Şimdi Ara

Şu Expertiz Mesajını Yorumlar mısınız Arkadaşlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Almak istediğim bir araç var, 1.33 Yaris Style. 5664 ten detaylı olarak sorguladım. Arac sahibinin beyanına göre bagaj kapağı ve arka tampon değişmiş. Gelen mesaj ise hangi parçaların değiştiği detaylı olarak yazıyor. Hasar tutarı : işçilik 1034, parça 3600 tl. Netice itibariyle bu araç alınır mı arkadaşlar?
     Şu Expertiz Mesajını Yorumlar mısınız Arkadaşlar? Şu Expertiz Mesajını Yorumlar mısınız Arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfnmires -- 10 Haziran 2015; 18:16:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arabayı arkadan öpmüşler

• Ben size şöyle ifade edeyim. Viraj demir denge çubuğunun bağlantı elemanını istedim servisten. Bir cıvata bir somun iki tane de kauçuk parçadan oluşuyor. 65 lira dediler.

Kaldı ki serviste toplanmışsa , çamurlukta çizik bile olsa yenisini takarlar.

Şimdi önden çarpma olsa kaputu açın şasi direklerine bakın derdim ancak bu tarz arkadan kazalarda en doğru şeyi bagaj havuzu söyler. Stepneyi çıkartıp bakın oradaki havuza. Girintili çıkıntılı olabilir doğaldır. Ancak simetrik değilse, bir taraf eğikse vs almayın aracı.
  • msansertekin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.. Zaten expertize götüreceğim. Benim anlamak istediğim bu mesajda aracın arka düzenini, yola gidişini etkileyecek bir değişim olmuş mu olmamış mı. Dediğinizi not alıyorum
  • Araç arkadan kazalı.Kullanılan her malzeme ortada.Şase de sorun yoksa alınabilir bir araç bence..
  • Tampon bağlantı saçı, arka panel değişmiş yani araç arkadan orta şiddette darbe almış. Yalnız arka çamurluklar ve bagaj havuzunda işlem varmı belirsiz. Expertiz sonrasında bagaj havuzu ve arka çamurluklarda işlem var ve aracın fiyatı muadilleri ile benzer ise almayın derim. Satarken zorluk çekebilirsiniz.

• Expertiz yaptırırken bunları ayrıca sorayım. Yardımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar
  • Hocam bu kadar detaylı bilgiye nasıl ulaşabildiniz? Ben de araç arıyorum şuan ve bu çok güzel bir uygulamaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scaner123 -- 10 Haziran 2015; 22:51:56 >
  • Arkadan sağlam yemişki stepne havuzuna kadar girmiş, arka çamurluklara kadar gelmiş. Kamyon vurmuş olabilir. Ama adamın dediği doğru. 2 değişen var, çamurluklar boyalıdır. Çok fazla bi hasar kaydı yok. Alınabilir bence, sonuçta İstanbul da kazasız araba yok.

• scaner123 kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar..
    5664'e hasar kaydı için mesaj gönderdiğinizde, eğer aracın hasar kaydı varsa ve kaydın yanında ERP ibaresi varsa, plaka ve hasar tarihini girerek tekrar 5664'e msj gönderiyorsunuz, parça değişimi ve işçilik detaylarını içeren bilgileri alabiliyorsunuz. Yalnız sistemin yüzde yüz doğru çalıştığını söyleyemem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.