Şimdi Ara

süresi dolan simkilitli telefonu nasıl açtırabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a. arkadaşlar süresi dolmuş ingiltereden alınma iphone 4s var.bunu nasıl unlock edebilirim ?
    bildiğim kadarıyla süresi dolmuş olanlar ücretsiz bir şekilde açılıyor.lakin ingiltereden tanıdıgım kimse yok.musteri hizmetlerini arayıp konusabılecek sevıyede ıngılızcem de yok malesef.süresi doldugu ıcın suresı dolmamıs gıbı unlocka para vermek ıstemıyorum.

konu ıle ılgılı yardımcı olabilecek biri olursa cok sevaba gırer

• açamassın gardaş
  • Konuşacak kadar ingilizcesi olan birisinden yardım istemelisin. Ben öyle yapmıştım. Yoksa 350 400 TL para verirsin, ki telefon buna değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeas007

s.a. arkadaşlar süresi dolmuş ingiltereden alınma iphone 4s var.bunu nasıl unlock edebilirim ?
    bildiğim kadarıyla süresi dolmuş olanlar ücretsiz bir şekilde açılıyor.lakin ingiltereden tanıdıgım kimse yok.musteri hizmetlerini arayıp konusabılecek sevıyede ıngılızcem de yok malesef.süresi doldugu ıcın suresı dolmamıs gıbı unlocka para vermek ıstemıyorum.

konu ıle ılgılı yardımcı olabilecek biri olursa cok sevaba gırer

hangi operatörden kilitli olduğunu biliyorsan nasıl sim kilidinin açılacağını forumlardan araştır. bende t-mobile iphone vardı onun web sitesinden bir yere imei girip mail falan atıp açtırmıştım.
  • Telefon ingiltere 02 operatoruna kayitli.konuscak kisi bulsak bide onun arama ucreti var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Borcunuz yoksa; telefonuun ödemesinden veya hattan kaynaklanan, 15sterline açılıyor.
    http://www.o2.co.uk/help/phones-and-devices/unlocking-your-iphone-and-using-it-on-another-network

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jlozde -- 22 Kasım 2014; 21:43:43 >
  • Adamlar telefonu alan kisinin bilgilerini istiyor.ben nerdn bulacam onu.kafaya bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.