Şimdi Ara

Süper Tarayıcı: Maxthon Cloud Browser 4.2.0.3000 yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kurulabilir sürüm:
    http://dl.maxthon.com/mx4/mx4.2.0.3000.exe

Portable:
    http://dl.maxthon.cn/mx4/maxthon_portable_4.2.0.3000.7z

1- Çok daha hızlı başlıyor. Eski sürüme nazaran %40 hızlı başlıyor.
    2- Sayfalar daha hızlı açılıyor ve yükleniyor. Google Chromeden %10 daha hızlı yüklüyor.
    3- Dosya yüklemesi eskisine nazaran %5 daha hızlı.

Görüş:
    Bu sürümle maxthon daha hızlanmış, daha hızlı açılıyor ve daha hızlı yüklüyormuş.
    Bu Maxthon geliştiricilerin iddiası. Denemeden karar vermemek lazım
    Ben denedim.
    Her ne kadar Chromeden %10 hızlı dense de ben Chromeden daha hızlı olduğunu gördüm.
    Çünkü hem Chrome hemde Maxthon kullanıyorum.
    Elbette İnternet hızı, PC konfigürasyonu buna etken.
    Program başlaması ve download hızı da artırılmış.
    Bilmem nasıl yapmışlar ama Maxthon bunu başarmış.
    Zannederim çift çekirdek kullanımını sonuna kadar kullanmışlar. Çok iyi bir iş yapmışlar.

• Deneyen var mı?
  • Maxthon gerçekten güvenilir bir tarayıcımı ? Bir Google Chrome , Opera veya Mozilla olabilir mi?

çoğu kişi kullanıyor merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powerx*

Maxthon gerçekten güvenilir bir tarayıcımı ? Bir Google Chrome , Opera veya Mozilla olabilir mi?

çoğu kişi kullanıyor merak ettim

ben 1 aydır kullanıyorum hız farkı olarak hiçbirinden farkı yok hatta mozilladan daha hafif daha hızlı chromenin de gerisinde kalmıyor hatta bazen ileri geçiyor ve çok işlevsel mausun sağ ve sol tuşlarına özelliştirme bile ekliyebiliyorsun ben chrome ve mozilla vardı ikisine sildim ie silinmediği için silemedim ama açmıyorum zaten hiç memnunum yani bence bi şans verin en azından 3 4 gun kullanın sizde anlarsınız
  • enevre kullanıcısına yanıt
    Dün gece kurdum şuan kullanma aşamasındayım ama can sıkıcı noktaları da var, yok değil. Sekmeler pek fazla özelleştirilemiyor. İlla tıklayınca yeni sekmede açacak. bütün ayarları yaptım. Ama ayarlar kısmına biraz daha özellik eklenebilir. Hız konusunda evet harika bir tarayıcı olmuş.

Özellikle indirme konusuna bayıldım, IDM ye gerek kalmıyor artık, video açınca kendi içinde indirme tarayıcısı çıkıyor. Tarayıcı güzel olmuş , hakkını yiyemem.

Reklam avcısı özelliği de güzel çalışıyor.
  • Güzel olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • videoyu ayrı ekranda açması yada download etmesi (eklenti olabilir), yer ilerini her kullandığın pc ye iki tıkla taşıyabilmek güzel ama güvenlik ne olacak?
  • Güzel ancak ana sayfa düğmesine tıkladığımda yeni sekmede açıyor. Bunu engellemenin yolu var mı? Bir de soldaki panel çok büyük bunu daraltabilir miyiz, Opera'daki gibi olsa mesla çok iyi olur. Aslında opera 12'deki görümüne dönüm sadece performans açısından yenilese kendini çok iyi olacaktı ama hata yaptılar bence.
  • komik tarayıcı yavaş çünkü i.e motorunu kullanıyor hızlı diyenler biradaha düşünsün :) sadece kabuk bu taryıcı..
  • bunun şifreli açma eklentisi varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

komik tarayıcı yavaş çünkü i.e motorunu kullanıyor hızlı diyenler biradaha düşünsün :) sadece kabuk bu taryıcı..

Maxthon 2 İE motorunu kullanıyordu.
    Ama geçen zamanda Maxthon kendini çok yeniledi.. Maxthon 3 ten beride İE motorunu kullanmıyor. Çift çekirdek ultra ve retro modunda kullnabiliyorsunuz.
    Yanlış bilgi ile insanları yanıltmayın.
    Şimdiki hali zaten Maxthon Cloud Browser. Sizin yazınızın yukarısında 3-4 mesajda ilk defa kullanıp çok memnun olanları görmediniz mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.