Şimdi Ara

sony x3500 getirticem acaba problem olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ailem şu anda umre ziyaretinde arabistanda gelirken bu tvyi getirme imkanları var mı ne gibi sıkıntılar yaşarız öğrenmek istiyorum eğer cazipse gelirken getirticem onlara.

• Fiyat avantajını piyasaya göre iyi bir dengele eğer ciddi fark varsa kesin getir hatta orda ölü pixel için deneme bile yaptırabiliyosan denettir sonra getir hiç bir sıkıntı olmaz zaten arada ciddi fiyat farkı varsa bir sorun olduğunda aradaki fiyat farkı ile sorununu gideririsin kesin ama piyasada çok iyi araştır.ondan sonra gir bu işe derim.Şimdiden kolay gelsin
  • merhaba
    cesaretinizden dolayı kutluyorum. böyle bir düşünceden önce bence kapalı bir x3500 kutusuna önce bakın. sonrada yakınlarınızın bunu havalanınıa kadar taşımasını gümrükten geçişini uçağa sorunsuz yüklenişini ve sorunsuz bir şekilde yolculuktan sonra istanbula vardığını düşünün . bu aşamaya kadar diyelimki hiç bir sıkıntı yok göze batan bir koli olduğu için yüklü bir gümrük bedeli Allahın emri ödeyeceksiniz. gayri resmi yapacağınız ödemeleri hiç saymıyorum ; şaka gibi eğer böyle başaran arkadaşlar varsa şanslarından dolayı ve cesaretleri için alınlarından öpmek lazım selamlar .....
  • quote:

Orjinalden alıntı: etayfun

merhaba
    cesaretinizden dolayı kutluyorum. böyle bir düşünceden önce bence kapalı bir x3500 kutusuna önce bakın. sonrada yakınlarınızın bunu havalanınıa kadar taşımasını gümrükten geçişini uçağa sorunsuz yüklenişini ve sorunsuz bir şekilde yolculuktan sonra istanbula vardığını düşünün . bu aşamaya kadar diyelimki hiç bir sıkıntı yok göze batan bir koli olduğu için yüklü bir gümrük bedeli Allahın emri ödeyeceksiniz. gayri resmi yapacağınız ödemeleri hiç saymıyorum ; şaka gibi eğer böyle başaran arkadaşlar varsa şanslarından dolayı ve cesaretleri için alınlarından öpmek lazım selamlar .....

+1

koca panel kutusunu nasıl getirecekler?bende merak ettim doğrusu...

• zor iş tekrar dusunun derim
  • Feci gümrük bedelleri ödemek durumunda kalırsınız, ithalat belgesi bile aldırtıyolar gümrük müşaviriyle çalışmak zorunda kalıyosun bence hiç değmez uğraşmana ama sen genede araştır.
  • Kutulu ağırlığı 32 kg geçiyorsa hiçbir şekilde bagaj olarak veremezsiniz, önce ona bakmak lazım. Gümrük memurunun ruh-i haliyetine göre geçer yada takılırsınız genelde yolcu beraberindeki eşyaya fazla takılmazlar. Kargoya verip getirmenizi tavsiye etmem işte o zaman yukarda yazılan işlerle uğraşırsınız. Son olarak din kardeşlerimizin fazla uyanık esnaflar olduğunu hatırlatayım, alışveriş yaparken çok dikkatli olunması gerekir.
  • arkadaşım hiç gerek yok dışardan almana iyi incelersen türkiyedede aynı fiyata ve 2 yıl garantili bulabilirsin.eğer dışardan getirdiğin üründe panel arızası çıkarsa paranı çöpe atmış olursun.sen sen ol türkiyeden garantili al derim.internette araştır fiyatlara bak derim...
  • Çok riskili bir iş olduğunu ve cihaza vereceğiniz parayı ve cihazı gözden çıkardıysanız düşünülebilir.
    Bu arada fiyat ne kadar farkediyor ki?
  • Ne diyim arkadasım mutlaka ama mutlaka 2 defa düşünmen gerekiyor ..
    Önemli olan ucuza almak degil sonraki destek derim ben
    ,bir sorum olucak NE KADARA ALIYORSUN BAKALIM yani toplam maliyeti ne olucak sana ??
  • dostum almaktan vazgeçtim ama tahmini olarak 46x3500 ü herhalde 4000-4500 lira arası getirtebilecektik sağlık olsun yazın alırım bende yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: taptimbeyav

dostum almaktan vazgeçtim ama tahmini olarak 46x3500 ü herhalde 4000-4500 lira arası getirtebilecektik sağlık olsun yazın alırım bende yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler

Aman iyi karar vermişsin. O kadar ağır bir ürünü o fiyat farkına dışardan getirmek zaten akıllıca değil.

Saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.