Şimdi Ara

srt trail.txt Başlangıç Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 7 ultimate ve Windows 8 kurmaya çalışıyorum 2 gündür. İlk defa bu şekilde bir problemle karşılaşıyorum. Windows 7 de expand bölümünde %0 da takılma yapan ve saatlerce işlem göstermeyen hatadan sonra Win8 kurdum bilgisayarıma. Kurup masaüstünde 5-10dk işlem yaptıktan sonra windows dondu ve bu hata ile karşılaştım.. C:\Windows\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt hatası.. Bilgisayarım donup, restart atmamdan sonra Automatic Repair diyerek bu hatayı veriyor ve açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

• vira bismillah yaz benide
  • Bir up benden gelsin. 1-2 aydır kullanıyorum, aynı sorun bendede oldu şuan. Halen çözemedim.

Edit: Mavi bir ekran çıkıyor açılışta seçenekler var. Şansa geri yükleme noktası varmış, sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadrifoglio159 -- 24 Aralık 2012; 9:41:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yardım bekliyorum
  • Arkadaşlar bu sorunu düzeltebildiniz mi? Aynı hata bendede oluyor, bir türlü düzeltemedim.
  • aynı hata bende de oldu bilgisayarı açtıktan bir saat kadar sonra, windows hatası bilgisayar kapatılacak dedi daha sonra onarmaya çalışıp onaramadı, bende yeni aldığım bilgisayarı sıfırladım allahtan önemli birşeyler yüklememiştim şu an çalışıyor ama sonra ne olur bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modelist

aynı hata bende de oldu bilgisayarı açtıktan bir saat kadar sonra, windows hatası bilgisayar kapatılacak dedi daha sonra onarmaya çalışıp onaramadı, bende yeni aldığım bilgisayarı sıfırladım allahtan önemli birşeyler yüklememiştim şu an çalışıyor ama sonra ne olur bilemiyorum.

Nasil sifirladiniz? Bende sifirla deyince hata veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Solarkk

quote:

aynı hata bende de oldu bilgisayarı açtıktan bir saat kadar sonra, windows hatası bilgisayar kapatılacak dedi daha sonra onarmaya çalışıp onaramadı, bende yeni aldığım bilgisayarı sıfırladım allahtan önemli birşeyler yüklememiştim şu an çalışıyor ama sonra ne olur bilemiyorum.

mavi bir ekran çıkıyor orada gelişmiş seçenekler var tıklayınca sistem geri yükleme,sitem yenileme gibi seçenekler var ben önce sistem geri yüklemeyi seçtim olmadı sonra sistem yenilemeyi seçtim düzeldi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Solarkk

quote:

mavi bir ekran çıkıyor orada gelişmiş seçenekler var tıklayınca sistem geri yükleme,sitem yenileme gibi seçenekler var ben önce sistem geri yüklemeyi seçtim olmadı sonra sistem yenilemeyi seçtim düzeldi

Ben, yenile dediğimde bir sorun oluştu diyor.

• Şu sorunu cözen yokmu arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: smhyldz41

Şu sorunu cözen yokmu arkadaslar

Hocam sız cozebıldınız mı problemı?

• Yanlış hatirlamiyorsam ekran karti driverini kurmadigimda sorun tekrarlanmamisti en son formatta. ama daha sonra win7 kurdum sonradan sorun çıkmasın diyerek kullanıcı ben olmadigim icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhyldz41 -- 20 Eylül 2016; 1:45:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.