecıs falan nasıl oluyo :s

• http://www.ozel.com/vista/

burdan genel olarak bilgi alabilirsin
    fs serisi eski bir seri ücretsiz geçiş olmayabilir
  • geçiş istemiyorum aldıgım gibi vistası içinde olsun istiyorum
    türkçe vistalı ve türkçe ofis 2007 li herhangi bir vario şuan piyasada mevcut mu?
  • peki vaiodaki recovery bolumunu silmişsek yine de ücretsiz gecebilecekmiyiz?
  • mevcut onlarıda yollayayım sana

http://www.ozel.com/content/products/vaio/showproductsview.aspx?c=4344&DepartID=567&departchildid=109&Lang=tr&ptype=C%20Serisi
    bu C 2 serisi vistalı daha uygun istersen

http://www.ozel.com/content/products/vaio/showproduct.aspx?c=4344&DepartID=567&Lang=tr&departchildid=108&ProductID=2132

bide bu var ben bunu öneririm
    http://www.ozel.com/content/products/vaio/showproduct.aspx?c=4344&DepartID=567&Lang=tr&departchildid=105&ProductID=2129

bunların hepsi vistalı ürünler
    almak istersen de seni bir bayimize yönlendirip fiyat konusundada
    yardımcı olabilirim

quote:

geçiş istemiyorum aldıgım gibi vistası içinde olsun istiyorum
    türkçe vistalı ve türkçe ofis 2007 li herhangi bir vario şuan piyasada mevcut mu?

• Sony Vaio vgn fs315m model bilgisayarımı 26 Ocak 2007 tarihinde arıza nedeniyle Mng Kargo şubesine teslim ettim. Garanti belgesini düzenleyen firma olan Özel Bilgi İşlem Bilgisayar Sistemleri bilgisayarı 29 Ocak 2007 tarihinde teslim aldığını belirtti.

Buna göre 9 Mart 2007 günü arayarak bilgisayarın durumunu sordum. Henüz işinin bitmediğini, 13 Mart salı günü biteceğini söylediler. 9 Mart 2007 tarihi itibariyle azami tamir süresi olan 30 iş günü dolmuştur. Ben de 10 Mart pazar günü kendilerine elektronik posta atarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın 25138 sayılı garanti belgesi uygulama esaslarına dair yönetmeliğe göre mağduriyetimin giderilmesi için ürün bedelinin tarafıma iadesini talep ettim.

Ancak bugün tekrar telefon ettiğimde ürünün yenisini gönderdiklerini söyleyerek para iadesi talebimi reddettiler. Paramı ancak mahkemeye vererek alabileceğimi söylediler. Yani uğraşmazsa yanımıza kâr kalır mantığı.

Ayrıca şu anda bilgisayar elime geçmedi ancak servis müdürü bilgisayarın kutusuz olduğunu-nasıl yeni bir bilgisayarsa- benim onlara gönderdiğim şekilde(çanta içerisinde) gönderildiğini söyledi. Ayrıca servis süresi 15 günü geçtiği halde kullanmam için geçici olarak başka bir bilgisayar da temin etmediler.^^

• arkadaşım istanbul bilişimdeki vaiolar 3 aydır vistalı satılıyo
    uyutmayıın milleti mayıs sonu falan die
    istanbul bilişimdeki notebookların %80 i vistalı
    istanbul bilişim farkıylahttp://www.istanbulbilisim.com.tr
  • arkadaslar lutfen birisi bana yardim etsin bende SONY VAIO VGN_FE41E bu aletin icinde wep cam ilk aldigimda calisiyordu simdi bir turlu tanitamiyorum pc ye ne yapmam gerek nasil halledecem bu sorunu wepcamera tanimiyor neden olabilir ya delirecem
  • bende sony vaio fe 31 m aldım viriles kablosuz modemi bulamıyor..ayrıca bilgisayarımdaki,,,,,, memory stick... ikonu dosya şeklinde gözüküyor..birde işlemcinin birini 1,83 diğerini 928 olarak gösteriyor..sorunsuz makina yokmuş bu makinayıda almak ahmaklık herhalde yine sorun hep sorun..
  • max 3000 ytl sony hangi laptop önerirsiniz
  • Ya bir sorunum var benim VAIO VGN-BX196VP modeli bilgisayara format attım biraz önce fakat bilgisayarın yanındaki driver cdleri fln hiçbiri yok elimde nerden yükleyebilirim bunları en azından bilgisayarın wirelessı algılamasını bir saglasaydım. Windows donanım ekle-kaldır sihirbazı görüyor fakat driverını yükleyemiyorum internet veya cd olmadığı için. Acil yardım lütfen..
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.