Şimdi Ara

SONY VAIO NOTEBOOK ÖNERİSİ OLAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu model Sony Vaio SVE1713X1EB'i düşünüyodum fakat hdd' çok kötü 7200 rpm ve 128 SSd li

bir makine istiyorum fakat bulamadım varmı ÖNERİSİ olacak arkadaşlar,

lütfeennnnnn... :)

• kimsenin bilgisi yokmu.
  • Cawres* C kullanıcısına yanıt
    Beğendiğin notebooku al.üstüne birde ssd al.istersen hdd nin yerine istersen dvd-rw nin yerine takabilirsin
    230 tl ye 128gb ssd
    http://www.vatanbilgisayar.com/Solid%20State%20Disk/kingston-sh103s3120g-120gb-hyperx-3k-serisi-sata-30-cache-ssd-(okuma-555mb--yazma-510mb)/productdetails.aspx?I_ID=60381

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevap yazan arkadaşa katılıyorum sony al ve garantisi bitince istediğin gibi bir hdd al
  • iyide ekran kartı nasıl incelediniz mi hiç.
  • Ssd li model alma hocam bende S serisi ssd li olan model var. Bir arkadasimla ayni zamanda aldik iki laptop da ssd arizasi verdi. Aylardir ugrasiyorum 3 tane ssd degistim hala diken ustundeyim. Her hafta yedek aliyorum ne olur ne olmaz diye. Bir ariza daha verirse degistirecegim laptopu. Kisacasi S serisinden uzak durun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasfidanya

Ssd li model alma hocam bende S serisi ssd li olan model var. Bir arkadasimla ayni zamanda aldik iki laptop da ssd arizasi verdi. Aylardir ugrasiyorum 3 tane ssd degistim hala diken ustundeyim. Her hafta yedek aliyorum ne olur ne olmaz diye. Bir ariza daha verirse degistirecegim laptopu. Kisacasi S serisinden uzak durun.

SSD nin markası neydi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Ssd li model alma hocam bende S serisi ssd li olan model var. Bir arkadasimla ayni zamanda aldik iki laptop da ssd arizasi verdi. Aylardir ugrasiyorum 3 tane ssd degistim hala diken ustundeyim. Her hafta yedek aliyorum ne olur ne olmaz diye. Bir ariza daha verirse degistirecegim laptopu. Kisacasi S serisinden uzak durun.

Samsung hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Bu ssd'ler normaldekinden biraz daha kucuk butik tip olanlardan. Turkiye'den temin edemiyorsunuz ben Cin'den getirip tekini degistirdim once 128gb'lik. Yine sorun cikti, sorunlu sekilde bayagi kullandim baktim olmuyor 2 tane 256gb aldim ama hala sorun var.

• Merhabalar sana önerim eriyen bir Sony alma :) Ben daha yeni aldım ve altı eridi resmen. Bazı insanlar varsa yoksa Sony, en dandikte olsa Sony, ne olursa olsun Sony diyebilirler fakat artık asla Sony almayacağım.

Başıma gelmiş bir durum burada konusuda mevcut. Eğer Sony alacaksan bu modelden uzak durmanı tavsiye ederim. Adını eriyen sony koydum.

http://forum.donanimhaber.com/m_81749515/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavy_guy

Merhabalar sana önerim eriyen bir Sony alma :) Ben daha yeni aldım ve altı eridi resmen. Bazı insanlar varsa yoksa Sony, en dandikte olsa Sony, ne olursa olsun Sony diyebilirler fakat artık asla Sony almayacağım.

Başıma gelmiş bir durum burada konusuda mevcut. Eğer Sony alacaksan bu modelden uzak durmanı tavsiye ederim. Adını eriyen sony koydum.

http://forum.donanimhaber.com/m_81749515/tm.htm

Kardes sende heryere bunu yazacagina servise goturde sonuçları paylas bizde detayini ankayalim.
    Adamlar milyon tane bilgisayar üretiyor belli seviyede hatalı üretim çıkması çok normal senin sanssizligin olmuş buda demekki koskoca marka bir hata yaptıysa arkasında durur zaten genele maletmemek lazim. Diğer taraftan ates düştüğu Yeri yakar sinirli ve nefret icinde olmanda cok Normal. Ama once iletisime gecsen markayla sonra bizimle sonucu paylassan daha dogru gibi.
    Yıllardır Sony kullanıcısi Olarak ve hic sorun yaşamamış biri olarak bende bambaska sekilde Sony üstüne elektronik markası tanimadigimi söyleyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler kafamı karıştırdınız, varsa aklınızda iyi bir model önerin ücreti 3 bin lira olabilir.
    asus nasıl sizce , ist. bilişimde var

http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-g-series-g75vw-nh71-notebook-fiyati,62680.html#TabPanelStart

nasıl sizce
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.