Şimdi Ara

Talisca'sız Beşiktaş Ne Yaptığını Bilerek Oynuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugünkü maç bize gösterdi ki Talisca ve Canersiz Beşiktaş daha bir naptığını bilerek top oynuyor.

Bu akşam tek şanssızlığımız babel ve quaresma'nın çaptan düşük olmasıydı. Yoksa maç çok rahat 3-1 falan olurdu.

Uzun zamandır atak yönünden bu kadar zengin bir takım izlediğimi düşünmüyorum. Top şişiren adam yoktu, orta sahalardan açılan ortalar yoktu. İyidik kısaca...

• Beşiktaş nerdeyse hiç top şişirmedi ayağa oynadı. Şu canerin cezası düşürülsün . Az top şişirsin.
  • İlk yarıdaki oyunumuzu GS'den başka karşı koyabilecek takım yok ligde.Umarım önümüzdeki hafta Atiba-Tolgay-Oğuzhan olur ama sanırım Tolgay yada Atiba olmayacak sakatlık durumu olabilir.
  • Bam güm top şişirmekten içimiz sıkılmıştı. Talisca bey in keyfi gelecekte frikik atacak quaresma ortalayacak da kafa vuracaklar diye bekleyip dururduk.

bugünkü hücum organizasyonları gayet iyiydi.
  • Bugün ben de begendım
    Tek sıkıntı Baebl Q7 nin final vuruşları oldu .Gerçi Q7 her zaman böyle .Babel az daha dikkatlı/iyi/şanslı olsa...

Bır diğer sorun da yedeklerın yedek rotasyonun takıma dahıl edılemıyor olması.Medel bugun de eksık kaldı.
    12-12,5 kişilik rotasyonu 15 16 kişiye çıkardığımızda artık lig maçları da sıkıntı olmayacak.Su ana kadar bu sorunu cozmleıydık ama olmadı.
  • Daha doğrusu 11 kişi oynadık. Bu arada jardim tebrik etmek lazım, bazılarının bütün sezon boyunca bulamadıkları zayıf noktalarımızı hemen çözmüş belki başakşehir maçlarımızı izlemiştir
  • bence bu taktiği lig maçlarındada yapmalıyız takım aynı 2 sene önceki tiki taka oyununu oynar
  • Talisca geçen sene 33 maç 17 gol 6 asist yapmış yani double double yapmış bir nevi 20 golün üstünde katkı yapmış.

10 numara mevkisi için muazzam rakam o yüzden Taliscada bu potansiyel olduktan sonra Oğuzhan veya Tolgay 10 numarada oynayamaz.
  • Dün pozisyona girme konusunda sıkıntı çekmedik. Son topları iyi kullansak farka giderdi maç.
  • talisca yerine babel ve solda lens nasıl olur?
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Kaos futbolunda tabii ki iş yapıyor Talisca bam güm ceza sahası dışından şut çekerek frikik kullanarak atıyor o kadar golü.

Artık herkes bu özelliğini bildiği için talisca etkisiz elemana dönüşüyor artık.

Sezon başından beri Atiba-Oğuzhan-Talisca orta sahası yumuşak karnımız resmen. Hücum üretemiyor bu 3 lü.

Dün akşam ben Talisca olmadığı için açıkcası futbola doydum. Sahadaki herkes nasıl hücum edeceğini bilerek oynadı. Quaresma'nın maç başına 6234764 tane ortalarını bile görmedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qlobaLww

Kaos futbolunda tabii ki iş yapıyor Talisca bam güm ceza sahası dışından şut çekerek frikik kullanarak atıyor o kadar golü.

Artık herkes bu özelliğini bildiği için talisca etkisiz elemana dönüşüyor artık.

Sezon başından beri Atiba-Oğuzhan-Talisca orta sahası yumuşak karnımız resmen. Hücum üretemiyor bu 3 lü.

Dün akşam ben Talisca olmadığı için açıkcası futbola doydum. Sahadaki herkes nasıl hücum edeceğini bilerek oynadı. Quaresma'nın maç başına 6234764 tane ortalarını bile görmedik.

futbola doydun orta da gol yok işte. Quaresmanın kaçırdığı golleri görüyoruz. Herkes gol kaçırıyor Cenk pozisyona giremiyor top kontrol edemiyor nasıl gol atacaksın. Talisca her türlü oynar bu takımda yürüye yürüye de olsa.

Hocam anlatmak istediğim Talisca ile o baskılı futbolu oynayamıyoruz. Dünkü maç resmen talihsizlik yaşadık. Babel ve Quaresma resmen atacakları golleri atmadılar. Talisca ve Canerli Beşiktaş kafası kesik tavuk gibi oynuyor. Fatih Terimli milli takımın taktik maktik yok top şişir top şişir taktiğini oynuyoruz resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qlobaLww

Hocam anlatmak istediğim Talisca ile o baskılı futbolu oynayamıyoruz. Dünkü maç resmen talihsizlik yaşadık. Babel ve Quaresma resmen atacakları golleri atmadılar. Talisca ve Canerli Beşiktaş kafası kesik tavuk gibi oynuyor. Fatih Terimli milli takımın taktik maktik yok top şişir top şişir taktiğini oynuyoruz resmen.

Talisca geçen senede böyleydi ama attığı gollerle inanılmaz katkı verdi bu sene de şampiyonlar liginde attığı goller ortada. Talisca o golleri atmasa belkide farklı olacaktı.

Bu sene sorun Caner,Pepe ve Cenkte direk toplarla oynuyoruz ve Cenk hiç bir topu tutamıyor. Düz yerden futbol oynamıyoruz zaten. Talisca alınmaması gerekiyor o ayrı mesele ama kadro içinden konuşuyorum ben seneye adam gibi 10 numara alınması lazım iyi paralar verilip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Talisca geçen sene 33 maç 17 gol 6 asist yapmış yani double double yapmış bir nevi 20 golün üstünde katkı yapmış.

10 numara mevkisi için muazzam rakam o yüzden Taliscada bu potansiyel olduktan sonra Oğuzhan veya Tolgay 10 numarada oynayamaz.

Geçen sene geçen senede kaldı. Bu sene ne yapıyor beyimiz ona bakmak lazım.
    Talisca ya adam gibi top oynayacak ya da yedek bekleyecek hocam aynı şeyleri diyoruz aslında. Seneye yok zaten talisca bonservisi alınmayacak.

Ama bu adam zaten hücum organizasyonu katili, sahada şut çekip skor yapamayacak frikikle gol atamayacaksa oynamasının gereği yok. Yapabildikleri bunlar yapamıyorsa isteksizse oynamayacak. Talisca'ya muhtaç değiliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Talisca geçen sene 33 maç 17 gol 6 asist yapmış yani double double yapmış bir nevi 20 golün üstünde katkı yapmış.

Geçen sene geçen senede kaldı. Bu sene ne yapıyor beyimiz ona bakmak lazım.

2 gol attı çok kritik daha ne yapacak. Bu adamı savunmuyorum futbol oynatmıyor ama Müller gibi bir şekilde golünü atıyor. Oğuzhanın 10 numara oynamasından her türlü daha iyi Negredoyu oynatsa Negredo inanılmaz ağır oynamaz orada.
  • Özellikle ilk yarı gerçek manada futbol nasıl oynanır gösterdi.
  • Talisca defolsun gitsin 4-5 mactir zerre faydasi yok gram mucadele yok. ben olsam bidaha oynatmam.
  • Buyrun:https://twitter.com/umex

bu profilde dün akşam yaptığımız bazı hücum organizasyonları videoları olarak paylaşılmış. İzleyip görebilirsiniz. Talisca ile bu oyunu oynamak imkansız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.