Şimdi Ara

Spell Reflext Macrosu lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üst konudaki maxroya 2 kere tıklamak gerekiyor. Adam gibi macro lazım. Yazarsanız sevinirim. Hatta macro nasıl yapılır anlatırsanız makbule geçer.

• ilk stance degistiriyor ikinci basışta reflect yapıyor tek tuşla arka arkaya skillere basan macro olmaz.
  • klavye ile basmaya alışırsan problem yaşamazsın.
  • ÖyLe yapıyorum zaten ama 2 kere üstüste çok vakit alıyor. Bide lütfen macro yazmayı öğretin.
  • http://www.wowwiki.com/Macros burda bi dolu macro var.
    baka baka kaparsın bişiler :p
    klavye ile basarken pek zaman geçmez sadece GCD den dolayı biraz geç yapar tek yapman gereken çalışana kadar spamlamak.
  • Sağol
  • stance dance ile skill arasında gcd olmaz, ard arda 2 kez bastıgın anda spell reflect yapar, tabi bunun için tactical mastery talentine vermiş olman gerek, (stance degiştirince rage 10a düşer, 3/3 tactical mastery ile 25e düşer)

eger tactical mastery talentin yoksa zaten instant spell reflect atamazsın stance degiştirerek;

tek önerim eger bunu pvp de yapıcaksan battle stance de durup

/equip <1h weapon name>
    /equip <Shield name>
    /cast Spell Reflection

bu macroyu kullanman, instant reflect açar tek clickte, bol şans
  • Pardon,
    Weapon swap yapınca GCD oluşuyordu fakat spell reflect bundan etkilenmiyordu :p
    Ama tek click olayı olmaz çünkü tek clickte sadece equip çalışır cast için bidaha basılması gerekir.
  • sanırım evet ona bile çift click istiyor, ben tuşları spamladıgım için pek farketmiyor tek click çift click, gcd yok 2 click instant açar
  • bişey merak ettim +spell veren 1h taktığınızda spell reflect bundan etkileniyomu:)
  • spell karşıdaki oyuncu tarafından yapıldıgı için hayır, ama spell reflect açıp, berserk stance e geçip bide death wish açabilrsen reflectten hemen önce %15 fazla yer adam kendi spellinden, tabi bunu yapmak hiç de kolay degil :)
  • %5 galiba Zaten magelere yenilince suçu macroya atıyorum
  • Stance degistirmek GCD olusturuyormu? Birde bildigim kadariyla artik kullanmak istedigin skill icin baska bir stance gerekiyorsa oyun kendi direk degistiriyor zaten.
    Bu spellreflect macrosundaki tek sorun silah degistirmek olsa gerek. Silah degistirdigin icin GCD olsuyor ve mutlaka beklemen gerekiyor..
  • hayır spell reflect macrosunda hiçbir şekilde gcd a takılmıyorsun, tek sorun stance degiştirince kaybolan rage ve tekrar 25 rage biriktirmek, bu size gcd gibi geliyor
  • TM sağolsun öyle bir derdim yok.

/equipslot 16 [button:1] <mainhand weapon>
    /equipslot 17 [button:1] <shield>
    /cast Spell Reflection
    /stopcasting
    /equipslot 16 [button:2] <2h weapon>

güzelmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.