Şimdi Ara

SSD kullanan Ve bilenler yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ocz vertex 3 120gb anakartın sata3 destekliyor. uyum problemi olmaz
  • Mümkünse Vertex 4'ü bekleyin bulabilirseniz alın. SB850 ve Sandforce hiç iyi geçinmiyor sürekli bir sıkıntı çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2kol3bacak

Mümkünse Vertex 4'ü bekleyin bulabilirseniz alın. SB850 ve Sandforce hiç iyi geçinmiyor sürekli bir sıkıntı çıkıyor.

sb850 olarak chipsetten bahsettiniz heralde ama benim chioset 880g olarak yaziyor yanlış biliyor olabilirim ayrica vertex4 cok pahali ve gelmesi uzun olabilir ben bu hafta içinde sipariş vermek istemiştim

ayirca OCZ bukadar pahalı yapan nedir mesela Sandisk 120GB Extreme 292tl ----Team 120GB Xtreem S3 Sata3 SSD 325 tl OCZ ise bunlardan cok daha pahali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rbilgin -- 28 Mayıs 2012; 16:50:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbilgin
    sb850 olarak chipsetten bahsettiniz heralde ama benim chioset 880g olarak yaziyor yanlış biliyor olabilirim ayrica vertex4 cok pahali ve gelmesi uzun olabilir ben bu hafta içinde sipariş vermek istemiştim

ayirca OCZ bukadar pahalı yapan nedir mesela Sandisk 120GB Extreme 292tl ----Team 120GB Xtreem S3 Sata3 SSD 325 tl OCZ ise bunlardan cok daha pahali

quote:

Chipset AMD 880G/SB850

ASUS öyle demiyor dostum

Yani isterseniz indilinx kontrolcülüleri bekleyin ama sorun çıkacak diye bir garanti de yok sandforce'ları görmüyor bazen tanıtamama durumu oluyor yazma değerleri sürünüyor falan umarım sizde sıkıntı olmaz eğer bekleyemem diyorsanız alın tabi

Edit. Marka değeri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2kol3bacak -- 28 Mayıs 2012; 16:53:08 >

• ocz de fw sorunları var bildiğim kadarıyla.team markasına da pek duymadığım için bişey diyemiyeceğim ama geçenlerde corshair force gt aldım ve memnunum.Testlerim linkin aşşasında...

http://forum.donanimhaber.com/m_61183650/tm.htm
  • quote:

quote:

Mümkünse Vertex 4'ü bekleyin bulabilirseniz alın. SB850 ve Sandforce hiç iyi geçinmiyor sürekli bir sıkıntı çıkıyor.

ikinci el ilanlara bakabilirsiniz, orada sıfırını getirtip satanlar var.
  • quote:

quote:

bişey değil servisi diyebiliriz. değerler teamle sandiskle aynı. biraz önce sandiks verdim sipariş istersen team ver baya araştırdık. hatta team pc labs f/p tavsiyesi almış incelemesindede ürünü çok beğenmişler. 70-80 lira boşa verme hocam iyi araştır görürsün

• quote:

Orijinalden alıntı: Aѕℓαη66™

quote:

quote:

bişey değil servisi diyebiliriz. değerler teamle sandiskle aynı. biraz önce sandiks verdim sipariş istersen team ver baya araştırdık. hatta team pc labs f/p tavsiyesi almış incelemesindede ürünü çok beğenmişler. 70-80 lira boşa verme hocam iyi araştır görürsün

araştırmasına araştıyom ama araştırdıkca kafam karışıyor herkez ayri bişey soylemis .senkron olmasına gerek yok insan bu farkı anlayamaz boşa fazla para vermeyin falan demişler . Sandisk alsam diger yukarida bahsettim ürünler arasın pek fazla fark olurmu ama teamde alabilir

• su kadarini soyleyim team yada sandisk al. Sandisk almamin nedeni forumda kullanan arkadaslar cok sorunda cozumu kolay olur. Bugun team alacaktim hepsiburada stoklara sandisk girince birde fiyati 20-30 lira daha asagiyildi o yuzden sandisk aldim. Corsair vertex falan para verme. Bu konuda bilirkisi @gerginix hocam tavsiyesiyesi ikiside haberin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok saol su sandisk extreme yi bi araştırayım biraz
  • Şu anda 990XA-UD3 ile Sandisk extreme 240 gb lığını kullanıyorum. Kuzey köprüsü SB950. Hiçbir sorun yaşamadım. Benim şansıma mıdır nedir?
    Değerlerim aşağıdadır.

SSD kullanan Ve bilenler yardım
  • Team 120GB Xtreem S3 siparişi verdim inşallah sorun yaşamam
  • vertex4 alacak olan arkadaşlar yurtdışı inceleme yapmış ve yapacak olan forumları iyi takip etmesini öneririm. kendim samsung ssd aldım daha kuramadım. o sırada vertex4 leri de araştırıp bunu aldım. v4'lerde yanıtsız kaldığı ve bundan dolayı gecikme olduğu belirtilmiş bir inceleme okudum. tam adresi eve döndüğümde bulurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Team 120GB Xtreem S3 siparişi verdim inşallah sorun yaşamam

15 gün önce aynı anakarta bende ----Team 120GB Xtreem S3 Sata3 taktım merak etme sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 2 Haziran 2012; 7:54:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.