Şimdi Ara

sro bot hakkında yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sro bota kontör yüklemesi nasıl oluyo üst konulara baktım orda ayrıntılı olarak anlatılmış ama kart kısmında hangi kart oldugu yazılmamış (kimi kredi kartı diyo kimi kontör kart mı ne öle bişi dedi ) ayrıntılı olarak anlatılırsa benle beraber başkalarıda memnun kalacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal_Lord -- 5 Ağustos 2008; 14:21:34 >

• up lütfen
  • yokmu konu hakkında bilgisi olan biri???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal_Lord -- 10 Ağustos 2008; 19:19:40 >
  • Sitelerden almayı dene bence kendin uğraşma
  • tşk ler bencede uğraşmya değmez gibime geliyo saol önerin için
  • ÖnceLikle bir bot accontu oluşturcaksın resimdeki gibi bot accountunu oluşturduktan sonra

Bizden aLmış oLduğunuz card ıd yerine msn adresine yollanan 16 haneli bot card ıd yi yazcaksın

Sonra Bizden aLdığınız bot card pw yerine msn adresine yollanan 12 haneli pw yi yazcaksın

ÜyeLik adı yerine kendi oluşturduğun şifrenin ID sini yazcaksın
    Aşşağıda tekrar üyelik adı yazıyor ona tekrar ID yi yazcaksın
    Üyelik sifresi Yerine kendi oluşturduğun parolayı yazcaksın

Ve sonra To back up server kutusunu işaretle.
    Logine bas charge de sonra karşına bişey çıkcak ona tamam de ve Senin oLuşturduğun üyeliğe botun aktif olcak ondan sonra oyuna girceksin.
    Home' ye bas Bot account kısmına kendi oLuşturduğun ID yi yaz
    Bot password yerine Kendi oLuşturduğun pw yi yaz Auto training de Auto training aktif oLursa tamamdır oLmazsa biryerlerde yaLnıslık yapmıssındır.

• Sıra 2. ve son işLemde...

Bizden aLmış oLduğunuz card ID kısmına msn adresine yollanan 16 HaneLi ID yi yazıyorsun.
    Bizden aLmış oLduğunuz card PW kısmına msn adresine yollanan 12 haneLi PW yi yazıyorsun.
    ÜyeLik adı yerine Kendi oLuşturduğun accountun ID sini yazcaksın
    2. üyeLik adı yerine yine kendi oLuşturduğun accountun ID ksımını yazcaksın
    ÜyeLik sifresi yerine Kendi oLuşturduğun accountun parolasını yazcaksın.

To Back Up server işaretli oLsun
    Logine Bas sonra Chargeye Bas burda karşına bişey geLcek onun SS sini buLamadım onayla yani yes geLirse yes e tıkla ok geLirse ok a tıkla.

• tşk ler eline sağlık
  • Önemli değiL kardeşim ama ayarlarına çok dikkat et istersen onları da şip şak 2 dk de yazarım ayarları iyi yapmazsan sehirde bekler veya durmadan murder oLur Sonra biri keser itemlerin gider :D
  • yok yok onlar için üst konuları ayrıntılı inceleyip yapacam ayarları yazmana gerek yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.