Şimdi Ara

ŞU AN SHOW TV DE YAYINLANAN TABLET REKLAMI HAKKINDA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • concortun sitesine girince sadece o indirim ilani olan bir jpeg dosyasi var. Baska birsey yok. Ne adres ne başka birşey...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERİC CLAPTON

quote:

Orijinalden alıntı: selrk

Bu adamlar resmen insanlarla dalga geçiyorlar. Gerçekten bunu alan var ki yayınlanıyor demektir. Kusura bakmayın ama bu kadar geri zekalı var mı memlekette hakikatten merak ediyorum? Bu reklamı defalardır görüyorum. Devamlı yayınlandığına göre bir sürü alan var demektir.

yok sitesinde 1700tl den 900 tl ye düşmüş bu sıfatsız kurbağada 289tl ye veriyormuş...

edit: concord tablet satan denyo

abimin arkadaşı aldı inceledim ele alınca sağlamlık hissi veriyo cidden ara sıra hafif donmalar oluyo oyunlarda ama onun haricinde alt segment tabletlere göre biraz iyi gibi geldi tabi İpad ime yaklaşamaz ama

kısaca burda abarttığınız kadar kötü değil adamın abarttığı kadar iyi değil ama alınmaz

Cortex A8 li klasik bir Allwinner A10 vardır içinde Single Core Mali400 artı kıytırık bir panel ve batarya tamam işte.

Çinden o parayla IPS ekranlı Dual Core Cortex A9 ve içinde Quad Core Mali 400MP-4 lu tablet getirilir ve tabi ki içindeki daha optimize yazılımı ve bataryayı da hesaba kat artık. Hatta geçtim Çini Turkiyeden de çok daha iyi tablet alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: -KaJMeRaN-

concortun sitesine girince sadece o indirim ilani olan bir jpeg dosyasi var. Baska birsey yok. Ne adres ne başka birşey...

onun üzerine tıklı hacı siteye giriyor, bukadara oha artık
  • Oo siz nasil cóncorda laf edersiniz.Bakin yaziyorum ozelliklérîni
    -2500-3000 liralik tabletlerle ayni ozellikte(O fiyata tablet yokki bi kere.I pad inde yanina yaklasamaz)
    -2500-3000 liralik tabltler ofis programlarini acamaz bu aciyor(Tabi tabi acamaz onlar)
    -Android son surum 4.0 var daha ustu yok zaten.(2 surum daha sonra dan cikan)
    -Google player var
    -En onemlisi angri bords var.(Okumayi ogren be adam)

• adamlar şarj aletini bedava hediye olarak veriyolar hala laf ediyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

quote:

concortun sitesine girince sadece o indirim ilani olan bir jpeg dosyasi var. Baska birsey yok. Ne adres ne başka birşey...

olsun index değişmiş sonuçta

• yalnız adamlar deli para kaldırmıştır ha, tablde işine girecen yemin ederim.

• burası türkiye adamlar potansiyeli görüyor
  • Benim amcam almış 50 küsür yaşında gayet memnun kusura bakmayın ama bir sürü de özelliği var her insan İPad alamaz ben su anda İPad ten yazıyorum ama başkası yazamıyor bütçesi elvermiş de almış zaten bunu alan insanlar ya çocuklar yada 50 yaş üstü oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

her gece yatmadan izliyorum bunu. yoksa uyuyamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: asdfg945671

Benim amcam almış 50 küsür yaşında gayet memnun kusura bakmayın ama bir sürü de özelliği var her insan İPad alamaz ben su anda İPad ten yazıyorum ama başkası yazamıyor bütçesi elvermiş de almış zaten bunu alan insanlar ya çocuklar yada 50 yaş üstü oluyor

Yahu kimse demiyor zaten Ipad kullansın millet diye. Yine al ucuz tablet. Ama bu herifler DOLANDIRICILIK yapıyor. 50 dolarlık tableti 900 lira diyor, indirim yaptık 200 lira diyor. Tepki buna. Ayrıca Ipad'den farkı yok falan filan diyorlar, daha iyi diyenler var. Milleti kandırmaktır bu. Yoksa adam gitsin alsın 200 liraya tablet, bir şey diyen yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

adamın tipinde hayır yok

• quote:

Orijinalden alıntı: selrk

sinirlerim bozuldu yemin ederim. göz göre dolandırıcılıktan başka bir şey değil. bir de yanında verdikleri aksesuarlara bak... ah ulan orada olucan al onları .ötüne sok diyeceksin...

genç nesil yemiyoda cidden 40+ yaş ortalamamız bu konularda cidden çok saf ve bilgsizler hedef kitlesi gençler değil zaten moruklar annemi veya babamı telde veya pazarlamacı olarak kaçkere kazıklamaya kalkındığını hatırlarım 50 tl lik malı 300 tl kakalayan bile var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Şubat 2013; 14:32:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

quote:

Orijinalden alıntı: Shodaime

quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

Donanımı vs. geçtim
    Her seferinde aynı dakikada kota bitiyor ulan sanki canlı yayın
    Birde site açmışlar orda tabletin fiyatı 900 küsür lira görenler vay anasını indirime bak diyo

Biri şu şirketi ve şu adamı savcılığa versin yeter ulan

geçen ay dı galiba tam hatırlamıyorum kanaltürkde bi programda bu tabletleri çekiştiriyorlardı hatta bu çağrı öztürküde bağladılar adam dolandırıldım falan dedi

http://www.kanalturk.com.tr/video/65570-tablet-satisi-aldatmaca-mi-videosu.aspx

Bune böyle iyice nefret ettim bu adamdan
    Şunu sokak ortasında linç edeceksin

Adamın adı da Çağrı Öztürk değilmiş

19.17 de çok ince var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metabolism -- 20 Şubat 2013; 15:12:18 >

• Satış stratejisi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayox06

Oo siz nasil cóncorda laf edersiniz.Bakin yaziyorum ozelliklérîni
    -2500-3000 liralik tabletlerle ayni ozellikte(O fiyata tablet yokki bi kere.I pad inde yanina yaklasamaz)
    -2500-3000 liralik tabltler ofis programlarini acamaz bu aciyor(Tabi tabi acamaz onlar)
    -Android son surum 4.0 var daha ustu yok zaten.(2 surum daha sonra dan cikan)
    -Google player var
    -En onemlisi angri bords var.(Okumayi ogren be adam)

kuran ve yemek tarifleride var...

şirkettekilere dedimki reklamın en iyisini halk yapar.siz bana reklam bütcesini verin.ben bununla ucuza tablet dağıtayım.en iyi reklamı onlar yapar.ilk 500 kişiye sadece ve sadece bilmem kac tl ....

• quote:

quote:

quote:

Videoyu izlerken afakanlar bastı ya....
    Nasıl bir anlatım şeklidir bu

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

quote:

quote:

quote:

Videoyu izlerken afakanlar bastı ya....
    Nasıl bir anlatım şeklidir bu

Abi, parası olan ve inceleme hevesi olan çekiyor.
    "Sen çek beğenmiyorsan kardeş"
    Çünkü imkanı olanlar sadece bunlar kardeşim.

Kızma. Yani ülkenin bu olaydaki çeşitsizliğini anlatmaya çalışıyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.