Şimdi Ara

Sorularım var yardımcı olursanız mutlu olurum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben geçen gün WoW a başladım bildiğim kadarıyla 20 levele kadar ücretsiz şuan 14 levelim ve birkaç sorum var;

1.Ben böyle görevleri yaparak ağır ağır ileriliyorum açıkçası biraz sıkıldım oyunu almış olduğumu varsayarak son levele kadar böyle devam etmeli miyim?

2.Sadece battlechest alsam beni ne kadar görürür dahasını istemem için yeterli olur mu yani 30 gün oynasam battlechest varken ısınır mıyım oyuna?

3.Hangi levelden sonra oyun açılıyor mesela diğer MMOlarda oyun belli bir noktadan sonra serbest bırakıyor,kaçıncı seviyeden sonra oyun elimden tutmayı bırakıcak ve diğer herkesin peşinden koştuğu şeylerin peşinden bende koşabileceğim?

Bu arada Twisting Nether serverında Draenei Paladin oynuyorum.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iidir -- 9 Mart 2020; 18:22:34 >

• 14 levela kadar sıkılmaya başlamışsanız, ileride birçok görev; zindan tekrarı; achievement gereksinimleri gibi olaylar size pek iç açıcı gelmeyecektir. Elbette 120 level boyunca tek aktivite görev yapmak değil, diğer pve ve pvp aktiviteleri ile de level kasılabilir.

Sadece oyun süresi alarak 110 levela kadar olan neredeyse tüm içeriği ve WoW Classic'i oynamak mümkün. Isınıp ısınmayacağınız kişisel bir durum.

Oyun maksimum levela ulaştıktan sonra başlıyor denilebilir çünkü oyuncuların neredeyse tamamı bu seviyede ve Blizzard gameplay ağırlığını bu bölüme verir. 110 levela kadar gezip görebilir, birçok şeyi deneyimleyebilirsiniz ancak 120 olup endgame olarak nitelenen aktivitelere katılmadan, WoW ile ne kadar eğleneceğinizi bilmek mümkün değil.

Bu arada Twisting Nether, Horde ağırlıklı, Alliance karakter bulmanın neredeyse imkansız olduğu bir sunucudur. Alliance oynamak istiyorsanız başka bir sunucu bulmanız, Twisting Nether'da oynamak istiyorsanız da Faction değiştirip Horde tarafında başlamanız tavsiye edilir.

İyi oyunlar.

• Twisting Nether da Alliance olarak başlaman hata olmuş.Alliance çoğunluğu olan bir yerde başlaman senin yararına olur.Eğer istiyorsan Türk yoğunluğunu da tercih edebilirsin tabi.

Battlechest hangisi oluyor içerisinde neler var?Eğer BFA'yı alırsan yanında 1 tane lvl 110'a direk çıkartabildiğin bir boost ile geliyor.

Şu anda Oyuna ödeme sistemi 1 aylık para ve BFA alım ile oyunun tüm içeriklerine ulaşabiliyorsun o 1 ayın sonunda tekrardan 1 aylık ödeme daha gerekecek bu şekilde devam edeceksin.

Oyuna ısınma durumu senin zevkine ve isteğine kalmış fakat dediğim gibi Alliance oynuyorsan mümkün mertebe Alliance çoğunluğu olan bir yerde başla.
  • Aslında sıkılmamın sebebi bir yol haritamın olmaması ve yürüyerek ordan oraya koşmak biraz sıkıcı belki bi bineğim olsa bukadar yorulmayacağım sizce hangi serverde başlamalıyım battlechest aldıktan sonra?
  • Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
  • Wow da 110 level a kadar tutorial gibi düşünün. Asıl olay aktif contentin oynandiği level araliğinda basliyor.Aslinda 110 levele kadar da devasa bir içerik var, ama sen levellerken çok ustunkoru geciyorsun o kismi. Sana Sana tavsiyem ally oynayacaksan silvermoon, horde oynayacaksan twisting nether da karakterini aç. Capital şehirlere ugradigin zaman chat panelini takip et, sosyal casual türk guildlerinden birine katil. Oyuna isinmana yardimci olur, takildigin yerlerde hemen danişabilecegin bir ortamin olur.
  • Battlechest yok ki artık.

Aylık ödeme yaptığın an lvl 110'a kadar olan tüm bölgeler ve Classic açılıyor.Geriye oyunu indirmek kalıyor sadece.

ve üstüne de BFA'yı alıyorsun o da sana lvl 120 max leveli ve bölgelerini açıyor üstüne de 1 tane lvl 110'a direk çıkarabilen karakter Boost veriyor hediye olarak.

Uygun bir Server bulup üstüne de yukarıda yazdığımı yapıp oyuna lvl 110 ile başlayıp oynamaya başlayabilirsin.Bundan sonraki yol haritası senin kendinin ile alakalı bir durum oyundan ne beklediğin ile alakalı onu ben bilemem.

Mümkün mertebe ilk etapta 3 araştır 1 oyna bu şekilde daha hızlı oyuna adapte olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 10 Mart 2020; 14:34:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.