Şimdi Ara

spear of murky ve eeb çok kötü sekle sahip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şekle önem veren KO bu seferki silahlarda tam çuvallad:(( ee bow ve murky bonuslarının aksine çok kötü görünüşe sahip .Silahlar adamların nerdeyse 2 katı uzunlugunda ve özellikle murky bi elde deep scar ,sword gibi silahlarla çok komik ve uyuz gözüküyor..Ve adamda dalarken silah deilde adam inip kalkıyomş gibi geliyo bana:(
    saygılar

• bence eagle's eye ( bow ) çok güzel bi görünüme sahip ama murky gerçektende çok uzun. Bence murky kötü görünümlü sadece
  • cold hearted dagger favorim birtek priestlerinkini beğenmedim ben :S
  • ewet harbiden kötü duruo adamın 2 katı... Bunun da bi tbl sini yapalm güzelleştirmek için
  • Evet uzun ama bence kötü durmuyor. Yeni kalkanda büyük ama sanki tam murky için Skill kullanırken küçük silah adama yakın murky uzak ve çapraz vuruyor daha normal gözüküyor. Bir ara tota lycaon hammer modası vardı. O haliyle bile çok komikti. Murky + lycaon çok daha komik olur
  • yaw bi ss atasanız
  • evet gerçektende kötü olmuş
  • özellikler güzel eagles eye ın görüntüsü güzel ama spear of murky waters için aynı şeyi söyleyemicem tamam karizması var biraz ama dread shield ile güzel duruo özellikler güzel
  • evet murky gerçekten çok uzn
  • o kötü bu kötü ama en güzeli mage staffları olmuş
  • uzun seyleri neden begenmiyorsun ki ?
  • Uygun bölümü kullanınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.