Şimdi Ara

ŞU AN SHOW TV DE YAYINLANAN TABLET REKLAMI HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu adamlar resmen insanlarla dalga geçiyorlar. Gerçekten bunu alan var ki yayınlanıyor demektir. Kusura bakmayın ama bu kadar geri zekalı var mı memlekette hakikatten merak ediyorum? Bu reklamı defalardır görüyorum. Devamlı yayınlandığına göre bir sürü alan var demektir.

yok sitesinde 1700tl den 900 tl ye düşmüş bu sıfatsız kurbağada 289tl ye veriyormuş...

edit: concord tablet satan denyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selrk -- 20 Şubat 2013; 1:53:52 >

• Donanımı vs. geçtim
    Her seferinde aynı dakikada kota bitiyor ulan sanki canlı yayın
    Birde site açmışlar orda tabletin fiyatı 900 küsür lira görenler vay anasını indirime bak diyo

Biri şu şirketi ve şu adamı savcılığa versin yeter ulan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glukhovsky

Donanımı vs. geçtim
    Birde site açmışlar orda tabletin fiyatı 900 küsür lira görenler vay anasını indirime bak diyo

sinirlerim bozuldu yemin ederim. göz göre dolandırıcılıktan başka bir şey değil. bir de yanında verdikleri aksesuarlara bak... ah ulan orada olucan al onları .ötüne sok diyeceksin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Marslı Adam

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    gündüz bal reklamı gece de bu tablet
    medyayı kullanarak yapılan sahtekarlıklara dur denmeli artık
  • gecen arabada geliyom tras makinesi 59 lira kargo bedavada 60 verin 1geri alin yanindada 1dangoZ simdi ben karstan alsam bedava gelcej mi vay be felan sahtekarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: folikür

gündüz bal reklamı gece de bu tablet
    medyayı kullanarak yapılan sahtekarlıklara dur denmeli artık

Alıntıları Göster
    bu reklamı her gören böyle konu açarsa işimiz var
  • quote:

Orijinalden alıntı: selrk

Bu adamlar resmen insanlarla dalga geçiyorlar. Gerçekten bunu alan var ki yayınlanıyor demektir. Kusura bakmayın ama bu kadar geri zekalı var mı memlekette hakikatten merak ediyorum? Bu reklamı defalardır görüyorum. Devamlı yayınlandığına göre bir sürü alan var demektir.

yok sitesinde 1700tl den 900 tl ye düşmüş bu sıfatsız kurbağada 289tl ye veriyormuş...

edit: concord tablet satan denyo

abimin arkadaşı aldı inceledim ele alınca sağlamlık hissi veriyo cidden ara sıra hafif donmalar oluyo oyunlarda ama onun haricinde alt segment tabletlere göre biraz iyi gibi geldi tabi İpad ime yaklaşamaz ama

kısaca burda abarttığınız kadar kötü değil adamın abarttığı kadar iyi değil ama alınmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

bu reklamı her gören böyle konu açarsa işimiz var

nereye açalım ha? nereye sıçacaklar?
  • Herkesi kendiniz gibi zengin mı sanıyorsunuz! Bu reklamlar sayesinde halk tabletle tanıştı.
    Milleti hakir görmeyi bırakın artık.
    İPad iPod iPhone s3 sahibi değil herkes!
  • quote:

Donanımı vs. geçtim

geçen ay dı galiba tam hatırlamıyorum kanaltürkde bi programda bu tabletleri çekiştiriyorlardı hatta bu çağrı öztürküde bağladılar adam dolandırıldım falan dedi

• quote:

valla çok öyle saf insan biride annem olur açmış farmvilleyi reklama tıklamış

oğlum bak 150 liraya iphone 4 2 saat çakma onlar diye anlatmaya çalıştım 4 gün sonra kargo geldi direk telefonu sinirden çöpe attım

neyttin neyttiin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN

Herkesi kendiniz gibi zengin mı sanıyorsunuz! Bu reklamlar sayesinde halk tabletle tanıştı.

alın bunu dışarı. laf edilen o değil piyasada 200 liraya çok tablet var teknosada falan ama bu concord başka insanları kandırıyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN

Herkesi kendiniz gibi zengin mı sanıyorsunuz! Bu reklamlar sayesinde halk tabletle tanıştı.

aha çağrının kayınçosuda geldi. Allah razı olsun bizi tabletle tanıştıran eniştenden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shodaime

quote:

Donanımı vs. geçtim

geçen ay dı galiba tam hatırlamıyorum kanaltürkde bi programda bu tabletleri çekiştiriyorlardı hatta bu çağrı öztürküde bağladılar adam dolandırıldım falan dedi

http://www.kanalturk.com.tr/video/65570-tablet-satisi-aldatmaca-mi-videosu.aspx

Bune böyle iyice nefret ettim bu adamdan
    Şunu sokak ortasında linç edeceksin

Adamın adı da Çağrı Öztürk değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glukhovsky -- 20 Şubat 2013; 2:55:12 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shodaime

quote:

Donanımı vs. geçtim

http://www.kanalturk.com.tr/video/65570-tablet-satisi-aldatmaca-mi-videosu.aspx

Bune böyle iyice nefret ettim bu adamdan
    Şunu sokak ortasında linç edeceksin

Adamın adı da Çağrı Öztürk değilmiş

yuh

• bari güzel hatunlar bulsalar tanıtacak
  • quote:

valla çok öyle saf insan biride annem olur açmış farmvilleyi reklama tıklamış

oğlum bak 150 liraya iphone 4 2 saat çakma onlar diye anlatmaya çalıştım 4 gün sonra kargo geldi direk telefonu sinirden çöpe attım

adblk kur reklamlar için
    bir de gelen şey telefon muydu kayıtlı mayıtlı birşey ise imei yi sakla lazım olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 20 Şubat 2013; 4:14:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

bari güzel hatunlar bulsalar tanıtacak
    O tabletleri zaten millet çocuğuna veya torununa alıyor. Sonuçta 10 yaşındaki çocuğa 1000 liralık tablet alacak halleri yok. Çocuklar bir şey sanıyor işte onu ve onlara gayet de yetiyor. Çocuk için 2 tane oyun açsın yeter. Tabi böyle saçma insanlardan almak yerine en azından markası olan tabletler alınabilir. Bu adamlar yakında piyasadan kaybolurlar. Garanti falan da yalan zaten.
  • quote:

Donanımı vs. geçtim

+1 nerde bu devletin hukukcuları ... adamlar TV den dolandırıyor insanları

• Halk tabletle tanışsa ne oluuuur, tanışmasa ne olur. "Derdini ..keyim butonu" koysunlar şu foruma allah rızası için.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.