Şimdi Ara

SSD İle Windows 7 Açılış Süresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
6
Favori
16.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar SSD kullananlara bir sorum olacak. Aşağıdaki video'da Windows açılırken 4 renk birleşme'den ve hoşgeldiniz yazısı görünme'den açılıyor? bendeki CORSAIR 120GB FORCE 3 GT Windows açılırken hoşgeldiniz yazısı'nı 1 veya 2 saniyeye yakın görüyorum sizde Windows açılırken hoşgeldiniz yazısını görebiliyormusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spleenish -- 5 Eylül 2012; 19:26:55 >

• Bende imzamdaki SSD ile 2 yada 3 kez win kullandım bende de Hoşgeldiniz yazısı görünmeden masaüstüne geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Bende imzamdaki SSD ile 2 yada 3 kez win kullandım bende de Hoşgeldiniz yazısı görünmeden masaüstüne geçiyor.

sorun nedendir? ahcıden kurulu. bazı arkadaşlarda hoşgeldiniz görünüyormuş bazılarında görünmüyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErenOlca

hocam ben hiç dikkat etmemiştim ama bendede ilk kurulumda hoş geldiniz gözüküyordu 1-2 gün sonra sata portunu değiştim artık direk masaüstü geliyor

Bende gri portta üste olana ssd takılı alta olana hardik takılı. ben sata portunu değiştirmeyi denemedim. ama harddiskin kaplosunu çıkartıp ssd ye taktım bir değişiklik olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErenOlca

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    benim windows burdaki gibi açılıyor

http://www.youtube.com/watch?v=T5LkX3xejJ4
  • quote:

Orijinalden alıntı: spleenish

benim windows burdaki gibi açılıyor

http://www.youtube.com/watch?v=T5LkX3xejJ4

Alıntıları Göster
    bende de görünüyor ama çok takmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

bende de görünüyor ama çok takmıyorum.

Alıntıları Göster
    120GB Kingston HyperX, 80GB program yüklü halde sistem açılışı 20-22s. sürüyor.
    SSD'nin SATA2 veya SATA3 olmasına göre bu süreler değişecektir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: crower74

120GB Kingston HyperX, 80GB program yüklü halde sistem açılışı 20-22s. sürüyor.
    SSD'nin SATA2 veya SATA3 olmasına göre bu süreler değişecektir...

Alıntıları Göster
    sata3 hocam sizde açılırken windows hoşgeldiniz yazısı görünüyormu? yukarda videosu var ilk mesajımda
  • quote:

sata3 hocam sizde açılırken windows hoşgeldiniz yazısı görünüyormu? yukarda videosu var ilk mesajımda

Alıntıları Göster
    Hoşgeldiniz yazısı görmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arranger.

Hoşgeldiniz yazısı görmüyorum.

Alıntıları Göster
    Bende de görünüyor, görünmeyenlerin nasıl görünmüyor ? yapabileceğimiz bişey varmı bunun için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinolampx

Bende de görünüyor, görünmeyenlerin nasıl görünmüyor ? yapabileceğimiz bişey varmı bunun için?

Alıntıları Göster
    Bende anlamadım bu sistem hız olayını imzadaki makina sahibiyim ama 40 saniyede açılıyor windows ve bende görüyorum hatta bekliyorum bi 5 saniye kadar nasıl yapıyorlar bu ahci nedir bi anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Appdre

Bende anlamadım bu sistem hız olayını imzadaki makina sahibiyim ama 40 saniyede açılıyor windows ve bende görüyorum hatta bekliyorum bi 5 saniye kadar nasıl yapıyorlar bu ahci nedir bi anlamadım

hocam seninki çok geç açılıyormuş bios da ahcı mod var ona al windowsu kur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Appdre

hocam seninki çok geç açılıyormuş bios da ahcı mod var ona al windowsu kur

Alıntıları Göster
    Ben de hoşgeldiniz yazısını görmüyorum 13-14 saniyede açılıyor.4 saniyede kapanıyor windows. Fakat benim de yazma hızım düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: Masumelek87

Ben de hoşgeldiniz yazısını görmüyorum 13-14 saniyede açılıyor.4 saniyede kapanıyor windows. Fakat benim de yazma hızım düşük.

Alıntıları Göster
    bende görünüyor valla

• quote:

Arkadaşlar ssd kullananlara bir sorum olacak. Aşağıdaki video'da windows açılırken hoşgeldiniz yazısı görünmeden açılıyor? bendeki CORSAIR 120GB FORCE 3 GT windows açılırken hoşgeldiniz yazısını 1 veya 2 saniyeye yakın görüyorum sizde windows açılırken hoşgeldiniz yazısını görebiliyormusunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=zr6zoLd19ns&feature=g-upl&context=G2b626ecAUAAAAAAABAA

Bunu dert etmedin inşallah ? Gayet sağlıklı ve iyi durumda ssd, böyle açılması da normal.

• Sizin videoları izleyince bnm
    Ssd nin format ve scure erase zamani nin geldigini anladim :) hosgeldin yazisini 2 sn. kadar goruyorum. O videolari çeker iken ssd nizin ne kadarı dolu? Benim %60 dolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinpurcek

Sizin videoları izleyince bnm
    Ssd nin format ve scure erase zamani nin geldigini anladim :) hosgeldin yazisini 2 sn. kadar goruyorum. O videolari çeker iken ssd nizin ne kadarı dolu? Benim %60 dolu
    bende ssd raıd var.3 renkı top donuyo 1*2 sanıye beklıyor ve acılıyor.hosgeldınız olayına hıc dıkkat etmedım.aksama bakarım.kapanıs surem 1*3 sanıye arası degısıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

bende ssd raıd var.3 renkı top donuyo 1*2 sanıye beklıyor ve acılıyor.hosgeldınız olayına hıc dıkkat etmedım.aksama bakarım.kapanıs surem 1*3 sanıye arası degısıyor.

Alıntıları Göster
    evet hoşgeldin yazısı 2s. kadar görünüyor...
    görünse de görünmese de ne farkeder ki, 3sn-5sn geç açılsa ne olacak...
    SSD ile pc kullanmanın zevkine varır oldum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Digitaldrop

quote:

Arkadaşlar ssd kullananlara bir sorum olacak. Aşağıdaki video'da windows açılırken hoşgeldiniz yazısı görünmeden açılıyor? bendeki CORSAIR 120GB FORCE 3 GT windows açılırken hoşgeldiniz yazısını 1 veya 2 saniyeye yakın görüyorum sizde windows açılırken hoşgeldiniz yazısını görebiliyormusunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=zr6zoLd19ns&feature=g-upl&context=G2b626ecAUAAAAAAABAA

Bunu dert etmedin inşallah ? Gayet sağlıklı ve iyi durumda ssd, böyle açılması da normal.

hocam bu videodaki benim ssd değil formdan bir arkadaşın. demek istediğim bendeki neden windows açılırken hoşgeldiniz yazısını görüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinpurcek

Sizin videoları izleyince bnm

ilk mesajdaki video benim değil formdan bir arkadaşın. ben o videoyu örnek gösterdiğim bende windows açılırken hoşgeldiniz 2 saniye gibi görünüyor.

scure erase yaparsanız windows da bir değişiklik olursa haber veriseniz sevinirim hocam bende yapardım..

bu video bir arkadaşınssd si formdan açılış süresi hoşgeldiniz görünmeden açılıyor http://www.youtube.com/watch?v=zr6zoLd19ns&feature=g-upl&context=G2b626ecAUAAAAAAABAA

buda youtubeden alıntı bir video bendeki ssd burdaki gibi açılıyor http://www.youtube.com/watch?v=T5LkX3xejJ4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spleenish -- 2 Şubat 2012; 12:16:18 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.