Şimdi Ara

survivor hasan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

survivor hasan

evet beyler bu arkadaş türk smackdowncuymuş galiba

• Ya 1 saat kadar felan izledimde programı şimdi adamın konuşmalarına bakıyorum, çok lider ruhlu ve ben şunu yaparım çünkü güçlüyüm ben bunu yaparım çünkü kondüsyonluyum gibi kelimeler sarfediyor hep. Bana kalırsa orada ki erkeklerin bu kadar ezilmemesi gerekli. Hele birde yalaka kel birisi var ki orada sormayın. Bana kalırsa 3-4 hafta bu adamın peşinden giderler, sonra çakarlar davayı "lan herkes kişisel oynuyor, ne ayak!?, bu mu kazanacak sadece parayı" diye. Sonrasında dışlarlar bunu.

Ama genel olarak güçlü, tuttuğunu koparan cinsten gibi gözüküyor. İlk bölümde sevdim, tavırlarına dikkat etmesi lazım. Yoksa yıkarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SokemoN* -- 19 Mart 2012; 2:24:25 >

• saygılı efendı bır ınsan gıbı gözüküyor,verdıgı izlenime göre.
    Bir de karadenizli
  • quote:

Orijinalden alıntı: SokemoN*

Ya 1 saat kadar felan izledimde programı şimdi adamın konuşmalarına bakıyorum, çok lider ruhlu ve ben şunu yaparım çünkü güçlüyüm ben bunu yaparım çünkü kondüsyonluyum gibi kelimeler sarfediyor hep. Bana kalırsa orada ki erkeklerin bu kadar ezilmemesi gerekli. Hele birde yalaka kel birisi var ki orada sormayın. Bana kalırsa 3-4 hafta bu adamın peşinden giderler, sonra çakarlar davayı "lan herkes kişisel oynuyor, ne ayak!?, bu mu kazanacak sadece parayı" diye. Sonrasında dışlarlar bunu.

Ama genel olarak güçlü, tuttuğunu koparan cinsten gibi gözüküyor. İlk bölümde sevdim, tavırlarına dikkat etmesi lazım. Yoksa yıkarlar.

güçlüleri hep sömürürler zaten survivorda

• quote:

Orijinalden alıntı: DinamitHamit

quote:

Orijinalden alıntı: SokemoN*

Ya 1 saat kadar felan izledimde programı şimdi adamın konuşmalarına bakıyorum, çok lider ruhlu ve ben şunu yaparım çünkü güçlüyüm ben bunu yaparım çünkü kondüsyonluyum gibi kelimeler sarfediyor hep. Bana kalırsa orada ki erkeklerin bu kadar ezilmemesi gerekli. Hele birde yalaka kel birisi var ki orada sormayın. Bana kalırsa 3-4 hafta bu adamın peşinden giderler, sonra çakarlar davayı "lan herkes kişisel oynuyor, ne ayak!?, bu mu kazanacak sadece parayı" diye. Sonrasında dışlarlar bunu.

güçlüleri hep sömürürler zaten survivorda

Yani.

• Niye böyle şeylerin ilki güzel oluyor. Hani şöyle bir tavır takınırız ya bir toplulukta ; böyle bir grup oluşturmuşuz farklı takımlar ilk zaferde veya ilk kaybedilen durumlarda herkes birbirine moral verir dostum üzülme gibisinden yakınlaşmalar olur sevinçlerde değilde üzüntülerde diyelim. Bir bakarsın artık insanlar birbirine alışmış kaybedilen her şeyde sinirini birbirlerinden çıkarmaya başlarlar niye böyle? İnsanların arasındaki ilişki bağları arttıkça daha çok tartışmamı çıkıyor bunla doğru orantılı ise kimse birbirine yakın olmamalı bence normal ilişkilerde de tanık olmuyor değiliz. Hani her şeyin ilki güzel olur derler ya evet, her şeyin olmasada çoğu şeyin ilki muhakkak bir başka oluyor.
  • cidden bunu niye ünlülere almamışlar meter kolpacısını almışlar da
  • bununla ayni spor salonuna gidiyorduk boyu baya uzun bir abimizdir baya da atletiktir abimle de baya muhabbeti vardir iyi adamdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

bununla ayni spor salonuna gidiyorduk boyu baya uzun bir abimizdir baya da atletiktir abimle de baya muhabbeti vardir iyi adamdir.

nerde yaşıyor
  • quote:

quote:

bununla ayni spor salonuna gidiyorduk boyu baya uzun bir abimizdir baya da atletiktir abimle de baya muhabbeti vardir iyi adamdir.

nerde yaşıyor

nerede yasadigini bilmiyorum ama benim gittigim spor salonu bi arka sokagimizda orhan yilmaz antrenoru salonun bilenler vardir belki mavi fitness

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

nerde yaşıyor

nerede yasadigini bilmiyorum ama benim gittigim spor salonu bi arka sokagimizda orhan yilmaz antrenoru salonun bilenler vardir belki mavi fitness

hocam hangi şehir yani

• Bücür Cadı'daki cin değil mi yav bu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

nerde yaşıyor

hocam hangi şehir yani

istanbul

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Bücür Cadı'daki cin değil mi yav bu?

İyi benzetmeydi
  • İyi birine benziyor , takımı motive etme çabaları komik ama yinede takdir ettim .
    Sarı saçlı çocuğa ayar oldum , ben sizin neşe kaynağınızım diyen safa .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.