Şimdi Ara

Tabletimin şifresini unuttum, nasıl açarım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Chuwi Hi10 Pro, çift işletim sistemli tablet. Windows 10 ve Android 5.1 yüklü. Kilit açma desenini unuttum. Ne kadar yanlış desen girsem de Mail hesabıma yönlendirmiyor. Tabletimi açmam gerekiyor, ne yapmam gerektiği konusunda fikir verecek birisi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Format atin hocam

Ama sunu merak ediyorum,bunda cift sistem var ya,windowsun boot ekranina ve androidin recovery ekranina ayri ayri ulasilabiliyor mu

• Hocam sorun da o zaten ikisinin de ekranına ulaşamıyorum. Klasik Power+Sound Up yada Power+Sound Down kombinasyonları bir işe yaramıyor. Tablet her zamanki gibi açılıyor ve Android yada Windowsu seçmem gereken ekran geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceroglu7

Hocam sorun da o zaten ikisinin de ekranına ulaşamıyorum. Klasik Power+Sound Up yada Power+Sound Down kombinasyonları bir işe yaramıyor. Tablet her zamanki gibi açılıyor ve Android yada Windowsu seçmem gereken ekran geliyor.

maalesef benim de bi bilgim yok o konuda

youtube da biraz arastirma yapin bence veya marka model recovery yazin aratin

illa ki bunu paylasan biri vardir

• Fazla veya kullanılmayan uygulamaları kapatma ve sarjdayken telefonla uğraşmama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.