Şimdi Ara

Superonline Torrent Sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Lütfen bir bilen yardım etsin bana. Torrent hızında felaket sıkıntılarım var. 25mbit abonesiyim 1MB/s 'nin üstüne bile çıkamıyorum torrent indirirken. Lütfen bana torrent kullanımı, AKK gibi cevaplarla gelmeyin. Hangi foruma girdiysem bununla alakalı hep böyle cevaplar verilmiş. Ben sizin adınıza vereyim. Hayır AKK'yı aşmadım. Online işlemler'den takip ediyorum sürekli. Ve evet seed, leech ve peer'ın ne olduğunu biliyorum. Sayılarıyla alakalı da bir problemim yok. Modemim huawei. Port yönlendirme kısmından port'da açtım. Yani bu tür teknik konulara aşinayım. Sonuç aynı. Bu sorunu olup da çözen varsa lütfen yardım edin. Sözleşmemi fesh edecek duruma geldim. O kadar AKK vermişler kullanamıyorum bu yüzden. Boşa gidiyor her ay.

• atopuzlu A kullanıcısına yanıt
    Forumda milyon kez konuşulan bir konu. Net bir cevabı yok. Kimisinde sorun var, kimisinde yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandığınız torrent tracker özel mi, herkese açık mı?
    Herkese açık ise, 4-5 dosyayı aynı anda indirmeye çalıştığınızda ne oluyor?
    Mesela son çıkan güncel filmlerden 4-5 tanesini ekleyip, aynı anda indirmeye başlayınca ne oluyor?
  • torrent'le ilgili ben de sıkıntı yaşadım, bir süre VPN ile sorunu çözdüm sonra kendiliğinden çözüldü artık yavaşlamıyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.