Şimdi Ara

Sudden Death Synd.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonum bugun sudden death oldu. Garantiye yollayacağım. Daha önce başına gelmiş olan var mı ? Garantide herhangi bir sorun çıkarıyorlar mı ? xda ve redditte okuduklarıma göre servislerde telefonu sorgusuz sualsiz degiştiriyorlarmış , umarım Türkiye'de problem çıkarmazlar.

• forumdan bir arkadaş aynı problemi yaşadı bu problemden forumun haberi var bunun için xxella kodlu romları yüklüyoruz bu sudden death' e sebebiyet veren hasarlı bölgeyi karantinaya alıyormuş. garanti sorgusuz sualsiz değiştiriyormuş telefonu çünkü problem 100 e 1000 smasungtan kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q13ik

Telefonum bugun sudden death oldu. Garantiye yollayacağım. Daha önce başına gelmiş olan var mı ? Garantide herhangi bir sorun çıkarıyorlar mı ? xda ve redditte okuduklarıma göre servislerde telefonu sorgusuz sualsiz degiştiriyorlarmış , umarım Türkiye'de problem çıkarmazlar.

4.1.1 miydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Orijinalden alıntı: Q13ik

Telefonum bugun sudden death oldu. Garantiye yollayacağım. Daha önce başına gelmiş olan var mı ? Garantide herhangi bir sorun çıkarıyorlar mı ? xda ve redditte okuduklarıma göre servislerde telefonu sorgusuz sualsiz degiştiriyorlarmış , umarım Türkiye'de problem çıkarmazlar.

4.1.1 miydi?

Evet 4.1.1 idi hocam.

• Bu neden oluyor peki,yani şimdi benim 3. telefon gelecek yeni değişim olacak, bu seferde böyle bir şey olursa, o zaman her an yedekleri almak lazım. Ne ile ilgili acaba.
  • Bende 4.1.2i yükledim eMMC Brickbug Check ve Exynos Mem Bug Checker sonuçlar temiz çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Bende 4.1.2i yükledim eMMC Brickbug Check ve Exynos Mem Bug Checker sonuçlar temiz çıktı.

Bu programlar ile kontrol etmek herhangi bir olumsuz durum oluşturur mu ?
  • Oluşturmaz hocam.
  • 4.1.2 stock samsung romlar ve bazi custom kerneller sorunu kesin cozuyor

• Sorunum çözüldü arkadaşlar , cuma günü telpa teknik servise verdiğim telefonumu bugun teslim aldım , anakart değişimi yapılmış . Garanti kapsamında olduğu için de herhangi bir ücret talep etmediler .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.